احتمال استقرار نیرو های کره شمالی در منطقه غیرنظامی

به گزارش پرسینا بلاگ، براساس گزارش رسانه دولتی کره شمالی، رئیس ستاد ارتش خلق کره گفت پیونگ یانگ در حال بررسی احتمال استقرار ارتش در مناطق غیرنظامی ، مطابق با توافق های بین دو کره است.

احتمال استقرار نیرو های کره شمالی در منطقه غیرنظامی

در گزارش آژانس خبری دولتی کره شمالی (کی سی ان ای) آمده است، ارتش کره شمالی فورا و مداوم هرگونه تصمیم و حکمی از جانب حزب حاکم و دولت را اجرایی می کند.

رسانه های خبری دوشنبه گزارش دادند، کره جنوبی نظارت و آمادگی جنگی در امتداد مرز مشترکش با کره شمالی را در بحبوحه تشدید تنش ها میان سئول و پیونگ یانگ افزایش داده است.

کیم یو-جونگ، خواهر رهبر کره شمالی شنبه در بیانیه ای که رسانه رسمی پیونگ یانگ منتشر کرد، به اقدام نظامی علیه کره جنوبی تهدید کرده بود. این تازه ترین تحول در تنش های روزافزون میان دو کره است که با ارسال شب نامه و غذا از سمت کره جنوبی به داخل کره شمالی در مرز بالا گرفته است.

در این بیانیه تاکید شد که کره شمالی گام بعدی علیه کره جنوبی را برای آنچه خیانت و جرایم سئول علیه این کشور توصیف کرد، در نظر می گیرد و ارتش برای طراحی و انجام هر اقدام ضروری موظف شده است.

خواهر رهبر کره شمالی که معاون اول کمیته مرکزی حزب کارگران کره است، تاکید کرد: احساس می کنم زمان مناسبی برای دوری از مقام های کره جنوبی باشد. ما به زودی گام بعدی را اجرا می کنیم. با توجه به اختیاراتی که رهبر، حزب ما و کشورمان تایید کرده اند، دستورالعملی را در اختیار بازوهای مسئول اداره امور با دشمن گذاشته ام تا قاطعانه اقدامات بعدی را انجام دهند. حق انجام اقدام بعدی علیه دشمن، به ستاد کل ارتش ما واگذار خواهد شد.

به گفته کیم یو-جونگ، ارتش کره شمالی گام بعدی را معین خواهد کرد که از نارضایتی مردم خواهد کاست و مطمئنا انجام خواهد شد. او گفت: بهتر است یک سری اقدامات تلافی جویانه، به جای انتشار این نوع بیانیه ها که از سوی برخی به اشتباه از نوع تهدیدکننده برداشت می شود یا موجب اظهارات بی ارزش آن ها درباره قصد ما می شود، صورت بگیرد. اگر مقام های کره جنوبی قابلیت و شجاعت انجام کاری را داشتند که ظرف دو سال گذشته از اجرای آن ناکام مانده اند، چرا روابط دو کره این چنین در بن بست مانده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، پس از آن وزارت اتحاد کره جنوبی روز یکشنبه تاکید کرد، کره شمالی باید به توافق هایی که در گذشته میان دو کشور به امضا رسیده است، پایبند باشد. وزارت دفاع کره جنوبی هم از آمادگی کامل برای مقابله با تهدیدات کره شمالی خبر داد.،ایسنا

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4722

به "احتمال استقرار نیرو های کره شمالی در منطقه غیرنظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال استقرار نیرو های کره شمالی در منطقه غیرنظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید