اخبار اقتصادی

جدیدترین قیمت لوازم خانگی ارزان قیمت (7 مرداد)

خبرنگاران: در این گزارش نرخ انواع لوازم خانگی ارزان قیمت را گردآوری نموده ایم.

30 شهریور 1399

اظهارات جنجالی مجری کار دستش داد ، برکناری امیراحمدی از شبکه یک

اظهارات مجدد امیر احمدی در برنامه امروز و کنایه های او در مورد طرفداران پرسپولیس و القا کردن اجباری بودن عذرخواهی اش باعث شد تا دوباره در فضای مجازی واکنش های تندی علیه او صورت بگیرد.

29 شهریور 1399

124 میلیارد تومان برای حمایت از کسب وکارهای نوپا هزینه شد

به گزارش خبرنگاران، وزارت ارتباطات با انتشار ویدئویی تحت عنوان ایران هوشمند، گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و در راستا تحقق ایران هوشمند تا به امروز حدود 124 میلیارد تومان برای حمایت از کسب وکارهای نوپا هزینه شده است.

27 شهریور 1399

امضای سند برقراری روابط دیپلماتیک میان قطر و سودان جنوبی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، منابع قطری از برگزاری مراسم امضای برقراری روابط دیپلماتیک میان قطر و سودان جنوبی خبر دادند.

24 شهریور 1399

مدیرعامل بانک ملی: خانه های خالی در اختیار بانک ها نیست

خبرنگاران : رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی تاکید نمود: اینکه گفته می گردد خانه های خالی متعلق به بانک ها و در اختیار آنهاست صحت ندارد و حتی امکان تعقیب قضایی افرادی که این موضوع را مطرح می نمایند، وجود دارد.

22 شهریور 1399

اتصال کارت های بانکی ایران به شبکه بانکی روسیه

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت گفت: کارت های بانکی مورد استفاده در شبکه شتاب ایران به شبکه میر روسیه متصل می گردد که این می تواند به تسهیل مبادلات اقتصادی به ویژه در بخش گردشگری بسیار یاری کند.

21 شهریور 1399

شناسایی عوامل اصلی هراس از عرضه سهام جدید در بورس تهران

خبرنگاران: در شرایطی که رشد بیش از 2 درصدی روزانه شاخص از ابتدای سال بخش مهمی از سرمایه گذاران حقیقی را تحت تاثیر طمع ناشی از امکان کسب سودهای بیشتر از هرگونه عرضه معنادار سهام منصرف نموده، در طرف حقوقی نیز شرایط مشابهی برقرار است.

19 شهریور 1399

کارآفرینی عبادت و حمایت از آن یک ضرورت و الزام است

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری روز سه شنبه در مراسم افتتاح یک واحد دانش بنیان تولید سلفون حرارتی اظهار کرد: کارآفرینی جوهره می خواهد و اینکه جوانی ریسک کند و هزینه خود را در بیاورد و برای دیگران نیز شغل ایجاد کند برای ما ارزشمند و موجب مباهات است.

16 شهریور 1399

رایزنی برای خرید 1000 دستگاه اتوبوس و 210 واگن مترو برای تهران

معاون حمل و نقل شهردار تهران از رایزنی برای قرارداد 1000 دستگاه اتوبوس جدید و 210 دستگاه واگن مترو اطلاع داد.

13 شهریور 1399

بهترین دورۀ تولید محتوا کدام است؟!

یکی از مشاغلی که در سال های اخیر حسابی گُل کرده و به اصطلاح بازار آن داغ است، شغل کارشناس تولید محتواست. اگر آگهی های استخدامی را دانبال کرده باشید، حتماً چشم تان به این عنوان های شغلی افتاده است:

12 شهریور 1399

واریز 1.4 میلیارد دلار یاری هزینه کرونا به حساب مردگان در آمریکا

این مورد تنها یکی از یافته های آنان در میان چندین چالش بوده که در جریان بازرسی رسمی یاری های فدرال برای کرونازدگان کشف شده است.

10 شهریور 1399

مهمان نوازی ایرانی تکنیکی برای جذب جهانگرد هاست

مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی گفت: گردشگر ها نحوه میزبانی و مردم نوازی ایرانیان را دوست دارند و همین امر برای ما جنبه تبلیغاتی دارد که باید از این پنانسیل برای جذب گردشگر استفاده کنیم.

8 شهریور 1399

پانسمان نانویی با قابلیت قطع خونریزی فراوری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، محصولات بند آورنده خونریزی به عنوان یکی از ملزومات پزشکی پر مصرف، بازار منحصر به فردی را در ایران به خود اختصاص داده اند و بسیاری از شرکت تجاری خارجی این بازار را هدف قرار دادند. این در حالی است که تنها...

7 شهریور 1399

خبرنگاران بنزین در چین گران شد

پکن- خبرنگاران- برای نخستین بار در امسال میلادی و به دنبال افزایش قیمت جهانی نفت، قیمت خرده فروشی فرآورده های نفتی تصفیه شده از جمله بنزین و گازوئیل هم در چین افزایش یافت.

6 شهریور 1399

تحویل نخستین سری واحد های طرح اقدام ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی از تحویل نخستین سری واحد های طرح اقدام ملی مسکن از ماه آینده اطلاع داد.

5 شهریور 1399

هشدار اتحادیه اروپا درباره عواقب از دست دادن برجام

نماینده اتحادیه اروپا در نشست شورای امنیت با موضوع اجرای قطعنامه 2231 گفت که برجام به کاهش خطرات جهانی یاری می نماید.

5 شهریور 1399

کدام دهک جامعه بیشترین نرخ تورم را متحمل شد؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعیه مرکز آمار نرخ تورم نقطه به نقطه در کل کشور در خرداد ماه امسال معادل 22.5 درصد اعلام شده که نسبت به ماه قبل با افزایش 1.5 درصدی همراه بوده است.

1 شهریور 1399

وزیران خارجه انگلیس و آلمان درباره ایران چه گفتند؟

فارس نوشت: وزیر امور خارجه انگلیس گفت، در ملاقات با همتای آلمانی خود، درباره مسائلی همچون ایران و فرایند صلح خاورمیانه به گفت وگو و گفتگو پرداخته است.

31 مرداد 1399

یاری به توسعه کسب و کارهای فناور با ارزش افزوده بالا

تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و بنیاد ملی توسعه فناوری، با هدف یاری به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناور به وسیله ارایه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا، منعقد شد

28 مرداد 1399

معاون وزارت راه و شهرسازی: معرفی 26 هزار نفر به شبکه بانکی برای دریافت وام ودیعه مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: تا به امروز 26 هزار نفر به شبکه بانکی برای بهره مندی از این تسهیلات معرفی شده اند.

27 مرداد 1399
تعداد: (267)