اهواز، قطبی: داور پنالتی ما را نگرفت، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند، مسئول باخت به نفت من هستم نه داور

به گزارش پرسینا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از اینکه تیمش نتوانسته در مصاف با صنعت نفت آبادان نتیجه ای مطلوب طرفداران کسب کند، ابراز تأسف کرد.

اهواز، قطبی: داور پنالتی ما را نگرفت، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند، مسئول باخت به نفت من هستم نه داور

به گزارش خبرنگاران از اهواز، افشین قطبی پس از شکست 4 بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باید از تمام طرفداران فولاد عذرخواهی کنم. طرفداران امروز آمدند و تا دقیقه 96 بازیکنان را تشویق کردند و قلب شان با تیم بود، اما ما نتوانستیم نتیجه ای که آنها می خواهند را کسب کنیم.

وی اضافه کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت که در نیمه اول ما خوب بودیم. گل زیبایی هم زدیم و به نظرم سه چهار گل دیگر هم باید به ثمر می رساندیم. موقعیت های خوبی ساختیم. به لحاظ داوری هم اتفاقات مختلفی در بازی رخ داد. به خصوص زمانی که بازی یک - یک شد، آن صحنه به نظر من و همه بازیکنان، خطای پنالتی بود که داور نگرفت. در آن صحنه بازیکنان ما تمام تمرکز خود را از دست دادند و بازی مساوی شد. ما باید در چنین شرایطی پخته تر باشیم، تمرکز داشته باشیم و به بازی برگردیم. روی گل سوم هم بازیکن حریف در آفساید بود که در تصاویر تلویزیونی معین است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد: به هرحال ما می توانستیم تا زمانی که بازی 3 بر یک بود به بازی برگردیم، اما بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند. قضاوت داوران هم باید پخته تر و با تمرکز بیشتر باشد. من نمی خواهم بگویم که بازی را به خاطر قضاوت داوران می بریم یا می بازیم و مسئول نتایج تیم مربی است و مسئولیت این باخت را هم من بر می دارم. برای این بازی هم مشکلاتی داشتیم، مصدومانی داشتیم و دست مان بسته بود، اما بازهم بازیکنانم تمام کوشش خود را تا سرانجام بازی کردند. باز هم از طرفداران عذرخواهی می کنم که امروز تشویق مان کردند، اما نتوانستیم آنها را خرسند کنیم.

قطبی در واکنش به طرح این موضوع که شما بابت پیروزی به صنعت نفت و مردم آبادان تبریک نگفتید و گل سوم نفتی ها هم آفساید نبوده است، گفت: ما خودمان دوربین بررسی داریم و در رختکن فیلم را دیدیم که آفساید بود. تیم صنعت نفت هم خوب بود. آنها در ضدحمله بسیار خوب عمل کردند. آن بازیکنی هم که در طول فصل گل نزده بود، در یک نیمه سه گل به ما زد و عذرخواهی می کنم، اگر تبریک نگفتم.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 395

به "اهواز، قطبی: داور پنالتی ما را نگرفت، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند، مسئول باخت به نفت من هستم نه داور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، قطبی: داور پنالتی ما را نگرفت، بازیکنانم تمرکز خود را از دست دادند، مسئول باخت به نفت من هستم نه داور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید