سرلشکر جعفری: مبارزه با فساد بدون اتکا به ظرفیت های مردمی محقق نمی گردد

به گزارش پرسینا بلاگ، مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) تاکید نمود: امروز عزم جدی برای مبارزه با فساد با یاری مردم در قوه قضاییه شکل گرفته است.

سرلشکر جعفری: مبارزه با فساد بدون اتکا به ظرفیت های مردمی محقق نمی گردد

به گزارش گروه سیاسی پرسینا بلاگ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) در ملاقات با معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: ماهیت قرارگاه بقیه الله بسترسازی حضور، ساماندهی و تکثیر ظرفیت های خودجوش مردمی در برطرف چالش های فرهنگی و اجتماعی جامعه است. تجربه ثابت نموده، هرکجا کشور دچار بحران شد و مردم درست و به موقع به صحنه آمدند با سرعت بیشتری از بحران عبور کردیم.

وی ادامه داد: اگر از همین دریچه به جنگ و برطرف فتنه ها در دهه های گذشته و محرومیت زدایی و یاریرسانی در بحران هایی مثل سیل و زلزله نگاه کنیم به اهمیت نقش مردم در برطرف تهدید ها بهتر پی می بریم.

سرلشکر جعفری اضافه نمود: مبارزه و مقابله با فساد هم محقق نمی گردد مگر با اتکا به ظرفیت های مردمی؛ و اصلا انبیا الهی آمدند که مردم را راهنمایی نمایند تا خودشان قیام به قسط و عدالت بنمایند.

مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) تاکید نمود: امروز هم که عزم جدی برای مبارزه با فساد با یاری مردم در قوه قضاییه شکل گرفته است، این قرارگاه آمادگی دارد تمام ظرفیت خود را برای تعامل گروه های اطلاعات مردمی با قوه قضاییه در سطح کشور در راستای کاهش مفاسد و کوشش در رسیدن به عدالت اجتماعی به کار بگیرد.

محمدباقر الفت معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه هم ضمن تشریح تمهیدات انجام شده در قوه قضاییه از گذشته تا به امروز علی الخصوص پس از صدور دستورالعمل تعامل نهاد های مردمی با قوه قضاییه، نسبت به همکاری و هم افزایی با قرارگاه فرهنگی-اجتماعی بقیه الله (عج) تاکید و ابراز خرسندی کرد.

طی این ملاقات راه چاره های ایجاد و حمایت و تقویت هسته های مستقل مطالبه گری و اطلاعات مردمی مورد آنالیز و گفتگو نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مرداد 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4491

به "سرلشکر جعفری: مبارزه با فساد بدون اتکا به ظرفیت های مردمی محقق نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر جعفری: مبارزه با فساد بدون اتکا به ظرفیت های مردمی محقق نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید