واکنش سازمان لیگ به احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، سهیل مهدی در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حذف باشگاه استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، بدون نام بردن از این باشگاه گفت: کمیته صدور مجوز حرفه ای در حال بررسی مدارک باشگاه ها جهت حضور در فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است. بر همین اساس و باتوجه به فعالیتهای اجرا شده در کمیته صدور مجوز حرفه ای و جدول زمان بندی که برای باشگاه ها داشتیم، فرصت تکمیل مدارک از سوی باشگاه ها به پایان رسیده و در حال بررسی مدارک آنها هستیم.

واکنش سازمان لیگ به احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

وی ادامه داد: حدس هایی درباره تایید یا حذف باشگاه ها هم اکنون مطرح شده که در این زمینه باید بگویم کمیته صدور مجوز حرفه ای در حال رسیدگی گزارش های باشگاه ها است و پس از بررسی نهایی، گزارش های خود را به کمیته بدوی ارسال می کند. در کمیته بدوی گزارش ها مجددا بازبینی می شود و اگر سوالی وجود داشته باشد، نسبت به آن اقدام خواهد شد.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: نکته مهمی که وجود دارد این است که سعی می کنیم تصمیم گیری ها و اقداماتی که صورت خواهد گرفت حتما در رابطه با حفظ تمامیت فوتبال کشور در عرصه های بین المللی باشد. پس از آن کمیته بدوی رای خود را مستقل اعلام می کند و کمیته صدور مجوز حرفه ای تصمیم گیرنده نخواهد بود. ما فقط نتایج بررسی خود را در اختیار کمیته بدوی قرار می دهیم. در این میان اگر باشگاهی به رای کمیته بدوی اعتراض دارد ظرف مدت 5 روز می تواند به کمیته استیناف اعتراض خود را اعلام کند.

وی ادامه داد: از پایان فرصت ارسال مدارک تا آخرین روز رای استیناف ، باشگاه ها نمی توانند مدرکی را ارائه کنند و تصمیماتی که در کمیته بدوی یا استیناف گرفته می شود بر اساس مدارکی است که تا قبل از اعتراض خود ارائه کرده اند.

مهدی در پایان ضمن تشکر از همه باشگاه ها که با این کمیته همکاری داشته اند گفت: امیدوارم بتوانیم مانند هر سال کنندگان خوبی در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1669

به "واکنش سازمان لیگ به احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سازمان لیگ به احتمال حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید