روحانی گردشگری ایران را سیاسی نکند

به گزارش پرسینا بلاگ، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گفت: رئیس جمهور نباید در حوزه گردشگری با تصمیماتی، دوباره سیر نقطه سر خط نقطه سر خط را دنبال کند، زیرا در هیچ کشور موفقی در حوزه گردشگری نیز این همه جابه جایی مدیریتی وجود ندارد.

روحانی گردشگری ایران را سیاسی نکند

از سفر با تور کانادا 99 لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

محمدحسن کرمانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی پرسینا بلاگ، درباره انتظارات فعالان گردشگری در حوزه دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از دولت دوازدهم گفت: مهمترین درخواست ما از رئیس جمهور در دولت دوازدهم این است که صنعت گردشگری را دچار نوسانات سیاسی نکند.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ادامه داد: بنابراین براساس تجارب صنفی در حوزه گردشگری از رئیس جمهور درخواست داریم از پذیرفتن بعضی توصیه ها برای به کار دریافت افراد جدیدی برای ریاست سازمان هواپیمایی کشوری و متعاقباً سازمان میراث فرهنگی به خصوص از کسانی که از وزارتخانه های دیگر کنار گذاشته می شوند، پرهیز نمایند.

کرمانی در تشریح این درخواست صنف خود عنوان نمود: برای اینکه سالهاست با همین توصیه ها کسانی بر سازمان میراث فرهنگی مدیریت کردند که حاصل آن این شده است که حتی هم اکنون یک آمار درست و حسابی در حوزه های متعدد گردشگری نداریم، بنابراین چرا باید این سازمان این همه جابه جایی مدیریتی را تجربه کند.

وی بیان داشت: حتی اگر بنده را نیز کسی به رئیس جمهور توصیه کرد نباید وی بپذیرد، زیرا کسی مثل من باید 10 ماه وقت بگذارد تا متوجه گردد چهارچوب های مدیریتی سازمان میراث فرهنگی به چه صورت است، درحالی که خانم احمدی پور هم اکنون در این 10 ماه تجربه خوبی داشته و طی جلساتی که با وی داشتیم، اراده وی برای سپردن امورات به بخش خصوصی را مشاهده کردیم و این یعنی سازمان میراث فرهنگی چابک تر خواهد شد و این سازمان دقیقاً به کاری که مربوط به وظایفش است، خواهد پرداخت.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با ابراز اینکه در دوره های قبلی در دو حوزه سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی شاهد چنین وفاقی برای ماندن مدیران کنونی این دو نهاد نبودیم، شرح داد: زیرا معتقد هستیم افرادی چون آقای عابدزاده و خانم احمدی پور مهمترین خصلتی که دارند در بحث انضباط اقتصادی آنان است و همچنین دروغ نمی گویند و برای ما اهالی صنف خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی، این دو خصوصیت که در جامعه مدیریتی کشور نیز بسیار کم پیدا می گردد، بسیار اهمیت دارد.

کرمانی گفت: رئیس جمهور نباید در حوزه گردشگری با تصمیماتی، دوباره سیر نقطه سر خط نقطه سر خط را دنبال کند زیرا در هیچ کشور موفقی در حوزه گردشگری نیز این همه جابه جایی مدیریتی وجود ندارد و این در حالی است که اصلاً صنعت گردشگری کشورمان دیگر تاب و تحمل این جا به جایی های مکرر را ندارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3023

به "روحانی گردشگری ایران را سیاسی نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی گردشگری ایران را سیاسی نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید