برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری اردبیل به بخش خصوصی واگذار می گردد

به گزارش پرسینا بلاگ، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با برنامه ریزیهای اجرا شده برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری اردبیل به بخش خصوصی واگذار می گردد.

برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری اردبیل به بخش خصوصی واگذار می گردد

از سفر با هزینه سفر به کانادا سال 99 لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

به گزارشخبرنگاران از اردبیل، قادر تقی زاده ظهر امروز در جلسه آنالیز برگزاری نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری در اردبیل گفت: نمایشگاه ها و جشنواره ها به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد و مطلوب در زمینه بازاریابی و نقطه تلاقی عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالا٬ نقش مهمی در معرفی چهره به چهره نوآوری و خلاقیت در عرصه های مختلف دارند.

وی اضافه نمود: برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری فرصتی بسیار موثر برای معرفی قابلیتها و جاذبه های گردشگری برای عرضه مستقیم خدمات مختلف گردشگری در یک محیط رقابتی کاملا سالم است و هدف شرکت در نمایشگاههای گردشگری برقراری ارتباط با جامعه و مصرف کنندگان، ایجاد یک ذهنیت مثبت و قوی در خصوص محصول٬ القای یک اندیشه نو در مصرف کننده، شناسایی و ارزیابی رقبا و دریافت سفارشات کلان برای آینده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: هدف از واگذاری جشنواره ها و نمایشگاه های گردشگری به بخش خصوصی با هدف ارتقای کمی و کیفی این مراسم ها انجام می پذیرد تا بتوانیم با در اختیار داشتن منابع اقتصادی کافی اهداف خود را محقق سازیم که در این زمینه بایستی مجری نمایشگاههای داخلی گردشگری دارای شخصیت حقوقی ثبت شده در مرجع ثبت شرکتها، مجاز به انجام فعالیتهای گردشگری مطابق اساسنامه، حسن سابقه و صلاحیتهای عمومی باشند.

تقی زاده اعلام کرد: بایستی گزارش کاملی از فرآیند اجرای هر نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته به مستنداتی در قالب فیلم و عکس از نمایشگاه و کتاب نمایشگاه ارائه گردد که تمامی این امور به مجری با نظارت و هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل مربوط می گردد.

وی اظهار کرد: وظایف مجری نمایشگاههای داخلی گردشگری و صنایع وابسته برگزاری جشنواره ممهور به مهر مقامات مجاز شرکت متقاضی، ارائه ضمانت نامه بانکی، اخذ مجوزهای لازم برای اجرای برنامه های زنده از مراجع ذیربط، ارائه فهرست غرفه داران و تامین نظرات معاونت است.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2985

به "برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری اردبیل به بخش خصوصی واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی نمایشگاهها و جشنواره های گردشگری اردبیل به بخش خصوصی واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید