سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا می دهد

به گزارش پرسینا بلاگ، همسر رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای از کناره گیری سخنگوی کاخ سفید و بازگشت وی به شغل قبلی اش با یک پله ارتقا اطلاع داد.

سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا می دهد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه خبری ان بی سی، ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در بیانیه ای بیان کرد که استفانی گریشام سخنگو و دبیر سرویس رسانه ای کاخ سفید که قبل از حضورش در این سمت به عنوان معاون ستاد کارکنان بانوی اول آمریکا (لقب همسر رئیس جمهور آمریکا) فعالیت داشته است، با کناره گیری از سمت خود در کاخ سفید به شغل قبلی اش بازخواهد گشت و البته با یک پله ارتقا، ریاست ستاد کارکنان ملانیا ترامپ را برعهده خواهد گرفت.

ملانیا ترامپ در بیانیه خود درباره استعفای سخنگوی کاخ سفید و بازگشت وی به سمت قبلی گفت: بسیار خوشحالم که بازگشت اسفانی به تیم مان در نقشی جدید را خوشامد می گویم. او حتی پیش از آغاز کارش در دولت، یک نقطه اتکا و یک مدیر واقعی بود و من می دانم که او به عنوان رئیس ستاد کارکنان، سرآمد خواهد بود.

استفانی گریشام اوایل تابستان گذشته به عنوان سخنگوی و دبیر سرویس رسانه ای کاخ سفید مشغول کار شده بود، و اینک پس از کمتر از 10 ماه به ستاد کارکنان ملانیا ترامپ که قبلاً به مدت 2 سال در آنجا به عنوان معاون و همچنین مدیر بخش ارتباطات رسانه ای فعالیت نموده بود، بازمی شود.

.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4018

به "سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید