خبرنگاران حضور همراه اول در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال

به گزارش پرسینا بلاگ، تهران- خبرنگاران- اپراتور اول تلفن همراه با ارائه چهار سرویس به استقبال نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال استان قم رفت.

خبرنگاران حضور همراه اول در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با برپایی دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با عنوان نمایشگاه توسعه کسب وکارهای فرهنگی در فضای مجازی در محل دائمی نمایشگاه های استان قم، بخش خدمات ارزش افزوده همراه اول نیز به ارائه سرویس های خود در این رویداد فرهنگی اجتماعی می پردازد.

همراه اول ضمن ارائه خدمات دیجیتال، خانواده دُرسا و معرفی مرکز محتوای دیجیتال، در غرفه ای به وسعت 118 متر مربع میزبان بازدیدکنندگان است.

همچین اپراتور اول تلفن همراه با برگزاری کارگاه های روزانه با موضوعات آنالیز مرکز محتوای دیجیتال همراه اول، دیجیتال مارکتینگ، پرداخت خدمات اپراتوری (DCB)، گیم - بازی سازی و خدمات موسیقی سعی در برآورده کردن نیازهای مخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه دارد.

مرکز محتوای دیجیتال همراه اول استان قم بنا به کثرت فعالان و تأمین کنندگان محتوای مذهبی شکل گرفته تا به این واسطه بتواند به ارائه مطلوب تولیدات آنها بپردازد و فرآیندی همچون، فعالیت های یک شتابدهنده در آن دیده شده است.

این نمایشگاه از سه شنبه (28 خرداد ماه) تا آدینه (31 خرداد ماه) ادامه دارد.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 698

به "خبرنگاران حضور همراه اول در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حضور همراه اول در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید