کرونا، خدمت حشد شعبی به مردم عراق در جبهه سلامت همزمان با مقاومت

به گزارش پرسینا بلاگ، حشد شعبی عراق همزمان با نبرد مستمر خود با تروریست های تکفیری و حفظ امنیت مرزهای مشترک به خدمات رسانی خود در جبهه سلامت و مقابله با شیوع ویروس کرونا ادامه می دهد.

کرونا، خدمت حشد شعبی به مردم عراق در جبهه سلامت همزمان با مقاومت

به گزارش گروه بین الملل پرسینا بلاگ به نقل از رسانه های عراقی، حشد شعبی امروز مرحله پنجم از پویش خدماتی خود در ضدعفونی کردن و گندزدایی استان بصره برای پیشگیری از ویروس کرونا و مهار آن را به انتها رساند.

ضرغام ابوبطیخ مسئول نمایندگی حشد شعبی در استان بصره در بیانیه ای اعلام نمود کادرهای میدانی، مرحله پنجم عملیات ضد عفونی کردن مرکز استان بصره را انتها دادند، این عملیات با هماهنگی هلال احمر و کادرهای پشتیبانی لجستیکی انجام شد.

ابوبطیخ اضافه نمود عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن بصره با استفاده از مواد ضد عفونی نماینده مورد تایید سازمان بهداشت جهانی برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اجرا شده است.

یاری حشد شعبی به مقابله با کرونا در استان الدیوانیه

از استان الدیوانیه هم خبر می رسد که تیپ 21 حشد شعبی، پویش یاری رسانی به شهروندان الدیوانیه در مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع آن را با عنوان رنج و درد ما یکی است

بر اساس بیانیه واحد اطلاع رسانی حشد شعبی، در راستای لبیک به فراخوان مرجعیت، تیپ 21 حشد شعبی عملیات گسترده ضد عفونی کردن شهرستان ال بدیر و مناطق حومه ای در الدیوانیه و توزیع مواد غذایی در میان خانواده های فقیر را شروع نموده است که این پویش در راستای مقابله با وبای کرونا اجرا شده است.

بر اساس این گزارش، با ادامه قرنطینه بهداشتی در استان الدیوانیه، تیمهای لجستیکی حشد شعبی با همکاری داوطلبان به پویش حمایت از خانواده های فقیر در این استان ادامه می دهند و بسته های مواد غذایی را میان خانواده هایی که به سبب قرنطینه بهداشتی آسیب هایی را متحمل شده اند، توزیع می نمایند.

حشد شعبی همچنین از دفن اجساد فوتی های کرونا در نجف اشرف اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3918

به "کرونا، خدمت حشد شعبی به مردم عراق در جبهه سلامت همزمان با مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، خدمت حشد شعبی به مردم عراق در جبهه سلامت همزمان با مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید