یک بازیگر: سریال های شبکه خانگی فضای آثار ترکیه ای دارند، باید بیشتر به فضای خانواده بپردازیم

به گزارش پرسینا بلاگ، آنچه که چند وقتی است در سریال ها نمی بینیم محور خانواده است و برعکس سریال دخترم نرگس فضایی خانودگی داشت.

یک بازیگر: سریال های شبکه خانگی فضای آثار ترکیه ای دارند، باید بیشتر به فضای خانواده بپردازیم

مریم خدارحمی بازیگر سریال دخترم نرگس در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران درباره این سریال و جذابیت آن برای مخاطب بیان نمود: به نظرم آنچه که چند وقتی است در سریال ها نمی بینیم محور خانواده است و برعکس این سریال فضایی خانوادگی داشت.

وی اضافه کرد: جدیدا سریال سازان سعی می کنند از تم و فضای سریال های ترکی استفاده کنند و نویسنده و کارگردان در سریال های شبکه خانگی بیشتر سراغ موضوعات سریال های ترکی می فرایند.

خدارحمی مطرح نمود: با این حال سریال ما از این فضاها دور بود و بیشتر به سمت خانواده امد. تلویزیون و سینما در این سال ها از سریال های خانوادگی دور شده است و بیشتر سراغ رابطه های عاشقانه رفته است.

وی ادامه داد: خود من به دلیل فضای عاشقانه ای که از سریال های ترکیه ای گرفته شده است خیلی با سریال های نمایش خانگی ارتباط برقرار نمی کنم. هرچند این سریال ها از لحاظ پوشش، دکور و زیبایی های بصری خیلی زرق و برق دارد ولی من به عنوان مخاطب علاقه ای به آنها ندارم.

خدارحمی درباره دخترم نرگس نیز گفت: فکر می کنم موضوعات خانوادگی مهمتر از عشق و عاشقی است و این سریال هم به این موضوعات پرداخته بود. به طور مثال پسر خانواده بیکار شده بود و به همین دلیل خلاف می کند اینها دغدغه های روز ماست فکر می کنم اینکه مردم نان ندارند بخورند برایشان اولویت زیادی دارد و دوست دارند اینها را در سریال ها ببیند. یا در بخش دیگر سریال ما به تولید ملی پرداختیم و اینکه خانواده چقدر می توند با پشت هم بودن ضعف ها را پوشش دهد.

وی اضافه کرد: با اینکه موضوعات خیانت و عشق و عاشقی در سینما و شبکه خانگی زیادی در بورس است اما فکر می کنم باید در تلویزیون روی موضوعات خانوادگی بیشتر کار کنیم. پدرسالار یکی از سریال های جذاب تلویزیون بود که آن هم اساس اش روی خانواده پایدار شده بود.

خدارحمی در پایان درباره کم کاری اش در این سال ها بیان نمود: در این چند سال کم کار شده بودم چون نقش هایی که پیشنهاد می شد در شان رزومه من نبود. نقش ها در سریال هایی بود که شامل سکانس هایی می شد که بود و نبودشان فرقی نمی کند و برای همین تصمیم گرفتم صبوری کنم.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5002

به "یک بازیگر: سریال های شبکه خانگی فضای آثار ترکیه ای دارند، باید بیشتر به فضای خانواده بپردازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بازیگر: سریال های شبکه خانگی فضای آثار ترکیه ای دارند، باید بیشتر به فضای خانواده بپردازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید