پیشگویی بابا وانگا پیرزن نابینای بلغاری برای سال 2021

به گزارش پرسینا بلاگ، یک پیرزن نابینای بلغاری که گفته می شود حملات یازده سپتامبر، ظهور گروه تروریستی داعش و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را به درستی پیش بینی کرده بود، از قرار معلوم چند پیشگویی مهم نیز برای سال 2021 انجام داده است!

پیشگویی بابا وانگا پیرزن نابینای بلغاری برای سال 2021

این زن بلغاری که بابا وانگا نام دارد و در سال 1996 در 85 سالگی درگذشت، ظاهرا توانایی های فوق طبیعی شگفت انگیزی در خصوص پیش بینی آینده داشته که به او اجازه می داده بلایای طبیعی و سایر اتفاقات بزرگ جهان را پیش بینی کند.

پیشگویی های بابا وانگا برای سال 2021

این پیرزن نابینا که به خاطر پیش گویی های خارق العاده اش لقب نوستراداموسِ منطقه بالکان را از آن خود کرده بود، زندگی دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین را همچون سال گذشته در معرض خطر پیش بینی کرده است.

او در این باره گفته که جان رئیس جمهور روسیه (ولادیمیر پوتین) در سال 2021 به خطر خواهد افتاد و او از سوی فردی در داخل کاخ کرملین ترور خواهد شد.

بابا وانگا برای ترامپ هم پیش بینی مشابهی انجام داده است. او در پیشگویی های خود گفته است که رئیس جمهور سابق آمریکا در سال 2021 دچار بیماری مرموزی می شود و سکته مغزی می کند.

او که در سال های قبل نیز از نابودی قاره اروپا با حمله شیمیایی یا به دست گروه های افراطی سخن گفته بود، برای سال 2021 نیز از حمله هسته ای به قاره اروپا و سقوط و نابودی کامل اقتصاد این قاره خبر داده است.

پیرزن بلغاری همچنین بروز حوادث طبیعی بسیار زیادی را در سال میلادی جدید را پیشگویی کرده است.

از دیگر پیشگویی های او برای سال 2021 به پرواز درآمدن قطار ها با استفاده از نور خورشید، حمکرانی یک اژد ها بر بشریت و نابودی کامل بیماری سرطان است.

بابا وانگا کیست و از چه زمانی معروف شد؟

بابا وانگا در 3 اکتبر 1911 در شهر استرومیکا در مقدونیه امروزی به جهان آمد. آنطورکه گفته شده، او در کودکی پس از گرفتار شدن در یک توفان وحشتناک، به طرز مرموزی بینایی خود را از دست داد و تا خاتمه عمرش نابینا باقی ماند. البته برخی گفته اند او بر اثر این حادثه به طور کامل نابینا نشد و تا حد بسیار کمی می توانست محیط اطراف خود را ببیند.

با این حال، برخی مدعی اند که بابا وانگا با همین شرایط جسمی، پیش از مرگش آینده جهان را تا سال 5059 میلادی که به اعتقاد او خاتمه عمر کره زمین خواهد بود، پیش بینی کرده است. به همین دلیل، با وجود آنکه بیش از دو دهه از مرگ او می گذرد، برخی افراد در جهان در خاتمه هر سال برای پیش بینی اتفاقات سال بعد به پیش گویی های او مراجعه می کنند.

بابا وانگا برای اولین بار زمانی به شهرت جهانی رسید که پیشگویی او درباره غرق شدن زیردریایی روسی کورسک در سال 2000 به حقیقت پیوست. همچنین برخی از طرفداران او مدعی اند بابا وانگا دوازده سال قبل از حملات یازده سپتامبر 2001 یعنی در سال 1989 پیش گویی کرده بود که دو پرنده آهنین (هواپیما) به آمریکا حمله خواهند کرد. او حتی پیش بینی کرده بود که پس از این حادثه خون افراد بی گناه زیادی (اشاره به حمله آمریکا به عراق و افغانستان) توسط گرگ ها به زمین ریخته خواهد شد.

همچنین در زمانی که این پیرزن بلغاری تبدیل شدن چین به ابرقدرت شماره یک جهان را پیش بینی کرد، سهم این کشور از اقتصاد جهان تنها 4.1 درصد بود، اما پیش بینی هایی که اقتصاددانان جهان اخیرا از افزایش رشد اقتصادی این کشور در آینده انجام داده اند، در تطابق کامل با پیش گویی بابا وانگا است.

او همچنین درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پیش بینی کرده بود که تا خاتمه سال 2016 (سالی که همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در آن انجام شد)، اروپا دیگر به این شکلی که اکنون وجود دارد وجود نخواهد داشت.

بابا وانگا حتی ظهور یک ارتش افراط گرا و حمله آن به اروپا را پیش گویی کرده بود که اکنون برخی معتقدند داعش را می توان مصداق این پیش بینی او در نظر گرفت. به قدرت رسیدن پوتین در روسیه نیز یکی دیگر از پیش گویی هایی است که او سال ها پیش از این انجام داده بود.

از همه جالب تر اینکه برخی مدعی اند این پیرزن نابینای بلغاری در زمان حیات خود پیش بینی کرده است که شخصی با مشخصات باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود و این پیش گویی برخی را به این باور رسانده است که دونالد ترامپ ممکن است هرگز ریاست جمهوری خود را به خاتمه نبرد.

بابا وانگا علاوه بر این پیش گویی ها، پیش از مرگ خود از خاتمه گرسنگی در جهان تا سال 2028 خبر داده است. او همچنین گفته است که کره زمین تا سال 2341 غیرقابل سکونت خواهد شد.

برخی کارشناسان ادعا کرده اند که تا به امروز 68 درصد پیش گویی های این پیرزن بلغاری درست از آب درآمده است؛ هرچند طرفداران او این رقم را 85 درصد اعلام کرده اند! استناد طرفداران او به تحقیقی است که دکتر گئورگی لوزانُف مدیر سابق موسسه نشانه شناسی بلغارستان، در این باره انجام داده است.

پیشگویی های بابا وانگا درباره حوادث و اتفاقات جهان در حالی هر سال در آستانه سال نو میلادی نقل محافل خبری می شود که هیچ نسخه مکتوب و مستندی درباره این پیشگویی ها وجود ندارد. روزنامه واشنگتن پست طی تحقیقی در سال 2012 فاش کرد که بسیاری از پیشگویی هایی که هر ساله به این پیرزن نابینای بلغاری نسبت داده می شود ریشه در شبکه های اجتماعی روسی زبان دارند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6203

به "پیشگویی بابا وانگا پیرزن نابینای بلغاری برای سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگویی بابا وانگا پیرزن نابینای بلغاری برای سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید