ووشو

خسروی می تواند در ووشو پیروز باشد، تعویق مسابقات جهانی لازم بود

حسین اوجاقی ضمن بیان مطاب فوق به خبرنگاران افزود: بعد از حضور دکتر علی نژاد به عنوان معاون ورزش قهرمانی در وزارت ورزش، دغدغه اهالی ووشو آینده این رشته بود که خدا را شکر با یک انتخاب درست، این دغدغه از بین رفت.

23 مرداد 1400

مدال طلا برای شهربانو منصوریان و هاشمی، صعود الهه منصوریان به فینال

در ادامه رقابتهای ووشو قهرمانی دنیا دو عضو تیم بانوان ایران پیروز به کسب مدال طلا شدند و نماینده سوم بانوان ایران هم به دیدار پایانی راه یافت.

23 مرداد 1400

خبرنگاران ملی پوش ووشو: طلای جام جهانی و آسیا را می خواهم

تهران- خبرنگاران- ملی پوش ووشوی ایران، گفت: مدال طلای جام جهانی استرالیا و آسیایی را هند می خواهم و به کمتر از آن، راضی نیستم.

23 مرداد 1400

وزنه برداری و فوتبال در صدر دوپینگ ایران

در فهرست 38 نفره ورزشکاران ایرانی که اسامی آن ها به عنوان دوپینگی های سال 2019 میلادی از سوی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو)، اعلام شد به ترتیب رشته های وزنه برداری و فوتبال بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده اند.

23 مرداد 1400

یک مدال جهانی دیگر از دست ووشو رفت ، محرومیت 4 ساله برای هاشمی

با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ یک عضو تیم ملی ووشو بانوان ایران، وی به مدت چهار سال از حضور در کلیه مسابقات این رشته محروم شده است.

23 مرداد 1400

اوجاقی: مسابقات قهرمانی کشور نشان داد ووشوی ایران از پشتوانه خوبی برخوردار است

سرمربی تیم ووشوی جوانان ایران گفت: مسابقات قهرمانی کشور در رده های نوجوانان و جوانان نشان داد ووشوی ایران پشتوانه بسیار خوب و قابل قبولی را ایجاد کرده است.

23 مرداد 1400

پارس جنوبی قهرمان جام پارس ووشو شد

تیم پارس جنوبی توانست عنوان قهرمانی هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشوی جام پارس را از آن خود کند.

23 مرداد 1400

اسپانسر تیم ملی فوتبال، اسپانسر فدراسیون ووشو شد

شرکت تولیدی البسه ورزشی جیووا ایتالیا به عنوان تامین کننده البسه تیم های ملی ووشو با فدراسیون ووشوی ایران قرارداد همکاری امضا کرد.

23 مرداد 1400

جنجال گوش شکسته ها با وزیر و داغی که کی روش به دل کره ای گذاشت!

به گزارش خبرنگاران، در این هفت روز ورزش اختلافات قدیمی میان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی با ورود وزیر ورزش به ناکامی آزادکاران در مسابقات جهانی تشدید شد، تیم مای فوتبال در دیداری تشریفاتی در مرحله انتخابی جام جهانی و با ترکیب 10 نفره برابر کره جنوبی به...

20 مرداد 1400

شروع فعالیت ووشو در ورزش ناشنوایان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، تیشه گران رئیس و نقش بندی مسئول کمیته توسعه همگانی فدراسیون ناشنوایان صبح امروز (دوشنبه) ضمن حضور در فدراسیون ووشو با امیر صدیقی رئیس این فدراسیون ملاقات و گفت وگو کردند.

20 مرداد 1400

ملاقات روسای فدراسیونهای ووشو و ورزشهای دانشگاهی

روسای دو فدراسیون ووشو و فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی بر تعامل و همکاری بیشتر طرفین در برگزاری مسابقات و کلاس های مختلف تاکید کردند.

29 دی 1399

محرومیت 4 ساله برای مریم هاشمی؛ رونمایی از سومین دوپینگی ووشوی ایران

ملی پوش ووشوی زنان ایران که در مسابقات جهانی 2019 به مدال طلا دست یافته بود، به خاطر مثبت شدن دوپینگ با محرومیت 4 ساله روبرو شد.

6 مهر 1399

به صلاح ووشو تصمیم می گیرم، گزینه بهتری باشد کناره گیری می کنم

حسین اوجاقی بعد از ثبت نام برای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: معتقدم در این دوره کاندیداها قطعاً دو رقمی خواهد شد، شاید بالاترین تعداد ثبت نام نماینده ها را در این دوره داشته باشیم. واقعیت این است که بعضی دوستان که...

15 خرداد 1399