معرفی بهترین رستوران ها با انواع کباب در دبی

به گزارش پرسینا بلاگ، انواع کباب در دبی در رستوران های معتبر آن، نظر هر گردشگری را به خودش جلب می کند. کباب از غذاهای پرطرفدار در میان کشور های آسیایی است. هر ساله گردشگران زیادی از ایران به دبی سفر می کنند. بودن رستورانهایی با غذاهای مورد علاقه مردم آن کشور، لذت سفر را چندین برابر می کند. کباب جزء مهمترین غذاهای ایرانیان است. انواع کباب در دبی، هم در رستوران های ایرانی و هم در رستوران هایی از دیگر کشورهای جهان سرو می شود. نه تنها گردشگران ایرانی، بلکه مردم دیگر کشور های جهان نیز دوست دارند در سفر به امارات متحده عربی، انواع کباب در دبی را امتحان کنند. در این مقاله می خواهیم 14 تا از بهترین رستوران ها با انواع کباب در دبیرا برای شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین رستوران ها با انواع کباب در دبی

انواع کباب در دبی، رستوران الاستادی

انواع کباب در دبی را می توانید در رستوران کباب مخصوص الاستادی امتحان کنید. کبابی الاستادی یک رستوران ایرانی است. این مکان از رستوران های پرطرفدار در دبی است. علاوه بر ایرانیان گردشگران زیادی از کشورهای دیگر دوست دارند انواع کباب در دبیرا در رستوران الاستادی سرو کنند. کباب های زعفران و کباب بحرینی از غذاهای مورد علاقه مردم در الاستادی می باشند. کارکنان صمیمی رستوران باعث شده است تا این مکان بیشتر مورد توجه اهالی و گردشگران باشد.

آدرس:

رستوران کباب مخصوص الاستادی: دبی، السطوه، جاده المینا

انواع کباب در دبی در رستوران سلطان بابا اسکندر

انواع کباب در دبی را می توانید در رستوران سلطان بابا اسکندر سفارش دهید. این مکان یک رستوران ترکیه ای است. سلطان بابا اسکندر مناسب خانواده ها، بچه ها و دارای فضای بیرون است. رستوران از سرویس دهی عالی و قیمت های مناسب برخوردار می باشد. مرغ اسکندری از غذاهای خوشمزه رستوران است. انواع کباب در دبی چون لوکما، کباب بره، دونر، ازمه و غیره را می توانید در سلطان بابا اسکندر امتحان کنید.

آدرس:رستوران سلطان بابا اسکندر: دبی، جاده جمیرا، ویلا 848

رستوران صمد العراقی با انواع کباب

انواع کباب در دبی را در رستوران صمد العراقی می توانید پیدا کنید. کباب های رستوران بسیار خوشمزه و آبدار هستند. از غذاهای خوشمزه رستوران می توان کباب، کوفته راش، دلمه، کوبا مو سلیا و ماهی سرخ شده را نام برد. سالاد هندوانه نیز از پرطرفدارترین سفارش ها در این رستوران می باشد. صمد العراقی از مکان های پرطرفدار در دبی می باشد.

آدرس:

رستوران صمد العراقی: دبی جاده ساحلی جمیرا، روبه روی پارک ساحلی

رستوران القریه الترکیه Turkish village

در امارات متحده عربی با انواع کباب در دبی آشنا خواهید شد. دبی مرکز تمام کباب های کشور های مختلف است. یکی از این رستوران ها پرطرفدار، القریه الترکیه به معنی روستای ترکیه می باشد. کارکنان و فضای صمیمی رستوران از ویژگی های شاخص آن است. غذاهایی که بیشتر مردم در رستوران القریه الترکیه سفارش می دهند شامل کباب های آدانا و اسکندر می باشند. اگر گروهی به رستوران رفته اید می توانید کباب یک متری سفارش دهید. در رستوران همچنین کون فا و قهوه ترکیه را نیز از قلم نیاندازید.

آدرس:

رستوران القریه الترکیه: دبی، جاده جمیرا، جنب اسپینیس

رستوران باربیکیو تونایت با انواع کباب در دبی

می توانید در باربیکیو تونایت، انواع کباب در دبی را سفارش دهید. این مکان یک رستوران هندی، پاکستانی است. از غذاهای مورد علاقه گردشگران می توان، کباب، گوشت دنده، ماهی و نان قندهاری را نام برد. از دیگر سفارش های پرطرفدار باربیکیو تونایت، چاتنی است. چاتنی یک نوع ترشی با ادویه می باشد. رستوران باربیکیو تونایت همراه با کباب های خوشمزه آن یک مکان دوست داشتنی در دبی است.

آدرس:

دبی، السطوه، جاده جمیرا، ساختمان الشیخ حمدان بن راشد

رستوران مطعم الراوی Ravis با انواع کباب در دبی

انواع کباب در دبی را می توانید در رستوران مطعم الراوی تجربه کنید. مطعم الراوی یک رستوران پاکستانی است. کباب Bihari از پرطرفدارترین کباب ها در این رستوران است. این کباب گوشت گوسفندی بر روی زغال پخته می شود و از بهترین کباب ها در دبی می باشد. همچنین از غذا های خوشمزه رستوران می توان کباب Mutton را نام برد. رستوران مطعم الراوی، یک رستوران ارزان و باکیفیت است.

آدرس: دبی، السطوه، جنب اتحادیه تعاونی

رستوران اسپینزر Spinzer

انواع کباب در دبی در رستوران اسپینزر زبانزد عام و خاص است. اسپینزر یک رستوران پاکستانی است. از کباب های معروف آن می توان کباب رولی و بون را نام برد.

آدرس: دبی، سیتی هاوس 1، پشت مترو DG شرف، نزدیک هتل کاسل

کباب اربیل العراقی با انواع کباب

با رفتن به این رستوران کردی، عراقی می توانید انواع کباب در دبی را تجربه کنید. شک نکنید، یک کباب کردی سفارش دهید و همراه با سماق فراوان میل کنید.

آدرس:دبی، خیابان الرقه

رستوران زیتونی با انواع کباب در دبی

با رفتن به رستوران زیتونی، تجربه ای به یاد ماندنی از انواع کباب در دبی را خواهید داشت. زیتونی یک رستوران مدیترانه ای می باشد. کباب BilKaraz با یک مزه منحصر به فرد از غذاهای معروف رستوران زیتونی است. همچنین کباب حلبی و kaftakhashkhash از غذاهای خوشمزه رستوران می باشند. ارزش آن را دارد حتما یکبار به رستوران زیتونی بروید.

آدرس:دبی، دبی مال

رستوران وافی جورمیه Wafi Gourmet

انواع کباب در دبی از ویژگی های خاص این شهر است. شما می توانید انواع کباب ایرانی، پاکستانی، ترکیه و هندی و غیره را تجربه کنید. وافی جورمیه یک رستوران لبنانی است و به شما این امکان را می دهد تا انواع کباب در دبیرا تجربه کنید. کباب های وافی جورمیه از معروف ترین کباب ها در شهر می باشد. از غذاهای خوشمزه دیگر آن می توان Khashkhash را نام برد. در رستوران همچنین می توانید برخی از غذاهای ترکیه را هم سفارش دهید.

آدرس:دبی، بلوار شیخ محمد بن راشد، دبی مال

رستوران زهره استانبول Istanbul Flower با انواع کباب در دبی

با تجربه انواع کباب در دبی می توانید با مزه کباب های تمام کشورهای جهان آشنا شوید. رستوران زهره استانبول به معنی گل استانبول در فارسی است. این رستوران ترکیه ای با کباب های خوشمزه خود از پرطرفدارترین مکان ها در دبی است. از غذا های معروف آن می توان کباب آدانا، کباب اسکندر را می توان نام برد. اگر برای صرف غذا به رستوران زهره استانبول رفتید، کباب اسکندر را حتما در لیست سفارش خود قرار دهید!

آدرس:دبی، جاده شیخ زاید، ساختمان سیفستوی

رستوران کاسپین کباب در دبی

انواع کباب در دبی را می توانید در یک رستوران معروف ایرانی به نام کاسپین دبی سفارش دهید. در این رستوران 5 نوع مختلف از کباب سرو می شود. کباب های ایرانی همراه با برنج خوش عطر و تزیین شده از خوشمزه ترین و معروف ترین کباب های جهانست. هزینه های این رستوران بسیار مناسب است. در سفر به دبی حتما کباب های رستوران کاسپین را امتحان کنید.

آدرس:دبی، مرکز خلیج، جاده الرولا

رستوران ایران زمین با انواع کباب در دبی

رستوران ایران زمین با انواع کباب در دبی از معروف ترین رستوران های ایرانی در دبی است. کباب، غذاهای ایرانی و غذاهای دریایی از سفارش های پرطرفدار رستوران ایران زمین است. یک فضای بیرون برای نشستن در رستوران وجود دارد. این رستوران مناسب خانواده ها و دوستان شماست.

آدرس:دبی، برج خلیفه، بلوار محمد بن راشد

رستوران عثمانی ها Ottomans با انواع کباب در دبی

رستوران Ottomans با انواع کباب در دبیآماده پذیرایی از اهالی و گردشگران است. کباب های متنوع و خوشمزه ای در این رستوران ترکیه ای وجود دارد. از معروف ترین کباب ها می توان به کباب اسکندر اشاره کرد. در رستوران عثمانی ها می توانید غذاهای ترکیه زیادی را سفارش دهید. از بهترین سفارش های آن لاه ماجون، غذا های دریایی و سالادهای متنوع آن می باشد.

آدرس:دبی، جاده الصفوح، دبی مارینا، خانه Grosvenor

منبع: دلتابان
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1305

به "معرفی بهترین رستوران ها با انواع کباب در دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بهترین رستوران ها با انواع کباب در دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید