باید از شهرت جهانی اصفهان برای توزیع سفر در تمام شهرستان های این استان استفاده کرد ، میزان ماندگاری گردشگران در شهرستان ها افرایش یافته است

جلسه آنالیز وضعیت ارائه خدمات به مسافران نوروزی و گردشگران استان اصفهان، صبح امروز پنجشنبه 8 فروردین 98، با حضور دکتر ولی تیموری معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، در محل استانداری اصفهان برگزار گشت.

باید از شهرت جهانی اصفهان برای توزیع سفر در تمام شهرستان های این استان استفاده کرد ، میزان ماندگاری گردشگران در شهرستان ها افرایش یافته است

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه که مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاون عمرانی استانداری اصفهان، مدیرکل میراث فرهنگی این استان و جمعی از مسئولان محلی نیز حضور داشتند، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر بر توزیع سفر در تمام شهرستان های استان اصفهان تأکید کرد.

معاون گردشگری کشور افزود: استان اصفهان یکی از زیباترین استان های کشور است که شهرت جهانی دارد و شهرت و معروفیت اصفهان یک فرصت مهم برای توزیع سفر در تمام شهرستان های این استان است.

او گفت: خوشبختانه در نوروز سال جاری شاهد توزیع سفر در شهرستان های استان های مختلف کشور هستیم و با برنامه ریزی های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و تدابیری که این ستاد اندیشیده است، گردشگران علاوه بر مراکز استان ها به سایر شهرستان ها نیز سفر می نمایند.

تیموری، رونق بومگردی و توسعه گردشگری روستایی را یکی از مهمترین دلیل توزیع سفر در سایر شهرستان های استان های مختف کشور ذکر کرد و گفت: در این باه در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر برنامه ریزی های بسیار خوبی شده و مردم و گردشگران برای سفر و بازدید از نقاط مختلف کشور دعوت شده اند و گردشگران علاوه بر بازدید و حضور در مراکز استان ها به سایر شهرستان های استان نیز سفر می نمایند.

معاون گردشگری کشور در ادامه به افزایش میزان ماندگاری گردشگران اشاره نمود و افزود: خوشبختانه، با برنامه ریزی هایی که اجرا شده، شاهد این هستیم که میزان ماندگاری گردشگران افزایش یافته و این افزایش میزان ماندگاری نه تنها در مراکز استان ها بلکه در شهرستان ها نیز به طور چشمگیری قابل ملاحظه است.

تیموری در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به معروفیت و شهرت جهانی اصفهان از این شهرت به عنوان یک فرصت مناسب برای توزیع سفر یاد کرد و افزود: اصفهان هم.اره مقصد زیبای سفر برای گردشگران داخلی و خارجی بوده است اما آنچه اهمیت دارد این است که بتوانیم از این شهرت جهانی بری توزیع سفر در سایر شهرستان های استان اصفهان استفاده کنیم که برنامه ریزی های خوبی در این خصوص نیز شروع شده است.

مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز در این نشست با قدردانی از کوشش های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از آمادگی معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور برای همکاری صد درصدی با این ستاد به منظور رونق و توسعه هرچه بیشتر گردشگری اطلاع داد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 25 مهر 1398 شناسه مطلب: 300

به "باید از شهرت جهانی اصفهان برای توزیع سفر در تمام شهرستان های این استان استفاده کرد ، میزان ماندگاری گردشگران در شهرستان ها افرایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید از شهرت جهانی اصفهان برای توزیع سفر در تمام شهرستان های این استان استفاده کرد ، میزان ماندگاری گردشگران در شهرستان ها افرایش یافته است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید