فتح الله زاده: بزرگترین فرد در استقلال استراماچونی است، کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل اقتصادی رفته است

به گزارش پرسینا بلاگ، به نظر من این روش فوتبالی خوب نیست و در حال حاضر کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل درآمد مالی منتقل شده است و بیشتر محرومیت ها جنبه مالی پیدا کردند و آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باید یک راهکار جدید در این باره پیدا کند. همین طوری باشگاه ها خودشان مشکل مالی دارند.

فتح الله زاده: بزرگترین فرد در استقلال استراماچونی است، کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل اقتصادی رفته است

مدیرعامل سابق استقلال در مورد شرایط این روزهای ابی پوشان واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا،علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال معتقد است بازیکنانی که پیراهن این تیم را بر تن می کنند همگی بزرگ هستند. چیزی که در حال حاضر استقلال به آن نیاز دارد حفظ روحیه جنگندگی است تا به شرایط خودشان بازگردند. با فتح الله زاده در مورد شرایط این روزهای استقلال، حضور بانوان در ورزشگاه و همچنین شرایط پرسپولیس به صحبت پرداختیم.

استقلال در دو بازی اخیر توانست پیروزی را کسب کند. در این باره چه نظری دارید؟

خدا را شکر شرایط استقلال بهتر از گذشته شده است. در جام حذفی توانستند ببرند. در لیگ هم اولین پیروزی را کسب کردند تا به نوعی روی غلطک بیفتند. و از این حالت بیرون نیایند.

اما همچنان منتقدان می گویند استقلال بزرگتر ندارد؟

کسی که پیراهن استقلال را بر تن می کند بزرگ است اما در حال حاضر بزرگترین فرد استقلال استراماچونی است؛ یک مربی حرفه ای و تراز اول که توانسته استقلال را به انجام بازیهای زیبا برساند. من یک سوال از شما دارم؛ یعنی از روزبه، وریا، فرشید و حسینی بزرگ نیستند؟ ما باید به اینها بها بدهیم و آنها را به خودباوری برسانیم.

قبول دارید خط حمله استقلال شرایط خوبی ندارد؟

همه می دانند که شرایط استقلال در خط حمله خوب نیست. مربی تیم هم در مصاحبه هایش اعلام کرده که من یک تمام کننده می خواهم. امیدوارم هرچه زودتر این قسمت از زمین سر و سامان بگیرد.

بعد از بازی مقابل ذوب آهن شما از حرکت تبریزی انتقاد کردید. او در بازی مقابل گل ریحان هم یک پنالتی خراب کرد؟

این نشان می دهد که از لحاظ روحی استقلال کم روحیه است زیرا ساده ترین کار ممکن برای یک بازیکن زدن پنالتی است و این نشان می دهد استقلالی ها ترس دارند و باید آن را از خودشان دور کنند. به نظر من استقلال در حال حاضر غریبانه فوتبال بازی می کند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از دربی احکام سنگینی برای بازیکنان دو تیم صادر کرد. در این باره چه نظری دارید؟

به نظر من این روش فوتبالی خوب نیست و در حال حاضر کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل درآمد مالی منتقل شده است و بیشتر محرومیت ها جنبه مالی پیدا کردند و آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باید یک راه حل جدید در این باره پیدا کند. همین طوری باشگاه ها خودشان مشکل مالی دارند.

قرار است برای اولین بار هم بانوان به ورزشگاه بروند؟

حق بانوان است که در فوتبال حضور داشته باشند. آن موقع و در زمان ما زیرساخت ها محیا نبود خدا را شکر در حال حاضر این اتفاق افتاده است.

ممکن است خانواده یا همسر شما برای تماشای بازی به ورزشگاه بروند؟

تا به حال از من چنین درخواستی نداشته اند. البته همسر من زیاد فوتبالی نیست.

پرسپولیس هم این روزها شرایط خوبی نداردعلت را در چه می بینید؟

البته در ابتدا باید درگذشت جعفر کاشانی را به پرسپولیسی ها تسلیت بگویم. در مورد این تیم باید بگویم تا آنها نظم پیدا کنند نیاز به زمان دارند. در مورد سیدجلال باید بگویم نمی دانم چرا چنین اتفاقی برایش افتاده است! به نظر من سیدجلال حالا حالاها می تواند به پرسپولیس کمک کند. او جدای فوتبالش، تعصب و غیرتش در تیم تاثیرگذار است و به نوعی برای بازیکنان الگو است. امیدوارم پرسپولیس هم هرچه زودتر از این بحران خارج شود زیرا هر وقت حال این دو تیم خوب باشد حال فوتبال خوب است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1823

به "فتح الله زاده: بزرگترین فرد در استقلال استراماچونی است، کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل اقتصادی رفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: بزرگترین فرد در استقلال استراماچونی است، کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل اقتصادی رفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید