سعید معروف: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید!

به گزارش پرسینا بلاگ، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از حذف تیم ملی از جام ملت ها به ایران بازنگشت و در آمریکا ماند. همین مساله موجب پدید آمدن شایعاتی مبنی بر پناهنده شدن او در آمریکا شد.

سعید معروف: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید!

سرویس چهره ها - اخبار بیست و سی از جمله رسانه هایی بود که مساله بازنگشتن سعید معروف به ایران را رسما رسانه ای کرد. سعید معروف نیز در واکنش به اینگونه رفتارها، پست تند و تیزی را علیه منتقدان خود در اینستاگرام منتشر نمود.

سعید معروف:

گرچه عادت نموده ایم که بعد از مسابقات ، برخی ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی ست، اما وقتی پا فراتر می گذارند و وارد زندگی خصوصی مان می شوند چاره ای جزواکنش مناسب نیست . هرچند می دانم هدف شان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسم شان لابلای کلمات گفته گردد بلکه عقده هایشان آرام بگیرد . برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بگردد زنگ تفریح تیم های طراز اول آسیا ، چه برسد به تیم های طرازاول جهان !!؟؟ بهتر است استعلام نمایند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک ، همین والیبال چقدر انگیزه و امید به جامعه تزریق نموده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون(نه بازیکنها) نموده است . این جفای بزرگی ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی ها و کوشش های آنها نادیده گرفته گردد. چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت های والیبال را نمی بینند و مثل آدم های فرتوت و بی مصرف(مفت خور) فقط نق می زنند و لفاظی می نمایند. اصلا اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می کنید ولى ما از همین مردم انرژی می گیریم و خواهیم گرفت. عاشق شان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید. بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوش شان از مزخرفات و خزعبلات شما کار ناشناسان پر است . ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق ها و هورا کشیدن های شان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم. شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبت تان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست های تیم ملى و موفقیتهاى بیشمار انها دارید.

شب پره گر وصل افتاب نخواهد

رونق بازار افتاب نکاهد

مفهوم کلى براى چند نفر خاص:

خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید، باشد که سیر شوید,البته که سیر نمیشوید باشد که خسته شوید.

در ادامه کنایه اخبار بیست و سی به سعید معروف را می بینیم.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: setare.com
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 903

به "سعید معروف: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید معروف: خفه شده و مشغول خوردن نجاسات شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید