حامیان خلع سلاح مقاومت مزدور و خائن هستند

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، شیخ اکرم الکعبی دبیرکل این جنبش عراقی با انتشار یک پست توئیتری کسانی را که خواستار خلع سلاح مقاومت هستند، مزدور و خائن معرفی نموده و نوشت: این خواسته ها [خلع سلاح مقاومت] درحالی مطرح می گردد که همین افراد نسبت به سلاح شبه نظامیان وابسته به بارزانی (اقلیم کردستان) و گروه های تحت امر و آموزش آمریکا در عین الاسد سکوت اختیار می نمایند.

حامیان خلع سلاح مقاومت مزدور و خائن هستند

شیخ اکرم الکعبی تأکید نموده است: وقتی نهادهای بالادستی کشور به توافقات سازش با اشغالگران آمریکایی تن می دهند تا تروریست ها را بار دیگر به کشور باز گردانند؛ درنتیجه دستگاه قضا نیز داعشی های عرصه سیاست را طی معامله ای تبرئه می نماید.

وی افزوده است: عجیب است داعشیان سیاسی که به نابودی و تخریب کشور و توطئه افکنی پرداخته اند؛ افرادی ملی گرا معرفی می شوند، اما مجاهدانی که عراق را آزاد و استقلال کشور را احیا نموده اند؛ مورد اتهام قرار می گیرند!

فرمانده عالی رتبه مقاومت عراق اینگونه اقدامات را خیانت به خون شهیدان توصیف و تاکید نموده است: این سیاست در واقع هدر دادن خون های ریخته شده در اسپایکر، الرمادی، هیت و همه گورهای دسته جمعی است.

شیخ اکرم الکعبی منفعت طلبی بعضی احزاب حاکم را مورد انتقاد قرار داد و نوشت: همه این موارد بیانگر خطری است که کشور را تهدید می نماید، به ویژه اینکه اشغالگران قصد خروج از کشور را ندارند و به تعرض به حاکمیت عراق و سرقت ثروت های آن ادامه می دهند.

وی همچنین هشدار داده است: آمریکا، مزدوران فرومایه خود را در راستای خیانت به مقاومت و اقدام علیه آن تحریک می نماید. در این شرایط قهرمانان حاکمیت و آزادسازی کشور باید نسبت به چنین ادعاهایی بی تفاوت بوده و توانمندی ها و ظرفیت های خود را برای نبرد و مواجهه عظیم بیش از گذشته تقویت بخشند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4759

به "حامیان خلع سلاح مقاومت مزدور و خائن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان خلع سلاح مقاومت مزدور و خائن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید