بیگانه ای با من است در کرج و سرنوشت نامشخص محکومین2

به گزارش پرسینا بلاگ، سریال محکومین2 آماده شده، اما هنوز معلوم نیست نام کدام سریال به عنوان جایگزین ترور خاموش اعلام می گردد.

بیگانه ای با من است در کرج و سرنوشت نامشخص محکومین2

به گزارش گروه فرهنگی پرسینا بلاگ، وقتی آخرین اپیزود مجموعه تلویزیونی محکومین2 در جنت آباد به انتها رسید؛ بهروز مفید تهیه کننده این سریال از پخش در مهرماه اطلاع داد؛ حالا در اواسط ماه خبر می رسد که این سریال تلویزیونی به دلیل روی آنتن رفتن ترور خاموش و حضور احتمالی سریالی طنز، زمان دیگری روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

بهروز مفید تهیه کننده محکومین2 گفت: بنا بود با آغاز ماه محرم سریال ما روی آنتن شبکه یک سیما برود اما پخش سریال ترور خاموش این اتفاق را به عقب انداخت. حالا نمی دانیم شبکه چه کنداکتوری را برای ما درنظر می گیرد؛ بعد از ترور خاموش تمایل شبکه، پخش یک کار طنز است تا یک فاصله گذاری میان یک کار جدی و طنز باشد؛ سریال ما آماده نمایش است و حتی 15 قسمت را تحویل داده ایم.

مفید این روزها درگیر پروژه دیگری در شبکه دو سیما است؛ سریال بیگانه ای با من است عنوان مجموعه ای در گونه ملودرام اجتماعی است که در 2 فصل 30 قسمتی ساخته می گردد فیلمنامه این سریال تلویزیونی را فروغ فروهیده به نگارش درآورده و علاوه بر شبنم قلی خانی که نقش اول این سریال را ایفا می نماید، پژمان بازغی، نگار عابدی، جهان مدنی، شیوا ابراهیمی، سوگل طهماسبی، مهران رجبی، پوراندخت مهیمن و پرویز پورحسینی حضور دارند.

تهیه کننده بیگانه ای با من است گفت: بازیگران جدید هم به سریال اضافه خواهند شد که هنوز قراردادشان قطعی نشده است و نام شان به زودی اعلام می گردد. پیش بینی مان این است فصل اول این سریال را در قالب 30 قسمت به پخش سال جاری شبکه دو برسانیم.

*داستان بیگانه ای با من است از این قرار است: نساء قهرمان داستان، دختریست از طبقه پایین اجتماع که با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می گردد. این جابه جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است عواقبی در پی دارد که دامنگیر مسببین آن می گردد.

مفید با اشاره به اینکه فیلمبرداری بیگانه ای با من است در کرج ادامه دارد، شرح داد: 3 ماه از فراوری این سریال می گذرد و گروه در کرج تصویربرداری انجام می دهند؛ دو سوم بازیگران جلوی دوربین رفته اند.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون در ادامه به آغاز کاری در سینمای کودک اشاره نمود و اضافه نمود: جنس من کارهای اجتماعی و خانوادگی در تلویزیون است و در سینما هم همواره نگاهی به کارهای سینمای کودک داشتم. دو فیلم سینمایی سارق و پری1 و 2 را هم برای سینمای کودک کار نموده ام؛ اگر هم حمایت گردد باز هم این کار را ادامه خواهم داد.

وی با اشاره به اینکه خیلی راحت فضای مؤفق سینمای کودک را از دست دادیم، تأکید کرد: متأسفانه علی رغم اینکه هر سال در آستانه جشنواره کودک مطرح می گردد از سینمای کودک حمایت گردد هنوز در مرحله صحبت و شعار واقع شده است. در اکران خیلی مشکل داریم و سینماگران بزرگ و کارگردانان خوب ترجیح دادند به دلیل بی مهری هایی که دیدند وارد فضای بزرگسال شوند.

مفید در مورد فضای نمایشی نوجوانانه تلویزیون و سینما گفت: در بخش نوجوان حرفی برای گفتن نداریم؛ سینمای نوجوان ما به اقتضائاتی نیازمند است که متأسفانه بودجه های ما جوابگوی این قسمت نیست؛ تهیه کنندگان ما هم وقتی می بینند از سینمای کودک و نوجوان حمایت نمی گردد و سرمایه هایشان برگشت ندارد به سمت بزرگسال می روند و علی رغم حرف های زیادی که می شنویم تا الان اقدام موثری را در این سینما و ژانر شاهد نبودیم.

پیش از این غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به خبرنگار تسنیم گفته بود که سریال زیر همکف، دردانه های خلیج فارس، آسمان هوای باران دارد در حال سپری کردن مراحل انتهای هستند و زمان پخش آن ها معین شده است. سریال 87 متر دیگر مجموعه تلویزیونی شبکه یک که بعد از وقفه های فراوان این روزها جلوی دوربین رفته و این بار کیانوش عیاری کارگردان این سریال می کوشد کار را به اتمام برساند.

با این تفاسیر که بهروز مفید تهیه کننده سریال محکومین2 و بیگانه ای با من است اشاره نمود احتمالاً سریال بعد از ترور خاموش شبکه یک سیما یک کار طنز خواهد بود؛ در میان این سریال های در صف پخش شبکه یک، زیر همکف فضای طنز دارد اما رضا جودی تهیه کننده این سریال تلویزیونی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم ابراز بی اطلاعی کرد و نمی دانست قرار است سریال بعد از ترور خاموش، زیر همکف باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم کنداکتور شبکه یک نام کدام سریال را به عنوان کار بعد از ترور خاموش اعلام خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1919

به "بیگانه ای با من است در کرج و سرنوشت نامشخص محکومین2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیگانه ای با من است در کرج و سرنوشت نامشخص محکومین2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید