مدیرعامل مس کرمان: نتایج ضعیف علت قطع همکاری با دست نشان بود، به لیگ برتر صعود می کنیم

به گزارش پرسینا بلاگ، پرویز ابراهیمی دلیل برکناری دست نشان از سرمربی گری تیم مس کرمان را اعلام نمود.

مدیرعامل مس کرمان: نتایج ضعیف علت قطع همکاری با دست نشان بود، به لیگ برتر صعود می کنیم

پرویز ابراهیمی، مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفت وگو با پرسینا بلاگ، درباره پیروزی تیمش برابر قشقایی شیراز پس از توقف برابر حریفان گفت: بعد از هفته ها ناکامی و نتایج ضعیفی که به دلیل حاشیه های مختلف تیم را فرا گرفته بود، توانستیم با همدلی کسانی که در تیم دستی بر آتش دارند، در بازی برابر قشقایی شیراز به پیروزی پرگل دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: در کنار آن ما به کادر فنی اعتماد کردیم که همه آن ها از افراد بومی کرمان هستند. با توجه به شرایطی که وجود داشت. من به عنوان مدیر عامل به این نتیجه رسیدم که از افراد بومی کرمان استفاده کنم.

ابراهیمی درباره قطع ادامه همکاری با نادر دست نشان اضافه کرد: آقای دست نشان مربی خوب و بزرگی است و در این مدت زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است. اما تیم در اواخر نیم فصل اول و آغاز نیم فصل دوم نتوانست نتیجه لازم را بگیرد. ما هم چاره ای نداشتیم و فکر می کردیم که با یک شوک جدید و رفتار جدید دچار تحول گردد. چون تیم هم به لحاظ روحی و روانی هم دچار مشکل بود و در بازی های مهمی امتیاز از دست دادیم. همین شد تا با اعضای هیأت مدیره جلسه گذاشتیم و به این نتیجه رسیدیم که با آقای دست نشان ادامه همکاری ندهیم.

او درباره فرزاد حسین خانی گفت: او بازیکن و کاپیتان تیم ماست و مسئولیت فنی تیم را برعهده دارد. تا سرانجام فصل این روند وجود دارد. اگر اتفاق خاصی نیفتد ما با آقای حسین خانی ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل مس کرمان در سرانجام گفت: من فکر می کنم جزو دو تیم صعود کننده به لیگ برتر باشیم. چون ما پنج بازی در خانه داریم و این خودش به ما یاری می نماید. این هفته هم شنبه تیم عازم بابل می گردد تا با خونه به خونه بازی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 149

به "مدیرعامل مس کرمان: نتایج ضعیف علت قطع همکاری با دست نشان بود، به لیگ برتر صعود می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل مس کرمان: نتایج ضعیف علت قطع همکاری با دست نشان بود، به لیگ برتر صعود می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید