کعبی: باید شرایط لیگ به باشگاه ها اعلام شود، هیچ مدیری ندیده ام که مثل آذری کار کند

به گزارش پرسینا بلاگ، مربی تیم فولاد خوزستان می گوید که سه تا چهار هفته پیش از آغاز مسابقات زمان نیاز است تا تیم ها هماهنگ و برای مسابقات آماده شوند.

کعبی: باید شرایط لیگ به باشگاه ها اعلام شود، هیچ مدیری ندیده ام که مثل آذری کار کند

به گزارش پرسینا بلاگ و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی مربی تیم فولادخوزستان درباره شرایط تمرینات بازیکنان تیم گفت: زمانی که در اواخر سال قبل تمرین تعطیل شد، یک برنامه به بازیکنان دادیم و هر چند وقت برنامه جدیدی به بازیکنان داده می شود. ما مربیان هم هرروز تمرینات بازیکنان را چک می کنیم تا بازیکنان در شرایط مناسب بدنی قرار داشته باشند. اگرچه تمرین خانگی با تمرین گروهی متفاوت است و قرار دادن بدن بازیکنان در شرایط مناسب آن هم با تمرینات خانگی بسیار سخت است و حتی امکان مصدومیت نیز وجود دارد. مربیان نیاز دارند تا بازیکنان را به طور سالم در اختیار داشته باشند و به نظر من بهتر است تا شرایط ادامه لیگ به تیم ها اعلام شود تا هر تیم بتواند برنامه ریزی کند.

وی ادامه داد: به نظر من سه تا چهار هفته پیش از شروع مسابقات زمان نیاز است تا تیم ها هماهنگ شود، هر تیم در ابتدای فصل و همچنین نیم فصل بدن سازی کرده و اکنون باید یک بار دیگر این کار را انجام بدهد و همین موضوع کار را سخت خواهد کرد. در اسفند ماه بهترین تصمیم، تعطیلی لیگ بود که همه تیم ها احترام گذاشتند و امیدوارم که تصمیم مناسب گرفته شود.

کعبی همچنین درباره حضور پیشکسوتان در باشگاه فولادخوزستان نیز گفت: باید تشکر ویژه ای از آقای نکونام و آقای آذری داشته باشم که به خانه خودمان برگشتیم. من در فولاد بزرگ شدم و پس از فولاد به السد قطر رفتم و اکنون به تیمم بازگشتم تا در خدمت هواداران و البته تیم شهر خودم باشم. زمانی که آقای نکونام موضوع را با آقای آذری مطرح کردند، ایشان نیز نظر کاملا مثبتی درباره حضور من داشتند و امیدوارم که بتوانم برای تیمم مثمر ثمر باشم و در کنار هم بهترین نتایج را کسب کنیم.

دفاع راست سابق تیم ملی ایران درباره امکانات باشگاه فولاد در مقایسه با دیگر تیم ها نیز گفت: تیم فولاد همیشه از نظر امکانات فوق العاده بوده و واقعا حرفه ای است. همیشه ای اف سی مهر تایید را بر امکانات باشگاه فولاد زده و شاید یکی دو باشگاه دیگر در ایران باشند که اینگونه باشند، قطعا باشگاه فولاد قدم های بزرگی برای درخشش برخواهد داشت، اگرچه کاری سخت اما شدنی است.

کعبی همچنین درباره تفاوت مربی گری و بازیکنی نیز گفت: بازیکنی و مربیگری دو دنیای متفاوت دارند، وقتی بازیکن هستید پس از پایان تمرین یا بازی ساک را بر می دارید و به خانه می روید اما وقتی مربی باشید پس از پایان تمرین کار شما شروع می شود، بالاخره فشار اصلی روی سرمربی و کادر فنی است. ما بیرون از زمین همگی رفیق هستیم اما درون زمین کار را جدی دنبال می کنیم تا به خوبی پیش برود. فولاد به ما امانت داده شده و باید به بهترین شکل از این امانت گران بها مراقبت کنیم.

مربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: آقای نکونام در کارش کاملا جدی است و واقعا شغلش را دوست دارد، ما از نزدیک می بینیم که چگونه و چقدر برای تیم وقت می گذارد. همه ما می خواهیم که فولاد بهترین عملکرد را در لیگ داشته باشد و همه تلاشمان برای این موضوع است.

مدافع راست سابق فولاد همچنین گفت: موفقیت یک روزه به دست نمی آید و باید به مدیرعامل فرصت داد تا تفکراتش را در باشگاه بپروراند و همچنین سرمربی تا تیم دلخواهش را بسازد. من فکر می کنم که باشگاه فولاد با اعتمادی که به آقای آذری و نکونام کرده، می تواند در فوتبال ایران و سپس آسیا بدرخشد. با تمام احترامی که برای دیگر مدیران قائل هستم، اما هیچگاه مدیری را ندیده ام که به مانند آقای آذری کار کند و برای باشگاهش وقت بگذارد، شما می بینید که آقای آذری هر روز امور باشگاه را پی گیری و حتی شرایط زمین های چمن را کنترل می کند. برای ایشان مهم است که وقتی تمرینات شروع شد یک زمین خوب و آماده در اختیار تیمش باشد تا آقای نکونام و بازیکنان بدون دغدغه بتوانند برای مسابقات آماده شوند. امیدوارم که مسئله کرونا در تمام دنیا حل شود و آرامش به تمام دنیا بازشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4334

به "کعبی: باید شرایط لیگ به باشگاه ها اعلام شود، هیچ مدیری ندیده ام که مثل آذری کار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبی: باید شرایط لیگ به باشگاه ها اعلام شود، هیچ مدیری ندیده ام که مثل آذری کار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید