انتقاد شدید سفیر فرانسه در آلمان از سیاست های دولت آلمان در صادرات تسلیحات

به گزارش پرسینا بلاگ، سفیر فرانسه در آلمان نوشت سیاست های غیر قابل پیش بینی آلمان در صادرات اسلحه موجب می گردد آینده پروژه های فرانسوی-آلمانی برای ساخت تسلیحات نظامی به خطر بیفتد.

انتقاد شدید سفیر فرانسه در آلمان از سیاست های دولت آلمان در صادرات تسلیحات

به گزارش ، به نقل از خبرگزاری رویترز، آنه ماریا دکوته، سفیر فرانسه در آلمان در سرمقاله ای نوشت سیاست های غیر قابل پیش بینی آلمان در صادرات اسلحه و زمان انتظار طولانی برای کسب مجوز صادرات در این کشور موجب می گردد آینده پروژه های فرانسوی-آلمانی برای ساخت تانک ها، جت های جنگی و پهپاد های جدید به خطر بیفتد.

آنه ماریا دکوته گفت شمار روزافزونی از شرکت ها در حال ساخت تسلیحات فارغ از آلمان هستند که در آن هیچ گونه اجزای ساخت آلمان وجود ندارد و این کار با هدف تسهیل صادرات صورت می گیرد و این خبر بدی برای پروژه های فرانسوی-آلمانی است که میلیارد ها یورو ارزش آنهاست.

وی گفت این غیر قابل پذیرش است که آلمان بتواند صادرات سامانه های تسلیحاتی دیگر کشور ها را صرفا به خاطر این که حاوی اجزای جزئی ساخته شده در آلمان هستند وتو کند.

وی این اظهارات را در سرمقاله ای نوشت که توسط دانشکده فدرال سیاست گذاری امنیتی متعلق به ارتش آلمان منتشر شد.

وی گفت: این وضعیت غیر قابل تحمل است.

وی اضافه کرد: امکانات واقعی صادرات بر مبنای قوانین روشن و قابل پیش بینی یک پیش شرط لازم برای بقای صنعت دفاعی در اروپاست.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 293

به "انتقاد شدید سفیر فرانسه در آلمان از سیاست های دولت آلمان در صادرات تسلیحات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید سفیر فرانسه در آلمان از سیاست های دولت آلمان در صادرات تسلیحات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید