شاه منصوری: قرارداد ویلموتس، چیکده قرارداد کی روش است، وکیل سوییسی نگذاشت به فیفا اعتراض کنیم

به گزارش پرسینا بلاگ، وکیل فدراسیون فوتبال می گوید، قرارداد مارک ویلموتس، چیکیده قراردادی بوده است که با کارلوس کی روش تنطیم شده است.

شاه منصوری: قرارداد ویلموتس، چیکده قرارداد کی روش است، وکیل سوییسی نگذاشت به فیفا اعتراض کنیم

به گزارش خبرنگاران، شاه منصوری، یکی از وکلای فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت از مارک ویلموتس، درباره صدور رای محکومیت 6.2 یورویی برای این فدراسیون از سوی فیفا به عنوان غرامت، گفت: ما زمانی به این پرونده اضافه شدیم که آقای ویلموتس دعوای خود را مطرح نموده بود و فدراسیون باید پاسخ آن را می داد و 4 روز تا ضرب الاجل نهایی این پرونده باقی مانده بود. در آن زمان باید تیم حقوقی این مساله تشکیل می شد. ما در وهله اول باید پرونده را مطالعه می کردیم و پاسخ این دعوا را می دادیم.

او ادامه داد: مطالبه ویلموتس، غرامت ناشی از فسخ قرارداد بود و او مدعی بود فدراسیون دستمزد من را پرداخت ننموده و ما در پاسخ به این دعوا گفتیم که ایشان در وهله اول قرارداد را فسخ نموده بود و ایشان خواهان غرامت شدند. ما الان در یک دعوا هستیم و الان نمی توانیم به معایب این قرارداد اشاره کنیم. ما می توانستیم به این موضوعات در یک بازه زمانی دیگری بپردازیم. کسانی که قرارداد را نوشتند باید از آن دفاع نمایند.

شاه منصوری در پاسخ به این سوال که قرارداد ویلموتس از چه قراردادی الهام گرفته است؟ گفت: ما از همان روز اول دنبال این مساله بودیم. چکیده قرارداد کی روش و تجربه ای که فدراسیون فوتبال از قرارداد کی روش داشته است، مجموع چیزی است که باعث شده قرارداد ویلمتوس نوشته گردد. در مجموع ما راه درستی در شیوه قراردادها نمی رویم. قرارداد می توانست از این بدتر بگردد.

او درباره اخراج وکیل سویسی این پرونده، گفت: ما اعتقادی به حضور وکیل خارجی نداشتیم و در دوره قبلی فدراسیون گفته شد که یک وکیل خارجی در پرونده بیاید. ایشان 9 سال عضو دپارتمان حقوقی فیفا بود. او قرار بود تحت لوای ما کار کند اما این اتفاق نیفتاد.

وکیل فدراسیون فوتبال درباره نامه اعتراضی فدراسیون به فیفا مبنی بر این که تنها یک نفر این پرونده را قضاوت می نماید و دلیل ارسال نشدن این نامه، گفت: تصمیم وکیل سویسی بر این بود که این نامه ارسال نگردد.

شاه منصوری اضافه نمود: قرارداد ایده آل، قراردادی است که حافظ منافع شما باشد. ما این قرارداد را تنظیم کردیم اما این که این قرارداد در چه زمانی تنظیم و امضاء شده است، مورد اهمیت است. این قرارداد صرفا بنایش بر این بوده که چالش های دوران کی روش را برای ما به وجود نیاورد. پرونده بعد از مرجع فیفا دو دادگاه دیگری را در پیش دارد و دادگاه CAS هم که در پیش است و می توانیم در آنجا شرایط را تغییر دهیم.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5049

به "شاه منصوری: قرارداد ویلموتس، چیکده قرارداد کی روش است، وکیل سوییسی نگذاشت به فیفا اعتراض کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاه منصوری: قرارداد ویلموتس، چیکده قرارداد کی روش است، وکیل سوییسی نگذاشت به فیفا اعتراض کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید