سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود، آمریکاپایبند به معیارهای جهانی نیست

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، علاء الدین بروجردی عصر پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل شورای اسلامی شهر بروجرد در محل ساختمان شورای شهر با بیان اینکه امروز درگیر جنگ اقتصادی با فردی هستیم که به هیچ یک از معیارهای جهانی و بین المللی پایبند نیست، گفت: دعوای ترامپ تنها با ایران نیست بلکه این روند شامل آلمان، کانادا، فرانسه، روسیه و چین هم شده است.

سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود، آمریکاپایبند به معیارهای جهانی نیست

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور ایران به نیویورک و سخنرانی وی، اضافه نمود: رئیس جمهور صحبت های منطقی ایراد کرد و در مقابل هم آمریکا مطالبی را مطرح نمود که قابل قبول نبود، همه منتقد به رفتار ترامپ و آمریکا هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیر صعودی قیمت دلار در کشور، ادامه داد: باید روند افزایش افسار گسیخته قیمت دلار در کشور کنترل شود، چرا که وضعیت فعلی به ضرر کشور است.

بروجردی با بیان اینکه امروز صحنه کارزار تغییر کرده است، گفت: در جنگ اقتصادی همچون حمله نظامی دشمن باید اتحاد داشته باشیم، باید به گونه ای برخورد کنیم که بتوانیم در مقابل دشمن در صفی واحد از کشور دفاع کنیم.

وی با اشاره به مسائل و مسائل شهری و منطقه ای بروجرد نیز، اضافه نمود: امروز مکلف به برنامه ریزی و نظارت بر امور شهرستان هستیم تا بتوانیم با تمام توان در این محدوده بهتر کار کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، شرح داد: امروز پاک ترین ارگان در عرصه سازندگی قرارگاه خاتم الانبیاء است که می توان از این ظرفیت در اجرای پروژه های بزرگ درکشور، استان و بروجرد استفاده کنیم.

بروجردی، اضافه نمود: شورای اسلامی شهر بروجرد اگر به دنبال تشکیل کمیته یا کارگروه جذب سرمایه گذار است ابتدا باید قواعد و قوانینی را تدوین کند تا از طریق آن بهتر بتوان سرمایه گذار جذب کرد.

وی، تاکید کرد: نباید فرصت سوزی کنیم چرا که به اندازه کافی عقب هستیم، باید قواعدی متناسب با سرمایه گذاری متداول کشور در بروجرد ایجاد شود تا بعد از تصمیم گیری نهایی در مرحله اجرا با مشکل روبرو نشویم.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2141

به "سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود، آمریکاپایبند به معیارهای جهانی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیر صعودی قیمت دلار کنترل شود، آمریکاپایبند به معیارهای جهانی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید