حمله ترامپ به سناتور مرده

به گزارش پرسینا بلاگ، تهران - خبرنگاران - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی جان مک کین سناتور جمهوریخواه را متهم کرد که پیش از مرگش، برای تضعیف کاخ سفید با دمکرات ها همکاری داشته است.

حمله ترامپ به سناتور مرده

به گزارش خبرنگاران، وی در صفحه توییتر خود نوشت: همانطور که در اسناد دادگاهی ثابت شد، در واقع این جان مک کین بود که پرونده ساختگی را به اف.بی.آی. و رسانه ها فرستاد به این امید که قبل از انتخابات منتشر گردد.

ترامپ در ادامه این توییت آورد: همکاری مک کین و دمکرات ها طبق معمول باخت. حتی اخبار جعلی نیز این مزخرفات را رد کرد.

پرونده ای که ترامپ به آن اشاره داشت، در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا تشکیل شد. گفته می گردد مک کین پرونده ای را که کریستوفر استیل جاسوس سابق انگلیس درمورد ترامپ تهیه نموده بود، در اختیار اف.بی.آی و رسانه ها قرار داده است.

گزارش ها حاکی است که این پرونده حاوی جزئیاتی در مورد یاری روس ها به پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا است.

توییت روز یکشنبه ترامپ، دومین انتقاد وی از مک کین در دو روز متوالی است. مک کین سال گذشته میلادی بر اثر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت.

ترامپ و مک کین از روابط پرتنشی برخوردار بودند، به طوری که این سناتور پیشین به یکی از سرسخت ترین منتقدان جمهوریخواه ترامپ تبدیل شده بود.

رئیس جمهوری آمریکا قبلا نیز از مک کین انتقاد نموده و گفته بود که وی قهرمان جنگی نیست، زیرا به هنگام خدمت در ویتنام، اسیر شده بود.

از سویی مگان مک کین دختر مک کین به شدت از ترامپ انتقاد کرد و در توییتی نوشت: هیچ کس، تو را آنطور که پدرم را دوست داشتند، دوست نخواهد داشت. کاش فرصت داشتم که شنبه های بیشتری را با او بگذرانم. شاید بهتر باشد شنبه هایت را با خانواده ات بگذرانی، تا اینکه در توئیتر باشی.

مخالفت مک کین با لغو قانون خدمات درمانی مقرون به صرفه آمریکا، از دیگر دلایل اختلاف وی با ترامپ بود. مک کین در کتابش تحت عنوان موج بی امان: دوران خوب، آرمان های راستین، مبارزات بزرگ، و دیگر قدردانی ها نوشت که مخالفت با لغو قانون خدمات بهداشت و درمان را وظیفه خود می دانسته است.

وی همچنین یادآور شد که هرگونه خطری که از جانب روس ها برای ریاست جمهوری آمریکا ایجاد می گردد، باید آنالیز گردد.

اروپام**9109**2040

پریها: پریها | اخبار، سرگرمی، ورزش، فال، پزشکی، سینما

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 257

به "حمله ترامپ به سناتور مرده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله ترامپ به سناتور مرده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید