تدوین بسته های اقتصادی و بیمه ای برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان

به گزارش پرسینا بلاگ، دکتر علی وحدت در مصاحبه با خبرنگاران با تاکید بر اینکه بحث بازار محصولات شرکت های دانش بنیان بحث مهمی برای صندوق به شمار می آید، گفت: امروز بیش از چهار هزار شرکت بنیان در کشور مشغول به فعالیت هستند که برخی از آنها بزرگ و بسیار پیروز هستند و تعداد این نوع شرکت ها هم کم نیستند.

تدوین بسته های اقتصادی و بیمه ای برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان

وی اضافه نمود: به همین خاطر صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان نهاد اقتصادی تخصصی و یاری نماینده به شرکت های دانش بنیان، برنامه ویژه ای را برای بازار محصولات این شرکت ها در دستور کار دارد. به همین دلیل درصدد هستیم بسته های اقتصادی ویژه ای را تدوین و به بازارسازی این شرکت ها یاری کنیم.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به تدوین بسته پوشش بیمه ای و پوشش ریسک محصولات شرکت های دانش بنیان در این صندوق در راستای یاری به بازار این شرکت ها گفت: ما این بسته ها را تدوین نموده ایم تا شرکت های دولتی و نیز صنایع و شرکت های بزرگ با اطمینان خاطر از محصولات شرکت های دانش بنیان استفاده نمایند. این بسته ها به شرکت های دانش بنیان یاری می نماید تا اعتماد شرکت های بزرگ را جلب و احتیاجهای آنها را برطرف نمایند.

وحدت همچنین با اشاره به صدور انواع ضمانت نامه در صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت های دانش بنیان، گفت: اگر شرکت های دانش بنیان از ضمانت نامه های صادر شده توسط صندوق و یا خدمات لیزینگ استفاده و آن را به عنوان بسته های اقتصادی همراه خود عرضه نمایند، بخش مهمی از مسائل آنها حل می گردد.

وی توضیح داد: امروز شرکت ها و صنایع بزرگ در کشور به دنبال شرکت های دانش بنیان خوب و قوی هستند تا احتیاجهای خود را به وسیله محصولات آنها مرتفع نمایند که ما در صندوق در این زمینه فعال هستیم تا احتیاج این شرکت های بزرگ تأمین گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 687

به "تدوین بسته های اقتصادی و بیمه ای برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین بسته های اقتصادی و بیمه ای برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید