کارآفرینی عبادت و حمایت از آن یک ضرورت و الزام است

به گزارش پرسینا بلاگ، سورنا ستاری روز سه شنبه در مراسم افتتاح یک واحد دانش بنیان تولید سلفون حرارتی اظهار کرد: کارآفرینی جوهره می خواهد و اینکه جوانی ریسک کند و هزینه خود را در بیاورد و برای دیگران نیز شغل ایجاد کند برای ما ارزشمند و موجب مباهات است.

کارآفرینی عبادت و حمایت از آن یک ضرورت و الزام است

وی افزود: کارآفرینی یک کار مقدس و نوعی عبادت است که چراغ زندگی صدها نفر را روشن کرده است و باید جایگاه آن در کشور رفیع باشد.

ستاری شرح داد: سال ها اقتصاد کشور وابسته به نفت بوده و این وابستگی به فرهنگ کار و تلاش ضربه زده اعتماد به نفس جوانان را نابود کرده است.

وی یادآور شد: یک کشور با قدمت هزاران ساله توان بالایی دارد اما نفت این مردم را تنبل کرده است که با ورود شرکت های دانش بنیان این وابستگی در حال قطع شدن است.

معاون رئیس جمهور گفت: اینکه چند برادر با تأسیس شرکت دانش بنیان وارد کار می شوند وام نمی گیرند و اعتماد به نفس بالایی دارند و اینکه شما در تولید سلفون حرارتی که ما وارد کننده بودیم وارد شدید ارزشمند است.

وی بیان نمود: امروز دانش تولید سلفون حرارتی را داریم و قادریم آن را توسعه دهیم و این دانش می تواند آینده صنعت چاپ و بسته بندی را متحول کند.

ستاری گفت: جوانان با نوآوری و ایده خود می توانند به کشور خدمت کنند دریافت وقت از دفتر من راحت است هر کاری لازم باشد کمک می کنم تا جوانان خوش فکر حمایت شوند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان افزود: از طرف هیئت دولت مسئول ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین هستم و در تسریع امور اقتصادی و فعالیت شرکت های دانش بنیان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: کارآفرین تاج سر است و نباید چتر حمایتی ما از آن کوتاه شود.

ستاری در ادامه یک واحد تولید سلفون حرارتی را شهرک صنعتی کاسپین را افتتاح کرد.

در این واحد که زمینه اشتغال 200 نفر فراهم شده سالانه 10 هزار تن سلفون حرارتی تولید می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 16 شهریور 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4819

به "کارآفرینی عبادت و حمایت از آن یک ضرورت و الزام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارآفرینی عبادت و حمایت از آن یک ضرورت و الزام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید