همایشها و نمایشگاه ها

کواچ: گاهی اوقات، اقلیت خود را اکثریت نشان می دهند، همه انتظار بازی زیبا و برد را دارند

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می گوید که همه انتظار یک بازی زیبا و برد دارند اما همواره نمی توان اینگونه کار کرد.

21 آذر 1398

روحانی تنها گزینه و ایده آل ترین کاندیدای اصلاح طلبان نیست

به گزارش خبرنگاران، حزب مردم سالاری با صدور بیانیه ای به مناسبت پانزدهمین کنگره این حزب، به تحلیل انتخابات ریاست جمهوری سال 96 پرداخت.

9 آذر 1398

ساری 2022 فرصت مناسبی برای جذب گردشگر است

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رویداد ساری 2022 را فرصتی مناسب برای جذب گردشگر و معرفی ظرفیت های جدید در مازندران دانست.

6 آذر 1398

ماکرون: با اردوغان و ترامپ درباره توقف حمله به شمال سوریه گفت وگو کردم

رئیس جمهور فرانسه روز یکشنبه در کنفرانس خبری مشترک با صدر اعظم آلمان گفت که با رؤسای جمهور ترکیه و آمریکا درباره ضرورت توقف حمله به شمال سوریه گفت وگو نموده است.

3 آذر 1398

شهاب حسینی را من کشف کردم

بهروز مقدم، مجری و گزارشگری که با پیشینه کار مطبوعاتی پیش از انقلاب بازیگری در نمایش های طنز را آغاز کرد و سال 60 با گروه تئاتر برنامه سیمای اقتصاد فعالیت در برنامه های نمایشی طنز را به صورت جدی پی گرفت.

22 آبان 1398

کوشش مطلوبی برای معرفی زنان شهیده فارس نشده است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: آنگونه که باید کوششی برای معرفی 152 زن شهیده فارس و الگوسازی از زندگی آنان نشده است.

22 آبان 1398

معرفی نفرات برتر جشنواره دانشجویی آب و رسانه و نقاشی آب و محیط زیست

نفرات برتر جشنواره دانشجویی آب و رسانه و نقاشی آب و محیط زیست که جزو برنامه های جنبی سومین کنگره ملی هیدرولوژی ایران بودند، معرفی شدند.

4 آبان 1398

معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران

آشنایی با بهترین آژانس مسافرتی تهرانانتخاب یک آژانس مسافرتی خوب از مهمترین عوامل تاثیرگذار در سبک سفر شما محسوب می گردد. زمانی که شما تصمیم به سفر می گیرید انتخاب بهترین زمان سفر، بهترین شرکت ها برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برای کسانی که چندان در...

3 آبان 1398

افتتاح نمایشگاه تخصصی آبگینه، سفال و سرامیک در شهریار

نمایشگاه تخصصی آبگینه، سفال و سرامیک به مناسبت هفته دولت در تاریخ 4 شهریور در موزه شهرستان شهریار افتتاح شد.

1 آبان 1398

جزئیات حمله به آرامکو، تخریب، بسیار بیشتر از اعتراف سعودی هاست

یک فرمانده نظامی ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به جنبش انصارالله در کنفرانس مطبوعاتی در خصوص حمله به مواضع سعودی در آرامکو گفت: یمن هرگز در زمینه پاسخ به تجاوز تردید نمی کند و حمله به تمام اهداف در خاک کشورهای متجاوز را حق خود می داند.

1 آبان 1398

شروع کار نمایشگاه های استانی کتاب با 5 نمایشگاه

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از برگزاری پنج نمایشگاه استانی کتاب همزمان با بازگشایی مدرسه ها اطلاع داد.

29 مهر 1398

کم آبی، مهترین مشکل استان خراسان جنوبی است

استاندار خراسان جنوبی معضل کم آبی را مهمترین مشکل این استان خواند و اضافه کرد: تامین آب شرب برای روستاها در سطح استان خراسان جنوبی یکی از چالش های اساسی ما محسوب می گردد.

25 مهر 1398

هنرمندان کره ای در فرهنگستان هنر چای نوشیدند

به گزارش خبرنگاران، رواق هنر فرهنگستان هنر با ستون های حجاری شده مرمرین و حوض فیروزه اش در دل کهن ترین خیابان شهر تهران جا خوش کرده و دروازه بهشت آن دروازه ای است برای ارتباط و تعامل هنرمندان با مردم. فضایی که طراحی شد تا هنرمندان بیایند و در دل مردم قرار...

21 مهر 1398

داوود اغلو به طور رسمی از حزب عدالت و توسعه استعفا کرد

فارس نوشت: احمد داوود اغلو وزیر خارجه اسبق ترکیه و از رهبران سابق حزب عدالت و توسعه امروز (آدینه) در یک کنفرانس خبری به همراه چند تن از متحدان خود، استعفای خود را از این حزب گفت.

18 مهر 1398

فنلاند از احتمال معافیت های تحریمی برای ایران اطلاع داد

مشرق نوشت: وزیر خارجه فنلاند این احتمال را که بسته پیشنهادی فرانسه به ایران، اجازه صادر کردن 700 هزار بشکه نفت در روز را شامل گردد، رد نکرد.

13 مهر 1398

راه اندازی غرفه های صنایع دستی در فرودگاه های کرمان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با تاکید براینکه باید از ظرفیت فرودگاه ها، راه آهن و ترمینال ها برای تبلیغ صنایع دستی و گردشگری استان استفاده گردد، مطرح کرد: در بسیاری از استان ها از این ظرفیت برای تبلیغ صنایع دستی و گردشگری خود...

29 شهریور 1398

برپایی مراسم آیینی اقوام ایرانی در محل ورودی موزه ملی ایران ، بازدید مسئولان سازمان میراث فرهنگی

موزه ملی ایران در دهمین روز از بهار 1398 همچون روزهای گذشته مورد استقبال میهمانان و گردشگران نوروزی قرار گرفت و مراسم آیینی اقوام ایران در محل ورودی این موزه برگزار گشت.

28 شهریور 1398

نمره قبولی همدان در برگزاری کنفرانس بین المللی همدان2018، همدان همواره در سطح پایتخت گردشگری آسیا بماند

معاون گردشگری کشور گفت: همدان همواره باید سطح پایتخت کشورهای آسیایی بودن را حفظ کند. این به آن معناست که کسب عنوان پایتخت گردشگری آسیا توسط همدان یک عنوان ماندگار خواهد بود.

27 شهریور 1398

برپایی نمایشگاه گروهی مجموعه داران در موزه رشت

نمایشگاه گروهی مجموعه داران در محل موزه مردم شناسی و باستان شناسی رشت در حال برگزاری است.

25 شهریور 1398

گفت و گو با حمید معصومی نژاد، رُم!

روزنامه همشهری - الناز عباسیان: بیراه نگفته ایم اگر از او به عنوان یکی از شناخته شده ترین خبرنگاران ایرانی یاد کنیم؛ کسی که با جمله مشهورش که حسن ختام گزارش هایش است بین ایرانیان معروف شده: حمید معصومی نژاد، خبرگزاری صداوسیما، رُم؛ البته هنگام تلفظ رم...

17 شهریور 1398
تعداد: (36)