فامیل بازی در مرکز پژوهش ها؛ برادر داماد زاکانی کیست؟

به گزارش پرسینا بلاگ، جدال بین تاجگردون و زاکانی هنوز سرانجام نیافته و اخیر نماینده سابق مجلس از فامیل بازی زاکانی در مرکز پژوهش ها اطلاع داد.

فامیل بازی در مرکز پژوهش ها؛ برادر داماد زاکانی کیست؟

روزنامه اعتماد در ادامه نوشت: یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایطی با اکثریت قاطع اصولگرایان و خداحافظی اصلاح طلبان و اعتدال گرایان شروع به کار کرد که تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون در دقایق سرانجامی و کسب اعتماد شرکت نمایندگان در انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران، حضور او را به عنوان چهره ای به نسبت اصلاح طلب در مجلس یازدهم قطعی کرد تا تاجگردون کنار مسعود پزشکیان از معدود اصلاح طلبان دارای اسم و رسمی باشند که پیروز به حضور در مجلس یازدهم شده اند.

سرنوشت این دو، اما یکسان نبود؛ پزشکیان در شرایطی همچنان به عنوان نفر اصلی فراکسیون آذری زبانان در مجلس حاضر است و بی حاشیه به فعالیت می پردازد که تاجگردون حالا مجبور به خداحافظی با ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان شده؛ وداعی که البته به هیچ عنوان بی حاشیه و دور از جنجال نبود و بار دیگر کلیدواژه دستمال کثیف را به ادبیات سیاسی- رسانه ای جمهوری اسلامی بازگرداندند.

شاید شیشه من کثیف باشد، اما دستمال شما تمیز نیست، این عین جمله ای است که غلامرضا تاجگردون در قامت منتخب گچساران در مجلس یازدهم در شرایطی که علیرضا زاکانی با همراهی جمعی دیگر از اصولگرایان مشغول طرح ریزی اقداماتی برای اجبارش به ترک مجلس بودند، در جریان یک گفت وگوی رسانه ای اعلام کرد؛ جمله ای که همانند هیزمی خشک، آتش خشم اصولگرایان را شعله ور کرد و در نهایت سبب شد تا پس از تایید اعتبارنامه تاجگردون در شعبه 12 و کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی، اعتبارنامه او در شرایطی با موافقت شخص محمدباقر قالیباف به رای نمایندگان مجلس گذاشته شود که بسیاری از حقوقدانان و البته شخص تاجگردون، این اقدام را نقض صریح آیین نامه داخلی مجلس می دانستند.

در هر حال چه این اقدام نقض آیین نامه بود و چه نه، نتیجه حالا یکسان است و تاجگردون دیگر جایی در قوه مقننه ندارد. جدل میان او و زاکانی به عنوان نفر اول مخالفانش، اما هنوز سرانجام نگرفته و در جریان است.

ماجرای تازه و قسمت جدید این سریال جنجالی به توییت روز گذشته غلامرضا تاجگردون برمی شود. صفحه توییتری منتسب به او که طول مدت اخیر چند مرتبه مطالبی را مطرح نموده و هربار با نام منتخب گچساران منتشر شده، روز گذشته مستقیما زاکانی را هدف قرار داد و با استفاده از هشتگ دستمال کثیف نوشت که زاکانی برادر داماد خودش را گذاشت معاونش. زمان آنالیز اعتبارنامه در جلسه از من سوال کرد میلاد کرمی دایی زاده شماست و چرا در پتروشیمی کار می نماید. گفتم در پتروشیمی هزار نفر کار می نمایند اینم یکیش. مادربزرگ پدر میلاد کرمی میشه دختر دایی پدر من، گفت: این یعنی رانت!

تاجگردون همچنین در ادامه توییت خود قضاوت را به مردم واگذار نموده، ولی نامی از معاون منصوب شده زاکانی به میان نیاورده است.

با این حال، اما به نظر می رسد مقصود او مسعود فیاضی است که چندی پیش به عنوان مدیرکل مرکز مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منصوب شده بود. انتصابی که همان زمان با انتقاد چند رسانه روبرو شده بود به طوری که پایگاه خبری دیدبان ایران از این انتصاب با تیتر انتصاب فامیلی زاکانی در مرکز پژوهش ها نام برده و نوشت فیاضی برادر داماد زاکانی است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5120

به "فامیل بازی در مرکز پژوهش ها؛ برادر داماد زاکانی کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فامیل بازی در مرکز پژوهش ها؛ برادر داماد زاکانی کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید