ثبت تراز مثبت 3167 میلیارد تومانی بیمه آسیا با رشد 62 درصدی

به گزارش پرسینا بلاگ، بیمه آسیا در سه فصل نخست سال جاری توانست تراز عملیاتی مثبت سه هزار و 167 میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد 62 درصدی معادل یک هزار 209 میلیارد تومان بود و نسبت به 12ماه سال گذشته 18درصد رشد کرد.

ثبت تراز مثبت 3167 میلیارد تومانی بیمه آسیا با رشد 62 درصدی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، بانکداری ایرانی و براساس تازه ترین گزارش فعالیت ماهیانه شرکت بیمه آسیا، منتهی به سرانجام آذر ماه سال جاری، این شرکت توانست در طول نه ماه نخست سال جاری شش هزار 57 میلیارد تومان حق بیمه تولید کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته نزدیک به 40 درصد رشد داشته است و همچنین در این دوره زمانی دو هزار 890 میلیارد تومان خسارت بیمه گذاران ، این شرکت را جبران کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است؛ بنابراین این شرکت بیمه بورسی در این دوره نه ماهه توانست از رکورد 12 ماه سال گذشته عبور کند و 36 میلیارد تومان بیشتر از سال قبل حق بیمه تولید کرد.

بیمه آسیا در طی این دوره زمانی، علاوه برافزایش 40 درصدی حق بیمه ای تولیدی خود ، که نشان دهنده مدیریت مطلوب در بخش بازاریابی و گسترش نفوذ این شرکت در بازار بیمه ای کشور است ، دربخش پرداخت خسارت هم توانست با کنترل و مدیریت صحیح ریسک ، میزان افزایش خسارت نسبت به تولید حق بیمه را کاهش دهد . میزان رشد پرداخت خسارت در این دوره زمانی 22 درصد است و میزان رشد حق بیمه 40 درصد است که نشان می دهد حق بیمه تولیدی این شرکت 18درصد بیشتر از خسارت پرداختی رشد کرده است.این موضوع منجر به کاهش قابل ملاحظه هفت درصدی نسبت خسارت این شرکت شد؛ به نحوی که نسبت خسارت به حق بیمه، از 55 درصد در سرانجام آذر سال گذشته به 48 درصد در سرانجام آذر ماه سال جاری کاهش یافت .

->

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6296

به "ثبت تراز مثبت 3167 میلیارد تومانی بیمه آسیا با رشد 62 درصدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت تراز مثبت 3167 میلیارد تومانی بیمه آسیا با رشد 62 درصدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید