سرانه فرهنگی دانشگاه ها معین می گردد، افزایش اعتباربخش های فرهنگی در بودجه 98

به گزارش پرسینا بلاگ، معاون فرهنگی وزارت علوم از کوشش این وزارتخانه برای افزایش اعتبار بخش های فرهنگی دانشگاه ها در بودجه سال 98 و مشخص میزان سرانه این بخش ها در آینده نزدیک اطلاع داد.

سرانه فرهنگی دانشگاه ها معین می گردد، افزایش اعتباربخش های فرهنگی در بودجه 98

دکتر غلامرضا غفاری در گفت و گو با پرسینا بلاگ ضمن بیان این مطلب وضعیت بودجه فرهنگی دانشگاه ها در شرایط فعلی را نامناسب توصیف کرد و گفت: متاسفانه میزان بودجه های فرهنگی در اختیار بخش های فرهنگی دانشگاه ها قرار می دهند و اعتبار این بخش در مقایسه با بخش های دیگر بسیار ناچیز است. البته وزارت علوم کوشش می نماید میزان بودجه این بخش در سال 98 افزایش یابد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سهم بودجه فرهنگی دانشگاه ها به زودی تعیین می گردد، توضیح داد: ما به دنبال این هستیم که با تدوین جدولی سهم بودجه فرهنگی دانشگاه ها برای سال 98 را تعیین کنیم تا سرانه فرهنگی در نظر گرفته شده برای دانشگاه ها در اختیار این بخش قرار بگیرد و این جدول برای تخصیص به موقع به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

معاون فرهنگی وزارت علوم همچنین گفت: در حال حاضر سرانه فرهنگی دانشگاهها تعیین نیست و کوشش می کنیم این مشکل تا سال آینده رفع گردد و بخش های فرهنگی بتوانند با توجه به آن سرانه سهم خود از بودجه را دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 25

به "سرانه فرهنگی دانشگاه ها معین می گردد، افزایش اعتباربخش های فرهنگی در بودجه 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه فرهنگی دانشگاه ها معین می گردد، افزایش اعتباربخش های فرهنگی در بودجه 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید