پیشنهاد بنزینی یک نماینده؛ برای رصد درآمدها صندوق تشکیل شود

به گزارش پرسینا بلاگ، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی خبر داد که بر اساس آن قرار است صندوقی به منظور واریز درآمد های حاصل از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین تشکیل شود.

پیشنهاد بنزینی یک نماینده؛ برای رصد درآمدها صندوق تشکیل شود

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، محمدعلی پورمختار در گفت وگو با میزان، از تهیه طرحی خبر داد که بر اساس آن قرار است صندوقی به منظور واریز درآمد های حاصل از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین تشکیل شود.

وی تاکید کرد: پیرو تشکیل این صندوق می توان منابع حاصل از اجرای این طرح را رصد و مشاهده کرد که این منابع به دست چه کسانی می رسد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از مردم پیرو عدم دریافت یارانه معیشتی ناراضی بوده و به ما مراجعه کردند لذا این مسئله باید هر چه سریع تر حل و فصل شود.

علیرضا کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس 6 آذر 98 گفته بود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به مجلس عنوان کرده به 60 میلیون نفر یارانه معیشتی پرداخت شده است، این موضوع باید راستی آزمایی و تعیین شود که واقعاً به این تعداد ایرانی یارانه معیشتی پرداخت شده است.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2791

به "پیشنهاد بنزینی یک نماینده؛ برای رصد درآمدها صندوق تشکیل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد بنزینی یک نماینده؛ برای رصد درآمدها صندوق تشکیل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید