اولین نمایشگاه مجازی کتاب آغاز به کار کرد

به گزارش پرسینا بلاگ، نمایشگاه مجازی کتاب استانی جیرفت در منطقه جنوب کرمان، با مشارکت 424 ناشر از سراسر کشور که 30 درصد آن ها را ناشران استانی تشکیل می دهند، از امروز شنبه (29 آذر ماه) شروع به کار کرد و تا چهارشنبه (سوم دی ماه) ادامه دارد.

اولین نمایشگاه مجازی کتاب آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبنا ، این نمایشگاه نخستین تجربه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران محسوب می گردد و هدف اصلی آن جبران خسارت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، به صاحبان کسب و کار های حوزه نشر؛ به ویژه ناشران بعد از لغو سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است. براساس اعلام موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، احتمال برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب در سایر استان های کشور؛ به ویژه استان های کمتر برخوردار نیز وجود دارد.کتاب های خریداری شده با حمایت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به دست مخاطبان می رسد؛ بنابراین ثبت نام ناشران در سامانه نمایشگاهی به منزله ثبت نام در سامانه پست کتاب است؛ البته علاوه براین ناشران می توانند به طور مستقیم به سامانه مراجعه به ثبت نام اقدام نمایند. عضویت در سامانه پست کتاب، امتیاز بهره مندی از تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی کتاب را برای ناشران به همراه دارد. تخفیف ارسال مرسولات نمایشگاهی، جمع آوری سفارش ها از محل از سوی شرکت پست، رهگیری مرسوله از دیگر تسهیلات شرکت ملی پست برای اعضای سامانه پست کتاب نمایشگاه مجازی کتاب است.

ناشران موظف اند، 24 ساعته به ارسال کتاب ها براساس نشانی خریداران به وسیله شرکت ملی پست ایران یا سایر سامانه های معتبر اقدام نمایند. همچنین اسناد و مدارک شامل کدرهگیری و شماره تماس متصدی ارسال کتاب را در سامانه بارگذاری نمایند.اگر فرایند خرید و پرداخت هزینه کتاب نهایی، کتاب ها برای خریدار ارسال و مدرک ارسال به وسیله سامانه بارگذاری شده باشد، امکان انصراف از سوی خریدار وجود ندارد.کاربران ساکن در منطفه جنوب کرمان، بعد از انتها فرآیند خرید، بنابر منطقه محل سکونت، تا سقف 200 هزارتومان خرید، از 30 درصد تخفیف که به صورت اعتباری است، بهره مند خواهد شد. ناشران حاضر در نمایشگاه مجازی کتاب جیرفت نیز حداکثر 10 درصد تخفیف برای مخاطبان در نظر گرفته اند که در مجموع مخاطبان می توانند از 40 درصد تخفیف نمایشگاهی بهره مند شوند.

سهم پرداختی خریدار، 140هزار تومان و سهم یارانه خریدار 60هزارتومان که هنگام خرید محاسبه و سهم خریدار دریافت می گردد. یارانه خرید کتابِ نخستین نمایشگاه مجازی کتاب استانی، به صورت اعتبار خرید است و مشمول مخاطبان ساکن در حنوب کرمان می گردد و در فرآیند خرید، صرفاً نشانی های پستی جنوب کرمان امکان ثبت و سفارش است. مخاطبان می توانند با وارد کردن کد ملی از این اعتبار استفاده نمایند؛ بنابراین برای ثبت نام، واریز وجه ضروری نیست.برای دریافت یارانه، محدودیتی از نظر مدرک تحصیلی، سن، جنسیت و ... وجود ندارد؛ صرفا کدملی و محل سکونت در جنوب کرمان ملاک است. هنگام ثبت نام نیز شماره تلفن همراه ارائه شده باید فعال، در دسترس و در اختیار شخص ثبت نام نماینده و صاحب کد ملی ثبت شده باشد. ثبت نام بن خرید کتاب، برای مخاطبان در طول برگزاری نمایشگاه مجازی جنوب استان کرمان امکان پذیراست.شماره تماس 91009898-021 برای پاسخگویی به ناشران و مخاطبان درباره نحوه ثبت نام، بن نمایشگاه ، سرویس های ارسال کتاب و سامانه فروش کتاب ویژه نمایشگاه مجازی کتاب پیش بینی شده است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6154

به "اولین نمایشگاه مجازی کتاب آغاز به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین نمایشگاه مجازی کتاب آغاز به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید