اخبار و رویدادها

کاهش 40 درصدی ساخت وسازها در تهران

شهردار تهران گفت: در حال حاضر که 40درصد ساخت وسازها کاهش پیدا نموده امیدوارم با تصویب 2لایحه در مجلس، شهرداری از این فشار سخت موجود خارج گردد.

29 آبان 1398

باروی تبریز در قالب طرح بازآفرینی شهری احیا می شودشهردار منطقه

شهردار منطقه 8 تبریز از برنامه ریزی برای اجرای طرح باروی تبریز به عنوان یک طرح باز آفرینی شهری در آینده نزدیک اطلاع داد.

28 آبان 1398

سه روز عزای عمومی در عراق به یاد کشته شدگان ناآرامی ها

دفتر نخست وزیری عراق، از پنج شنبه به مدت 3 روز، عزای عمومی در این کشور خاطرنشان کرد.

27 آبان 1398

اعتراض مردم اکوادور به حذف یارانه ها و گرانی سوخت (

دولت اکوادور اعلام کرده به دلیل وام 4 میلیارد و 200 میلیون دلاری اش از صندوق بین المللی پول مجبور اعمال سیاست ریاضتی است.

26 آبان 1398

اعتراض تند ایران به تحریم تازه آمریکا

نمایندگی دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، نامه رئیس سازمان فضایی کشورمان درخصوص اقدام آمریکا در تحریم غیرقانونی سازمان فضایی و دو موسسه مطالعاتی فضایی ایرانی را به مدیر دفتر امور فضای ماورای جو ملل متحد تسلیم کرد.

25 آبان 1398

بررسی آخرین تحولات منطقه در دیدار سفیر ایران با نیچروان بارزانی در عراق

رئیس منطقه کردستان عراق و سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق طی نشستی در زمینه روابط دوجانبه و آخرین تحولات جاری منطقه به بحث و گفت وگو پرداختند.

25 آبان 1398

این خوراکی ها معدن پتاسیم هستند!

خبرنگاران: یکی از بزرگترین مسائل تغذیه جوامع امروزی این است که سدیم زیاد و پتاسیم کمی مصرف می نمایند. مطالعات نشان می دهند که افزایش جذب پتاسیم و کاهش نمک و سدیم تا 21 درصد ریسک حمله قلبی را کاهش می دهد.

24 آبان 1398

عادل فردوسی پور برایمان از فوتبال می گوید

پیش فروش نسخه صوتی کتاب فوتبال علیه دشمن نوشته سایمون کوپر با ترجمه ی عادل فردوسی پور در سایت فیدیبو آغاز شده است. نکته مهمش این جاست که خود فردوسی پور کتاب را خوانده و به خاطر تخصص اش و این که ترجمه کتاب هم برعهده خودش بوده طبعا نسخه صوتی این کتاب ارزش...

24 آبان 1398

بیل خواستار جدایی از رئال مادرید در انتها فصل

یک نشریه اسپانیایی مدعی شده که بال ولزی تیم فوتبال رئال مادرید در نظر دارد که در خاتمه فصل از این تیم جدا گردد.

24 آبان 1398

فتح الله زاده: بزرگترین فرد در استقلال استراماچونی است، کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل اقتصادی رفته است

به نظر من این روش فوتبالی خوب نیست و در حال حاضر کمیته انضباطی از ریل ورزشی به ریل درآمد مالی منتقل شده است و بیشتر محرومیت ها جنبه مالی پیدا کردند و آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باید یک راهکار جدید در این باره پیدا کند. همین طوری باشگاه ها خودشان...

23 آبان 1398

دفاتر موقت ثبت دارایی مسئولان کشوری و لشگری به زودی راه اندازی می شود

مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از آمادگی این نهاد برای راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد ها و دستگاه های مختلف خبر داد.

23 آبان 1398

افزایش چهار برابری برای صدور گذرنامه از ابتدای ماه صفر

رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: از ابتدای صفر تا کنون بیش از یک میلیون 100 هزار گذرنامه صادر شده است، گفت: بیش از 77 درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

23 آبان 1398

10 گذرنامه برتر جهان کدامند؟

العالم نوشت: موسسه هلنی اند پارتینرز که به آنالیز و مطالعۀ شناسنامه ها و گذرنامه ها معروف است، کشورهای دنیا را بر اساس آزادی سفر بیشتر با گذرنامه هایشان دسته بندی نموده و 10 گذرنامه برتر را برگزیده است.

22 آبان 1398

شهاب حسینی را من کشف کردم

بهروز مقدم، مجری و گزارشگری که با پیشینه کار مطبوعاتی پیش از انقلاب بازیگری در نمایش های طنز را آغاز کرد و سال 60 با گروه تئاتر برنامه سیمای اقتصاد فعالیت در برنامه های نمایشی طنز را به صورت جدی پی گرفت.

22 آبان 1398

کوشش مطلوبی برای معرفی زنان شهیده فارس نشده است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: آنگونه که باید کوششی برای معرفی 152 زن شهیده فارس و الگوسازی از زندگی آنان نشده است.

22 آبان 1398

اجرای نمایش پاییز نگفته بود در مجموعه تئاتر محراب

نمایش پاییز نگفته بود به کارگردانی علی خونساری 15 مهر تا 3 آبان در مجموعه تئاتر محراب روی صحنه می رود.

22 آبان 1398

پاشازاده: هر کسی فالوئر بیشتری داشته باشد، سرمربی می گردد!، استقلال مهد کودک نیست که بازیکن شرط بگذارد

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و استقلال گفت: اگر در استقلال مسئولیت داشتم، یقه بعضی از بازیکنان را می گرفتم چرا که اینجا مهد کودک نیست که شرط بگذارند.

21 آبان 1398

آمریکا به ترکیه هشدار داد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز شنبه در سخنانی در یونان به ترکیه در مورد حفاری آنکارا در آبهای فراسرزمینی قبرس هشدار داد.

21 آبان 1398

دعوت شش دوچرخه سوار سرعتی به اردوی مردان

به گزارش خبرنگاران ، طبق اعلام مدیر تیم های ملی با توجه به درخواست محمود پراش سرمربی تیم های ملی پیست شش دوچرخه سوار سرعتی در بخش مردان به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت دعوت شدند.

20 آبان 1398

کره شمالی مذاکرات هسته ای با آمریکا را در سطح کارشناسی متوقف کرد

رئیس تیم مذاکره کننده کره شمالی از توقف مذاکرات هسته ای با آمریکا در سطح کارشناسی اطلاع داد.

20 آبان 1398
تعداد: (341)