شکایت از مالک یک باشگاه، مذاکره با برانکو ادامه دارد

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی خواجه وند درباره واکنش باشگاه به تهمت هایی که اخیرا به پرسپولیس و قهرمانی هایش زده شده اظهار کرد: مصاحبه ای از طرف مالک یک باشگاه انجام شده و مسائلی مطرح شده که بخشی از آن اتهام زنی به ارکان فدراسیون فوتبال از جمله سازمان لیگ و مجریان فوتبال کشور بوده و حتما از مصادیق نشر اکاذیب هست. قسمتی از این توهین و افتراها هم به باشگاه پرسپولیس برمی گشت که باشگاه حق و تکلیف قانونی خود می داند که به این موضوع ورود کرده و حقوق خود را پیگیری کند.

شکایت از مالک یک باشگاه، مذاکره با برانکو ادامه دارد

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: به همین خاطر شکایتی از آن شخص تنظیم و ثبت شده که انتظار داریم به بهترین شکل ممکن به آن رسیدگی شود تا حداقل دوباره شاهد تکرار این موارد نباشیم. این تهمت ها مصداق تشویش اذهان عمومی بوده و انتظار ما این است که برخورد محکمی شود.

مدیر حقوقی باشگاه همچنین درباره آخرین شرایط پفراینده برانکو ایوانکوویچ گفت: در این پفراینده همانطور که پیش از این هم اعلام کرده ایم ما دو نگاه داریم. یکی بحث تکلیف حقوقی ماست که بر عهده بنده است و باید موارد حقوقی را انجام بدهم و بحث دیگر نگاه مدیریت باشگاه است که به دنبال امکان مصالحه و مذاکره با برانکو هستیم. در این پفراینده در ابتدا مبلغی از طرف آقای برانکو مطالبه شد. بخش حقوقی باشگاه دفاعیه خود را ارسال کرد و اتفاقا در حکم صادره، فیفا قسمتی از دفاعیه باشگاه را قبول کرد و در حکم نهایی، مبلغی که باید پرداخت کنیم از مبلغ اولیه مورد مطالبه برانکو خیلی کمتر بود.

او ادامه داد: صرفنظر از این ما همیشه اعلام کردیم که مشتاق به مصالحه و مذاکره با آقای برانکو هستیم. حتی یک بار خود من و مسئول امور مالی باشگاه به کرواسی رفتیم ولی آنجا در مذاکرات توافق حاصل نشد. با این حال باب مذاکره را نبستیم. بعد از اینکه حکم آمد هم به دادگاه عالی ورزش اعتراض کردیم که باید این اتفاق می افتاد. درباره هزینه هایی که برای این پفراینده مطرح می شود هم تا به امروز فقط هزار فرانک سوئیس پرداخت کرده ایم و هنوز وارد مرحله بعدی نشده ایم. اخطار بعدی است که به ما اعلام می کند چه هزینه جدیدی باید پرداخت شود.

خواجه وند شرح داد: همزمان مذاکراتی را با وکیلش شروع کردیم. در مذاکره همانطور که از نامش معین است دو طرف با توجه به شرایط خود پیشنهاداتی می دهند که ممکن است قبول نشود، دوباره پیشنهاد می دهند و آنقدر پیش می فرایند تا به یک حد وسط و توافق برسند. در این پفراینده هم ما معتقدیم که همچنان شانس مذاکره و مصالحه با آقای برانکو وجود دارد. حتما پیشنهادات می تواند تعدیل شود تا دو طرف به یک نقطه مشترک برسند ولی از طرف ما چیزی بسته نشده است.

خواجه وند گفت: برانکو با افتخاراتی که برای پرسپولیس کسب کرد جزو تاریخ باشگاه شده و جایگاه خاصی بین هواداران دارد. اعتقاد من این است که باید در زمان بهتری با ایشان مصالحه صورت می گرفت ولی این کار انجام نشد و منجر به طرح دعوا در فیفا شد. وقتی این شکایت در فیفا مطرح شده باشگاه که نمی توانست دعوا را رها کند و همان مبلغ مورد مطالبه را عینا پرداخت کند. باید هم پفراینده را مدیریت می کرد و هم از طرف دیگر به دنبال مصالحه با برانکو می رفت. وقتی طرح دعوا می شود به همان میزان مذاکره هم سخت تر می شود. با این حال تلاش ما بر این است که بالاخره به یک نقطه مشترک با آقای برانکو برسیم.

مدیر حقوقی باشگاه درباره این انتقاد که چرا باشگاه پرسپولیس هزینه بردن پفراینده به CAS را متقبل شده گفت: آیا باید پفراینده را رها می کردیم؟ همزمان پفراینده را مدیریت می کردیم و مذاکره هم می کردیم. همانطور که گفتم تا به امروز برای این پفراینده هزار فرانک هزینه شده و هنوز شانس صلح با آقای برانکو را داریم و درباره مراحل بعدی پفراینده می توانیم بعدا صحبت کنیم.

او درباره سایر پفراینده های باشگاه در کمیته انضباطی فیفا هم گفت: متاسفانه ما در حال حاضر پفراینده های بین المللی زیادی داریم. اکثرا پفراینده هایی هستند که در زمان خودشان به درستی مدیریت نشده اند. مثلا پفراینده نیلسون سه بار با ایشان مصالحه شده و باشگاه قبول کرد که مبلغ مورد توافق را پرداخت کند اما پرداخت نشده و به زمان مدیریت جدید کشیده شد و ما آن را پرداخت کردیم. در مورد فرناندو گابریل هم همینطور. با بازیکن مذاکره شده و از او تخفیف هم گرفته شده ولی باز هم در آن زمان پول به ایشان پرداخت نشده. پفراینده سرتن چوک هم شرایط مشابهی داشته و باشگاه توافق کرده بوده که مبلغی به ایشان پرداخت شود اما باز هم نشده و اینها در زمان ما پرداخت شد.

خواجه وند گفت: بودیمیر هم طبق قراردادی که داشته مبلغ قابل توجهی از باشگاه طلب داشت. صرفنظر از اینکه ارزش واقعی این بازیکن چقدر بوده است این پفراینده را هم مدیریت کردیم و اجازه ندادیم تا امروز در کمیته انضباطی فیفا مسئله ای برای باشگاه به وجود بیاورد با این حال منتظر رای نهایی هستیم.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4766

به "شکایت از مالک یک باشگاه، مذاکره با برانکو ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از مالک یک باشگاه، مذاکره با برانکو ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید