برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد، واگذاری سرخابی ها در نیمه اول امسال؟

به گزارش پرسینا بلاگ، وزارت ورزش و جوانان گفت، در نخستین جلسه هیئت واگذاری شرکت های دولتی، برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مورد تصویب قرار گرفته است.

برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد، واگذاری سرخابی ها در نیمه اول امسال؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در اولین جلسه هیئت واگذاری شرکت های دولتی در سال 1399 که بعدازظهر امروز (دوشنبه) در وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور وزرای اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری و رئیس سازمان خصوصی سازی و نمایندگان اتاق بازرگانی و سازمان بورس اوراق بهادار برگزار گشت، برنامه اجرایی پیشنهادی سازمان خصوصی سازی برای واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال 1399 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

در این جلسه ابتدا رئیس سازمان خصوصی سازی و وزیر ورزش و جوانان گزارشی از اقدامات اجرا شده در سال 1398 ارائه کردند که حسابرسی سالیان گذشته و برگزاری مجامع این دو باشگاه، شناسایی اموال و دارایی های مختلف آنها، واگذاری قطعی دو ورزشگاه درفشی فر مرغوبکار به دو باشگاه و همچنین شفاف شدن بدهی مالیاتی آنها و حل کردن بسیاری از دعاوی حقوقی در سال 1398 از آن جمله بود.

براساس این گزارش، در ادامه دکتر دژپسند، وزیر اقتصاد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات بسیار مهم و مؤثر وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادار در فرایند خصوصی سازی دو باشگاه در سال 1398 بر واگذاری هرچه سریع تر دو باشگاه طی مراحل قانونی در نیمه اول سال 1399 تأکید و به همه بخش های ذیربط دستورات لازم برای انجام اقدامات اجرایی و قانونی را صادر کرد.

در ادامه جلسه برنامه اجرایی مراحل مختلف واگذاری این دو باشگاه که توسط سازمان خصوصی سازی تهیه شده بود به جلسه پیشنهاد شد و مورد تصویب هیئت عالی واگذاری شرکت های دولتی قرار گرفت. مقرر شد تمامی اعضا نهایت تلاش خود را برای واگذاری هرچه سریع تر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در سال 1399 به کار گیرند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4000

به "برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد، واگذاری سرخابی ها در نیمه اول امسال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد، واگذاری سرخابی ها در نیمه اول امسال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید