راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو

به گزارش پرسینا بلاگ، امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید و نصب یکی از بهترین انواع ردیاب خودرو هستند تا از این طریق بتوانند از زمان واقع شدن اتومبیل خود در هر مکانی، اطلاعات کافی را داشته باشند. همچنین شما می توانید بهترین و بی نظیرترین انواع ردیاب را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود تهیه کرده و آن را در اتومبیل مورد نظر خود نصب کنید.

راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو

ردیاب خودرو چیست؟

آیا شما هم به دنبال نصب و استفاده از ردیاب خودرو برای اتومبیل خود هستید؟ آیا می دانید که نحوه نصب و استفاده از این قطعه چگونه می باشد؟ شما می توانید مقاله و مطالب پیش روی خود را تا آخر همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص راهنمای خرید ردیاب شخصی و استفاده از بهترین ردیاب آهنربایی به دست آورید.

ردیاب خودرو دستگاه الکترونیکی بسیار کوچکی است که شما می توانید سیم کارت مورد نظرتان را در این دستگاه تعبیه کرده و از این طریق بهره مندی لازم را داشته از این قطعه داشته باشید. بسکمک از افراد این قطعه را با نام جی پی اس می شناسند که به شکل مخفی در داشبورد اتومبیل نصب شده و با یک سیم کشی بسیار ساده می تواند از کارایی و عملکرد فوق العاده ای برخوردار باشد.

شما می توانید با نصب این قطعه بر روی اتومبیل خود، به شکل شبانه روزی شرایط اتومبیل را چک کرده و از محل دقیق قرارگیری آن اطلاعات لازم را به دست آورید. امروزه بسکمک از شرکت های تولیدکننده اتومبیل، سعی بر آن دارند تا بهترین و باکیفیت ترین انواع ردیاب ها را بر روی محصولات و اتومبیل های خود نصب کنند تا از این طریق یکی از بهترین آپشن های موجود را برای خریداران خود به ارمغان آورند.

شما هم می توانید در صورتی که اتومبیل تان از این امکانات برخوردار نباشد، خودتان اقدام به خرید و نصب بهترین جی پی اس داشته باشید. این دستگاه های الکترونیکی با متصل شدن به سیستم موقعیت یاب جهانی می توانند موقعیت بسیار دقیقی از اتومبیل شما را نشان دهند. امروزه استفاده از این دستگاه های الکترونیکی در داخل زیرزمین ها و تونل ها نیز امکان پذیر نیز می باشد. در ادامه مطالب نیز ما را همراهی نمایید.

کاربرد ردیاب: ردیاب خودرو

ردیاب خودرو از کاربرد و کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا امروزه بسکمک از رانندگان به دنبال خریداری یکی از بهترین انواع این محصول باشند. شما هم می.توانید با تمام کاربرد و کارایی این دستگاه قبل از تهیه آن، آشنا شده و تجربه یک خرید بسیار پیروز را برای خود به ارمغان آورید. از مهمترین و اصلی ترین کاربرد استفاده از ردیاب خودرو می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

موقعیت یابی آنلاین خودرو

 • پیدا کردن ماشین دزدیده شده توسط سارقین
 • آگاهی از مکان هایی که فرزندانتان با اتومبیل به آن مکان ها سفر می کنند.
 • آگاهی از میزان سوخت
 • آگاهی از میزان مسافت طی شده
 • بهره مندی از نقشه های الکترونیکی
 • نصب بسیار آسان و داشتن حجم کوچک
 • داشتن قیمت بسیار مناسب و قابلیت های بسیار بی نظیر
 • داشتن تنوع بسیار بالا و برندهای مختلف

امروزه شرکت ها و ارگان های بسیار مختلفی استفاده از این وسیله را در اولویت های خود قرار می دهند که شما نیز می توانید با توجه به بودجه در اختیار خود و علاقه مندی.تان، اقدام به خرید و استفاده از آن داشته باشید. از مهمترین شرکت ها و افرادی که به دنبال خرید و نصب ردیاب اتومبیل هستند می توان به مواردی از جمله زیر اشاره داشت:

 • خودروهای شخصی
 • پلیس های نیرو انتظامی
 • موسسات کرایه اتومبیل
 • شرکت های لیزینگ اتومبیل
 • مدیریت ناوگان حمل ونقل
 • شرکت اسنپ و آژانس های تاکسی

نحوه نصب جی پی اس خودرو یا همان ردیاب خودرو

یکی از مهمترین موضوعاتی که در استفاده از جی پی اس خودرو بایستی به آن توجه لازم را داشت، نحوه نصب صحیح این دستگاه بر روی اتومبیل مورد نظرتان می باشد که معمولا برای نصب آن توصیه می شود از افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه استفاده کنید تا از این طریق به بهترین شکل ممکن از کارایی این قطعه استفاده داشته باشید.

برای نصب ردیاب خودرو بایستی به شکل کامل با سیستم برقی اتومبیل تان آشنا باشید تا در صورت نصب آن، مسائل دیگری را در سایر قسمت های برقی اتومبیل تان به وجود نیاورید. همچنین در نظر داشته باشید که هر چقدر قابلیت ها و امکانات ردیاب مورد نظرتان بیشتر باشد، در این صورت مراحل نصب آن نیز بسیار پیچیده تر خواهد بود. مدل های ساده این دستگاه مثل دزدگیرها نصب می شوند که این امر به زمان بسیار کمتری نیاز دارد ولی مدل های پیشرفته آن، به تخصص و زمان بیشتری برای نصب نیاز دارد که بایستی توجه بسیار ویژه ای را به این امر داشته باشید.

امکانات ردیاب خودرو در چیست؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایلی که استفاده از ردیاب خودرو برای شما توصیه می شود، زمانی است که اتومبیل شما توسط سارقین به سرقت رفته باشد؛ که در این صورت می توانید با ارسال فرمان قطع سوخت، خودروی خود را خاموش و قفل نمایید تا از این طریق با کمک نقشه و موقعیت قرار گیری اتومبیل تان، خود را به آن رسانده و عاملان دزدی را نیز پیدا کنید.

درحالت کلی ردیاب خودرو از امکانات و خدمات بسیار گسترده و بی نظیری برخوردار می باشد که شما هم می توانید قبل از خرید مورد نظر خود در خصوص هر یک از این امکانات اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس با خیال راحت اقدام به خرید مورد نظرتان داشته باشید. از مهمترین و بارزترین امکانات و خدمات این دستگاه بسیار پیشرفته نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • تشخیص دادن زمان روشن و خاموش شدن اتومبیل
 • درخواست دادن کمک اضطراری در بسکمک از مواقع خاص
 • خاموش نمودن اتومبیل از راه دور
 • شنود صدای موجود در داخل کابین اتومبیل

شما هم برای بهره مندی از این امکانات فرصت طلایی پیش روی خود را از دست ندهید و هم اکنون اقدام به خرید ردیاب اتومبیل داشته و آن را بلافاصله در داشبورد خودروی خود نصب کنید.

هشدارهای ردیاب خودرو به چه صورتی می باشد؟

ردیاب خودرو می تواند با هشدارهای بسیار متفاوت و مختلف خود، شما را از موقعیت های بسیار خاص آگاه سازد. برای آگاهی از هشدارهای این وسیله الکترونیکی بایستی برنامه مربوط به آن را در گوشی هوشمند همراه خود نصب کنید تا هشدارها به اشکال مختلف، به حضورتان ارسال شود. از مهمترین و رایج ترین اشکال هشدارهای ردیاب خودرو نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد که در صورت بروز هر یک از این اتفاق ها، ردیاب می تواند پیامک مربوط به آن را برای شما ارسال کند:

 • درهای خودرو باز می شوند.
 • هنگام روشن شدن خودرو
 • حرکت کردن اتومبیل
 • آژیر کشیدن اتومبیل
 • تصادف کردن اتومبیل
 • کنده شدن دریاب از اتومبیل
 • وارد شدن اتومبیل به یک محدوده خاص
 • حرکت اتومبیل با سرعت بیش از حد مجاز
 • ضعیف شدن باطری اضطراری داخلی دریاب

همان طور که ملاحظه می کنید شما می توانید با نصب و استفاده از این محصول، امنیت بسیار بالایی را در اتومبیل خود ایجاد کرده و در صورت بروز هرگونه مسئله ای نیز می توانید سریعا پیامک مربوط به آن را دریافت کنید. حال شما می توانید با خیال راحت اتومبیل خود را به دست دوستان و آشناهای خود بسپارید و حرکت آن را در جاده ها و خیابان های مختلف تحت نظارت و کنترل داشته باشید.

قیمت ردیاب خودرو

یکی از اصلی ترین و بارزترین دغدغه های بسکمک از افراد در هنگام خرید ردیاب خودرو، قیمت این محصول می باشد به طوری که خریداران دوست دارند تا باکیفیت ترین و بی نظیرترین این وسیله الکترونیکی را با قیمت مناسبی تهیه و خریداری کنند. قیمت ردیاب خودرو با توجه به انواع برندهای آن بسیار متفاوت می باشد که شما هم می توانید با در نظر دریافت ویژگی ها و مشخصات هر یک از این برندها، یکی از بهترین آن را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

شما می توانید قیمت های عرضه شده در وب سایت اینترنتی وب سایت ما را با سایر وب سایت ها فروشگاه های دیگر مورد مقایسه قرار دهید و بدین وسیله به ارزان تر بودن محصولات ما پی ببرید. همچنین لازم است بدانید که فروشگاه اینترنتی ما توانسته است خدمات بسیار گسترده و باشکوهی را برای هر یک از محصولات خود ارائه دهد و شما هم می توانید از تمام این خدمات بهره مندی لازم را داشته و یکی از پیشرفته ترین ردیاب را در اتومبیل خود نصب نمایید.

مشاوره خرید ردیاب

برای مشاوره در خصوص خرید ردیاب همین حالا با تیم مشاوره و فروش شرکت جیپیران تماس بگیرید: 09122900883-44066704-021

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4664

به "راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید بهترین ردیاب خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید