خبر فوری ایران خودرو منتشر شد

به گزارش پرسینا بلاگ، شرکت ایران خودرو شرایط فروش اعتباری دنا پلاس و پژو پارس TU5 را به تعداد محدود از فردا شروع می نماید.

شرکت ایران خودرو شرایط فروش اعتباری 2 محصول خود را به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/06/06 تا زمان تکمیل ظرفیت شروع خواهد نمود.

خبر فوری ایران خودرو منتشر شد

در این طرح با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده تا در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود.

در ضمنًً چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. بعلاوه فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نیست.

منبع :تسنیم

منبع: اُکالا
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7905

به "خبر فوری ایران خودرو منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر فوری ایران خودرو منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید