آشتی یزدی ها با کوچه های آشتی کنان

به گزارش پرسینا بلاگ، مدیر انجمن میراث پایدار از برگزاری برنامه آشتی با کوچه های آشتی کنان با هدف احیای محله های بافت تاریخی یزد در قالب جشنواره تابستانه شهر جهانی یزد اطلاع داد.

آشتی یزدی ها با کوچه های آشتی کنان

به گزارش خبرنگاران محمدجواد آزادی اعلام می نماید: اولین برنامه با هدف معرفی بافت تاریخی محله شاه ابوالقاسم و رونق بخشیدن به این محله از بافت تاریخی در قالب طرح آشتی با کوچه های آشتی کنان سوم و چهارم مردادماه در محله شاه ابوالقاسم با استقبال گسترده شهروندان یزدی برگزار گردید. وی از ادامه اجرای این برنامه ها برای رونق بخشیدن به محله های کمتر توجه شده در بافت تاریخی خبر می دهد و می افزاید: برنامه ها برای شرکت عموم مردم و با هدف ایجاد انتفاع برای مغازه داران بافت تاریخی برگزار می گردد تا پویایی در بافت افزایش یابد و شاهد رونق گردشگری در بافت تاریخی باشیم. مدیر انجمن میراث پایدار به مشارکت کمیته های گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد از جمله کمیته گردشگری کودک، کمیته گردشگری پایدار، کمیته گردشگری الکترونیک و سرای حی در برگزاری این جشنواره اشاره می نماید.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 937

به "آشتی یزدی ها با کوچه های آشتی کنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشتی یزدی ها با کوچه های آشتی کنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید