توضیح فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مطالبات ایران از فیفا

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علویدرباره نامه اخیر دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال مطرح نمود: رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تلاش ها برای دریافت مطالبات فدراسیون و باشگاه ها (پرسپولیس، استقلال و…) از فدراسیون بین المللی فوتبال در کنگره اخیر فیفا هم مذاکرات مفصلی با دبیرکل فیفا، مسؤلان مالی و سایر مراجع مرتبط این نهاد بین المللی داشتند. این فرایند در ماه های گذشته هم در قالب جلسات و هم در بعد مکاتبات متعدد ادامه داشته است.

توضیح فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مطالبات ایران از فیفا

وی ادامه داد: ماحصل این فرآیند به نامه جدیدی از دبیرکل فیفا انجامید. در نامه اخیر خانم فاطما سامورا دبیرکل فیفا به این نکته اشاره شده که فیفا به دنبال بررسی همه ظرفیت ها و راهکارها جهت پرداخت مطالبات فوتبال ایران است. وی عنوان کرده که به زودی فدراسیون فوتبال کشورمان را از نتیجه تلاش های فیفا مطلع خواهد کرد. در همین حال، دبیرکل فیفا در نامه خود عنوان کرده که موضوع پرداخت مطالبات فوتبال ایران از اولویت های اصلی فدراسیون جهانی است که این موضوع نشان می دهد فیفا قصد تعامل و همکاری با فدراسیون فوتبال و باشگاه های ایرانی را دارد.

علوی شرح داد: استراتژی فدراسیون فوتبال در تلاش برای دریافت مطالبات این فدراسیون و همچنین باشگاه ها از فیفا با قدرت ادامه خواهد داشت. البته مطالبات فدراسیون چندین برابر باشگاه ها است و پرداخت مطالبات سرمربی تیم ملی و کادر تیم های ملی از همین محل پیش بینی شده است اما راستا فدراسیون در جهت دریافت مطالبات باشگاه ها پایدار خواهد بود. بر این اساس، امید داریم در نهایت فیفا با اتخاذ راهکاری مناسب، مطالبات باشگاه های ایرانی و همچنین فدراسیون فوتبال ایران را بپردازد.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 756

به "توضیح فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مطالبات ایران از فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مطالبات ایران از فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید