ترامپ طاقت دیدن ناو مک کین را ندارد!

به گزارش پرسینا بلاگ، خبرنگاران نوشت: نیروی دریایی آمریکا پایان تأیید کرد هفته گذشته هنگام دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور از ژاپن، درخواستی مبنی بر پنهان کردن ناوجنگی یواس اس جان مک کین از دید ترامپ دریافت نموده است.

ترامپ طاقت دیدن ناو مک کین را ندارد!

به گزارش وب سایت یواس تودی،بنا به گزارش در بیانیه دریادار چارلی براون رئیس بخش اطلاعات نیروی دریایی آمریکا آمده است: درخواستی به نیروی دریایی آمریکا ارائه شد تا قابلیت دیده شدن یواس اس جان مک کین به حداقل برسد، اما هنگام دیدار رئیس جمهور (ترامپ)، تمامی کشتی ها آرایش خود خود را حفظ کردند.

به نوشته یو اس تودی، این بیانیه یک پاراگرافی هیچ اشاره ای به این نکرد که چه کسی این درخواست را از نیروی دریایی آمریکا نموده و سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) نیز به درخواست ها برای اطلاعات بیشتر در این باره، پاسخ نداد.

نخستین بار هفته گذشته نشریه وال استریت ژورنال گزارش داد که در آستانه سفر دونالد ترامپ به ژاپن، مقامات کاخ سفید خواهان پنهان کردن ناو جنگی به نام سناتور جان مک کین هستند، زیرا از این هراس دارند که ترامپ با دیدن نام جان مک کین بر روی این ناو جنگی ناراحت و خشمگین گردد.

روزنامه واشنگتن پست نیز به نقل از یکی از دستیاران ارشد کاخ سفید گزارش داد که آن ها نمی خواستند این ناو جنگی در تصاویر گرفته شده، دیده گردد و رئیس جمهور در جریان این برنامه نبوده، اما این اقدامات برای جلوگیری از ناراحت شدن او در جریان این بازدید صورت گرفت. ترامپ نیز در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد در جریان برنامه های مربوط به ناو جنگی مک کین و تصمیماتی که در این باره گرفته شد، نبوده است.

دختر جان مک کین در واکنش به انتشار این گزارش رئیس جمهور آمریکا را یک کودک خواند. ترامپ در جریان سفر اخیر خود به ژاپن از نیرو های نظامی آمریکا در کشتی یو اس اس واسپ بازدید کرد.

جان مک کین، سناتور جمهوری خواه ایالت آریزونا در 25 اوت بر اثر ابتلا به تومور مغزی در 81 سالگی درگذشت. او شش دوره در سنای آمریکا حضور یافت و در این مدت سعی داشت سیاست ها و پیشنهادات جنگ طلبانه خود را در سنا به تصویب برساند. ترامپ بار ها مک کین را حتی پس از مرگش هدف حملات خود قرار داد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 606

به "ترامپ طاقت دیدن ناو مک کین را ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ طاقت دیدن ناو مک کین را ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید