دهان تراکتور تا سه هفته بسته است، بعد از لیگ افشاگری خواهیم کرد

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، جعفر محرم پور گفت: جا دارد روز خبرنگار را پیشاپیش به تمامی اصحاب رسانه و زحمتکشان این حوزه تبریک عرض نموده و به عنوان نماینده جامعه رسانه در باشگاه تراکتور از بابت دوری فیزیکی از این عزیزان به دلیل شیوع روزافزون بیماری کرونا عذرخواهی نموده و امیدوارم با گذر از این روزهای سخت، دوباره و در شرایطی مناسب از نزدیک و با حضور طرفداران پرشور این تیم مردمی، ملاقات تازه کنیم. مخاطبین عزیز ما هم بدانند در این شرایط بدِ مالی یکی از صنف های زحمتکش که بیشترین ضربه را متحمل شده اند، زحمتکشان حوزه روزنامه نگاری و رسانه هستند و شاید اغراق نیست بگوییم که کمترین توجه هم به این صنف در قبال آسیب های وارده اجرا شده است.

دهان تراکتور تا سه هفته بسته است، بعد از لیگ افشاگری خواهیم کرد

وی در ادامه در خصوص شرایط تیم تراکتور گفت: تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال هم روزهای سخت و حساسی را در این شرایط کرونایی طی می نمایند، تیم مردمی تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و پس از چهار سال این فرصت را داریم که با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، مجدداً تراکتور را در جمع باشگاه های برتر قاره ببینیم و این موفقیت را به قهرمانی لیگ برتر در فصل آینده تبدیل کنیم.

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور در ادامه گفت: تیم های پرطرفدار همواره مورد علاقه عده ای برای حاشیه سازی هستند و مخصوصاً در انتهای هر تورنمنتی این علاقه به بیشترین حد خود می رسد. در فضای رسانه ای فوتبالی ایران ما با دو قشر روبرو هستیم، قشرِ حداکثریِ سالم با فعالیت حرفه ای و متعهدانه و قشر ناسالمِ رسانه ای که بازیچه دلالان فوتبال در ایران بوده و همواره در چنین شرایطی و روزهایی حضورشان پررنگ تر می گردد.

محرم پور با اشاره به فعال شدن این قشر ناسالم فوتبال در این هفته های انتهای ادامه داد: با چشم و گوش باز، فعالیت عوامل دلالی در فوتبال را رصد نموده، اما فعلاً دهانمان بنا به شرایط تیم بسته است، اما این سکوت نباید دلیلی بر ناآگاهی کادر مدیریتی و رسانه ای باشگاه تلقی گردد. تراکتور همواره از حاشیه ضربه خورده و وظیفه تیم رسانه ای باشگاه به حداقل رساندن این حواشی است؛ لذا دهان ما تا سه هفته آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است. پس از انتها لیگ برتر در خصوص این قشر ناسالم و فضاسازی های آن ها به صورت شفاف و در قالب برنامه ای که قول آن را داده ایم، صحبت خواهیم کرد.

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه در انتها گفت: باید بگوییم که فرایند مدیریتی باشگاه طی دو سال گذشته عاری از اشتباه نبوده و صادقانه آنچه روی داده و آنچه فعالیت این گروه های ناسالم در فوتبال ایران بر سر ما آورده است را خواهیم گفت. همچنین تاکید مالک محترم و هیات مدیره محترم طی این هفته های جاری، حفظ آرامش و تمرکز بوده و صرفاً برای پاسخ به دو حاشیه مطرح شده در خصوص دو بازیکن خوب، بااخلاق، دوست داشتنی و حرفه ای مان یعنی احسان حاج صفی و رضااسدی باید بگویم که داشتن این دوبازیکن برای هر تیمی موهبت است و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و اساس برنامه باشگاه حفظ این دو بازیکن ارزشمند است و صرفاً جهت انتها بخشیدن به حواشی تاکید می کنیم، حاج صفی بازیکن تیم تراکتور است و اسدی نیز همچون همواره در خدمت تیم.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5031

به "دهان تراکتور تا سه هفته بسته است، بعد از لیگ افشاگری خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهان تراکتور تا سه هفته بسته است، بعد از لیگ افشاگری خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید