خوشقدم: هر سه ملی&zwnjپوش کاراته تشنه تمرین و مسابقه هستند، برای کسب دو سهمیه دیگر نهایت کوشش خود را انجام می&zwnjدهیم

به گزارش پرسینا بلاگ، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: ملی پوشان بعد از 9 ماه تعطیلی تمرینات دوباره در قالب یک تیم جمع خواهند شد و هر سه آنها از انگیزه کافی برخوردار و تشنه تمرین و مسابقه هستند.

خوشقدم: هر سه ملی&zwnjپوش کاراته تشنه تمرین و مسابقه هستند، برای کسب دو سهمیه دیگر نهایت کوشش خود را انجام می&zwnjدهیم

سمانه خوشقدم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برگزاری نخستین مرحله اردوی تیم کاراته بانوان گفت: نخستین اردوی تیم ملی در امسال از روز چهارشنبه 19 آذرماه در محل مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات به همت دکتر لشگری استارت خواهد خورد. برای این مرحله از اردو حضور 5 کاراته کا قطعی شده است.

وی توضیح داد: روز چهارشنبه ورود ملی پوشان به اردو خواهد بود و قرار است در ابتدا از همه اعضای تیم تست کرونا گرفته گردد. اگر تا روز پنجشنبه نتیجه تست همه اعضای تیم تعیین و منفی باشد، تمرینات را از بعد از ظهر روز پنجشنبه 20 آذرماه آغاز خواهیم کرد و این اردو 12 روزه ادامه خواهد داشت. این اردو اولین اردوی ما بعد از 9 ماه تعطیلی تمرینات خواهد بود، البته با وجودی تعطیلی اردوها نیز ملی پوشان تحت نظارت کادرفنی تمرین داشتند.

سرمربی تیم ملی بانوان خاطر نشان کرد: در این مدت با هماهنگی کادرفنی و مربیان باشگاهی بچه ها، مسائل تمرینی کاراته زیر نظر مربیان باشگاهی صورت گرفته است. برنامه بدنسازی نیز از سوی مربی بدنساز تیم ملی به بچه ها داده شده بود، اما قطعا هیچ چیزی بهتر از اردوهای تیم ملی نیست. در اردوهای تیم ملی ما می توانیم به صورت منسجم برنامه های خود را تا زمان برگزاری مسابقات کاراته وان مراکش در فروردین ماه سال 1400 انجام بدهیم.

خوشقدم در مورد شرایط ملی پوشان در جهت کسب سهمیه المپیک گفت: سهمیه المپیک حمیده عباسعلی قطعی شده است، اما ما باید برای کسب سهیمه دو دختر دیگر کاراته ایران نهایت کوشش خود را انجام بدهیم. هدف ما قطعی نگه داشتن سهمیه المپیک سارا بهمنیار در مسابقات مراکش است و کوشش خواهیم کرد رزیتا علیپور را به صندلی چهارم رنکینگ المپیک برسانیم.

وی در مورد اینکه قرار بود در دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بانوان مربی جدیدی به کادرفنی اضافه گردد، گفت: صحبت بود به کادرفنی نفری اضافه گردد تا در مسائل فنی به من یاری کند، اما در حال حاضر این اتفاق نیفتاده است و در این اردو مربی جدیدی اضافه نخواهد شد.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد شرایط حمیده عباسعلی برای حضور در اردوی تیم ملی عنوان نمود: خدا را شکر شرایط خوبی برای عباسعلی فراهم شده است. با تعویق المپیک فرایند درمانی او به صورت طبیعی و به دور از استرس پیگیری شد. در حال حاضر عباسعلی مشکل خاصی ندارد و می تواند تمرینات خود را آغاز خواهد کند.

خوشقدم با اشاره به انگیزه ملی پوشان برای آغاز تمرینات گفت: ملی پوشان ما بعد از 9 ماه تعطیلی تمرینات دوباره در قالب یک تیم جمع خواهند شد و هر سه آنها از انگیزه کافی برخوردار و تشنه تمرین و مسابقه هستند. مسابقه مراکش نیز به خاطر برگزاری پس از حدود یک سال و چند ماه وقفه می تواند رویداد دیگری باشد. بازیکنان در این مدت فرصت داشتند تا کاملا نقاط ضعف خود را رفع و نقاط قوت را تقویت نمایند.

وی در خاتمه گفت: با توجه به ارتباط با مربیان دیگر کشورها بیشتر تیم ها شرایط مانندی ما داشتند و نگرانی از کرونا باعث شده است تا آنها نیز نتوانند به صورت منسجم تمرینات داشته باشند. البته بعضی کشورها نیز اردوهایی مشترکی برگزار کردند و ما نیز در زمان مناسبی تمرینات خود را آغاز خواهیم کرد و اردوها تا مسابقات مراکش تداوم خواهد داشت. کادرفنی و بازیکنان از انگیزه زیادی برای آغاز دوباره مسابقات و کسب افتخار برای مردم برخوردار هستند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6042

به "خوشقدم: هر سه ملی&zwnjپوش کاراته تشنه تمرین و مسابقه هستند، برای کسب دو سهمیه دیگر نهایت کوشش خود را انجام می&zwnjدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشقدم: هر سه ملی&zwnjپوش کاراته تشنه تمرین و مسابقه هستند، برای کسب دو سهمیه دیگر نهایت کوشش خود را انجام می&zwnjدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید