چه فیلم هایی نوروز 99 اکران می شوند؟

به گزارش پرسینا بلاگ، سال آینده نیز همانند سال جاری قرار بر این شده فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در اولویت اکران نوروزی باشند و طی چند روز اخیر چند فیلم متقاضی اکران نوروزی شدند.

چه فیلم هایی نوروز 99 اکران می شوند؟

اکران نوروزی به خصوص نوبت اول آن برای صاحبان آثار متقاضی و کلیت سینما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. معمولاً چینشی را در نظر می گیرند که آغاز سال جدید سینمایی محکم و با قدرت در جذب مخاطب و فروش پیش برود.

سال آینده نیز همانند سال جاری قرار بر این شده فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در اولویت اکران نوروزی باشند و طی چند روز اخیر چند فیلم متقاضی اکران نوروزی شدند.

طبق شنیده های ما فیلم های گربه سیاه، روز صفر، شنای پروانه، بازیوو، خروج و انفرادی در کنار خوب بد جلف 2؛ ارتش سری که قبلاً اکران نوروزی آن قطعی شده، جزو متقاضیان اکران نوبت اول نوروز 99 هستند و البته چند فیلم دیگر نیز به این چرخه اضافه خواهند شد.

فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت که برگزیده بخش مردمی جشنواره فیلم فجر بود با موضوع اجتماعی از گزینه های روی میز اکران نوروز است.

فیلم دیدن این فیلم جرم است که به دلیل حساسیت هایش دیر پروانه نمایش گرفت متقاضی دیگر اکران نوروز 99 است.

فیلم بازیوو با موضوع کودک و نوجوان است و فضای فانتزی دارد و امیر حسین قهرایی آن را کارگردانی نموده و به تهیه کنندگی سید غلامرضا موسوی است.

فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با موضوع نقد شرایط موجود مالی، سیاسی، اجتماعی و ... کشور است و در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. فرامرز قریبیان پس از سال ها دوری از سینما نقش اصلی مرد آن را ایفا نموده است.

فیلم کمدی انفرادی به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان است و مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر و ... از جمله بازیگران آن هستند.

فیلم کمدی خوب بد جلف 2؛ ارتش سری به کارگردانی پیمان قاسمخانی و بازی سام درخشانی، پژمان جمشیدی و ... است که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد.

قرار است آغاز اکران های نوروزی 1399 با هفت فیلم باشد.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: فرادید
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3390

به "چه فیلم هایی نوروز 99 اکران می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه فیلم هایی نوروز 99 اکران می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید