همایشها و نمایشگاه ها

سه شنبه درباره تعطیلات انتها سال و مسافرت ها تصمیم گیری می گردد

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفتَ: سه شنبه گزارش کمیته امنیتی درباره مدیریت تعطیلات خاتمه سال و برنامه مسافرت ها، فعالیت صنوف و برپایی بازارچه ها آنالیز خواهد شد.

5 اسفند 1399

نامزد صدراعظمی حزب حاکم آلمان کیست؟

گزینه جدید حزب دموکرات مسیحی آلمان برای ریاست حزب قرار است راهنمایی کارزار انتخاباتی ائئلاف مسیحیان را برای انتخابات سراسری سال جاری که معین کننده صدراعظم جدید نیز هست، در دست بگیرد.

28 بهمن 1399

نشست غیررسمی وزاری خارجه عضو برجام در اول دی برگزار می گردد

تهران (پانا) - نشست غیررسمی وزاری امور خارجه دولت های عضو برجام در تاریخ اول دی 1399 به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار می گردد.

8 بهمن 1399

بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد

جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد

8 بهمن 1399

از کرونا و تحریم تا نژادپرستی علمی، هفت خان کار مطالعاتی در روزهایی که می گذرد

کرونا و تحریم باعث شده که مسائل مالی پژوهشگران بیشتر از قبل شود و تامین مواد اولیه و تجهیزات برای پژوهش های آزمایشگاهی به راحتی صورت نگیرد. عدم دسترسی به کتابخانه های آنلاین، نژادپرستی علمی و دشواری انتشار یافته های پژوهشی در سطح بین الملل از مسائل...

1 بهمن 1399

شروع نشست کمیسیون مشترک برجام

خبرگزاری خبرنگاران- سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه ریاست هیات ایرانی در این نشست را برعهده دارد.

28 دی 1399

زمان برگزاری غیرحضوری بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه به تعویق افتاد

برگزاری بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از نهم تا سیزدهم آذرماه به دلیل تصمیمات هیات دولت مبنی بر تعطیلی اداره ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی به تعویق خواهد افتاد.

7 دی 1399

استمرار فروش سهام دولتی در سال آینده

خبرنگاران- سخنگوی دولت از استمرار جریان فروش سهام و دارایی های دولتی و همچنین صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) به عنوان اهداف بودجه 1400 یاد کرد.

5 دی 1399

بازدید حرفه ای از موزه ونگوگ در آمستردام، تصاویر

کشور هلند در موارد مختلفی به شهرت جهانی دست پیدا نموده است. برای مثال وقتی از مردم درباره هلند و اولین تصویری می پرسند که از این کشور به ذهنشان می رسد، معمولاً آسیاب ها ، گل های لاله، کفش چوبی کلومپن (Klompen)، پنیر، سدهای شگفت انگیز و ونسان ونگوگ هنرمند را...

2 دی 1399

اتاق های بازرگانی و صنعت باید خود را نماینده صنایع کوچک و متوسط بدانند

سی و چهارمین کنفرانس کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا - اقیانوسیه به صورت مجازی با حمایت فدراسیون اتاق بازرگانی و صنعت هند (FICCI) برگزار گردید و حاضران در این نشست با محور دستیابی به رشد پایدار در بازار جهانی نابسامان دیدگاه های خود را پیرامون...

25 آذر 1399

دانشگاه های کشور در حوزه آموزش الکترونیکی سطح بندی می شوند، لزوم ارتقای زیرساخت های آموزش الکترونیکی

معاون آموزشی وزارت علوم از سطح بندی دانشگاه کشور در حوزه آموزش الکترونیکی اطلاع داد و گفت: کیفیت دانشگاه ها از این طریق ارزیابی می گردد.

22 آذر 1399

تمدید اعتبار گواهینامه های نظام مدیریت یکپارچه فولاد خراسان

ممیزی خارجی هفت نظام مدیریتی در فولاد خراسان با موفقیت انجام شد و انطباق فرایندهای مورد بررسی با استانداردها تایید شد.

25 آبان 1399

خبرنگاران تابش: طرح هدف گردشگری در 105 روستای کشور در حال انجام است

همدان- خبرنگاران- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: طرح هدف گردشگری و دارای بافت با ارزش تا به امروز برای 175 روستای کشور تهیه شده که از این تعداد در 105 روستا با اخذ اعتبارات مورد احتیاج در حال انجام است.

23 آبان 1399

آمادگی ایران برای اتصال شبکه برق به اروپا

به گزارش خبرنگاران، رضا اردکانیان امروز در پیغام ویدئویی به همایش مجازی اروپا-خزر که به منظور آنالیز موضوع های مربوط به توسعه همکاری های مالی و به ویژه انرژی بین کشورهای منطقه دریای خزر در برلین برگزار شده است، اضافه نمود: جمهوری اسلامی ایران با وجود...

13 آبان 1399

دهکده پوبله اسپانیول، نمایی زیبا از اسپانیا

پوبله اسپانیول (Poble Espanyol) در منطقه مونت جویک (Montjuïc) شهر بارسلونا قرار گرفته است و تا حدی رنگ و بوی مناطق شهری را به خود گرفته است.

29 شهریور 1399

روسیه آمریکا را ناقض حقوق بشر خواند

ایسنا نوشت:سخنگوی وزارت خارجه روسیه در کنفرانسی مطبوعاتی تاکید نمود اقدامات ناقض حقوق بشر آمریکا حق اعتراض در این زمینه را از آن سلب می نماید.

25 شهریور 1399

تامین سرانه دو متر مربع فضای ورزشی دانشجویی

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان بیان کرد: در عرصه ورزش دانشجویی در بحث زیرساخت ها، امروز به سرانه 2 متر مربع برای هر دانشجو رسیده ایم.

9 شهریور 1399

طراح پارک های معروف تهران اکسیژن نقاشی می نماید!

حسین محجوبی که این روزها و در سن 90 سالگی همچنان با شور و هیجان در حال خلق اثر است، برگزاری نمایشگاه نقاشی و انتشار کتابش را به رفتن کرونا و بازگشت شرایط عادی، مشروط می نماید.

30 مرداد 1399

18 خرداد آغاز پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو

اخبار شرکت ها، مراسم قرعه کشی برای تخصیص 15 هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده روز شنبه 17 خرداد ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذیربط در سالن همایش...

14 مرداد 1399

عهد و وصیت مارگارت آتوود در تبریز

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان شرقی، کتاب عهد و وصیت درواقع ادامه کتاب سرگذشت ندیمه و از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز در ماه های گذشته است. این کتاب با ترجمه سیدعلیرضا نباتی و ویراستاری جعفر محرم پور توسط انتشارات فروزش به تازگی وارد...

7 تیر 1399
تعداد: (88)