انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید

به گزارش پرسینا بلاگ، پرده زیبایی فضای اتاق را دوچندان می کند، از این رو در طراحی دکوراسیون منزل از آن به عنوان یک المان دکوراتیو ضروری استفاده می گردد. این عنصر دکوراتیو نه تنها عاملی موثر در جذابیت و زیبایی اتاق به شمار می آید بلکه برای آن حریم خصوصی ایجاد نموده و میزان تابش نور خورشید را نیز تنظیم می کند.

انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید

متخصصین دکوراسیون داخلی پیشنهاد می کنند هنگام خرید پرده منزل بهترین نوع آن را از لحاظ کیفیت انتخاب کنید زیرا احتمال پوسیده شدن پرده با قرار دریافت در معرض نور خورشید وجود دارد. به همین دلیل انتخاب پرده با کیفیت هر چند که قیمت آن بالا باشد، در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها می گردد.

انتخاب پرده مناسب از جمله مسائلی است که توجه به آن از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب مدل پرده و نوع پارچه، با توجه به اتاقی که پرده در آن نصب می گردد، متفاوت می باشد. برای مثال اگر می خواهید از پرده برای اتاق نشیمن بهره ببرید بهتر است پارچه های سنگین را خریداری نمایید و در مقابل از پرده های سبک تر برای اتاق خواب که فضایی شخصی و دنج هستند بهره ببرید.

در هنگام خرید پرده پارچه ای توجه داشته باشید که جنس پرده را به گونه ای انتخاب کنید که وقتی آن را در گوشه پنجره جمع می کنید، به شکل مناسبی بایستد و ظاهری زیبا داشته باشد. پارچه های کتانی، ابریشم و مخمل می توانند انتخاب های مناسبی باشند زیرا هنگام آویزان یا جمع کردن، نمای خوبی خواهند داشت.

نکته دیگر در هنگام خرید پرده، انتخاب طول مناسب برای آن است. اگر می خواهید سقف خانه شما بلندتر از آن چه که هست به نظر بیاید، باید میله پرده را در بالاترین قسمت ممکن نصب کنید، در این صورت با افزایش طول پرده سقف اتاق نیز بلندتر به نظر می رسد. اگر فاصله بین دو پنجره زیاد نیست می توانید از یک پرده عریض برای هر دو پنجره بهره ببرید.

برای پنجره های کوتاه و معمولی از پرده هایی که در حاشیه پایین آنها تزئینات بیشتری به کار رفته استفاده نمائید. برای پنجره های بلند از قاب های چوبی که در بالای پرده نصب می شوند بهره بگیرید و پرده ای را انتخاب کنید که قسمت بالای آن تزئینات بیشتری دارد. آستری پرده را نباید فراموش کنید. آستری ها علاوه بر اینکه از تابش مستقیم نور خورشید به پرده جلوگیری می کنند، باعث حفظ حریم شخصی نیز شده و از افتادن سایه پشت پرده در شب جلوگیری می کنند.

نباید فراموش کنید که استفاده از پرده های بلند به اتاق حالتی رسمی و کلاسیک می دهد. حال اگر پنجره های اتاق ارتفاع کمی دارند، می توانید از پرده های بلند قد بهره ببرید به طوری که پرده دیوار زیرین پنجره را بپوشاند. در این حالت اتاق حالتی رسمی تر به خود می گیرد. علاوه بر آن پرده ای را خریداری کنید که رنگ آن با مبلمان هماهنگی داشته باشد.

انواع پارچه برای دوخت پرده

امروزه پارچه های پرده ای از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و هر گونه سلیقه ای را جوابگو می باشند. از پرده های ساده و سبک گرفته تا پرده های سنگین و طرح دار، همه در دسترس عموم قرار دارند و هر فرد با توجه به سلیقه و میزان بودجه خود می تواند متناسب با دکوراسیون داخلی منزل پرده مناسب را انتخاب کند. آن چه که امروزه بیش تر افراد به دنبال آن هستند، انواع پارچه پرده ای ترک می باشد. در ادامه به معرفی جدیدترین پارچه های پرده ای می پردازیم.

پارچه دانتل

امروزه پارچه های دانتل یکی از پرطرفدارترین انواع پارچه های پرده ای می باشند. این پارچه ها با طراحی خاص، مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کرده اند. پرده دانتل نمای بسیار زیبایی دارند و انتخاب مناسبی برای پرده های اتاق های نشیمن هستند.

پارچه حریر

حریر پارچه ای است که در دوخت پرده های سبک از آن استفاده می گردد. پارچه های حریر از ظرافت و لطافت خاصی برخوردار هستند و از آن ها می توان در دوخت انواع پرده برای اتاق های مختلف منزل استفاده نمود. پرده هایی که با حریر دوخته میشوند مناسب مکان هایی هستند که به نور بیش تری احتیاج دارند.

این پارچه ها به دلیل دارا بودن ظرافتی خاص، در برابر نور خورشید مقاومت چندانی از خود نشان نمی دهند، به همین خاطر بهتر است به همراه پرده های حریر از آستری نیز استفاده گردد. از این پارچه برای دوخت پرده ساده استفاده می گردد. استفاده از پرده حریر دو رنگ نیز می تواند نمای زیبایی ایجاد کند.

پارچه های کتان و ساتن

پارچه های کتان و ساتن در عین سادگی طراحی گرمی دارند. این نوع از پارچه ها جزء پارچه های ضخیم محسوب می شوند و نور آفتاب را به راحتی از خود عبور نمی دهند. به همین دلیل در استفاده از پرده های کتان و ساتن، احتیاج به نصب آستری نیست.

پارچه های ابریشم و مخمل

استفاده از پارچه های ابریشم و مخمل برای اتاق های رسمی، مانند اتاق پذیرایی مناسب می باشد. این نوع پارچه ها خوب حالت می گیرند و فضای رسمی اتاق را دلنشین تر می کنند.

انواع مختلف پرده

این روزها مدل های متنوعی برای دوخت پرده ارائه می شوند که با توجه به سبک به کار رفته در طراحی داخلی منزل و سلیقه مخاطب می توان از آن ها استفاده نمود. انواع مدل های پرده تزئینی به توضیح زیر می باشند:

آستری

آستری پارچه ای ارزان قیمت با قابلیت شستشو است که از جنس کتان یا پارچه هایی که کمی پلاستیک در فراوری آن به کار رفته، می باشد. این پرده را در زیر پرده های اصلی نصب می کنند و در واقع محافظی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به پرده اصلی میباشد. برای حفظ ظاهر پرده های توری یا حریر، آستری را اصولاً بدون طرح و به رنگ کرم یا سفید انتخاب می کنند. آستری به صورت جداگانه در زیر پرده آویزان می گردد.

پرده رومن

مدل رومن از سادگی و ظرافت خاصی برخوردار است. این مدل پرده به صورت کرکره ای باز و بسته می گردد. استفاده از آن برای فضایی که طراحی آن ساده بوده و بیش از یک دست مبلمان در آن استفاده شده، مناسب است. پرده های رومن از پارچه های ساده یا بافت دار تهیه می شوند اما بنا به سلیقه مشتری می توان آنها را با پارچه های راه راه یا چهارخانه نیز طراحی کرد.

از ویژگی های شاخص این مدل پرده عدم استفاده از آستر در زیر آن می باشد. مکانیزم حرکت و تنظیم پرده رومن مشابه پرده شید رول است و جزء پرده مدرن محسوب می گردد. اگر به دنبال خرید پرده شیک هستید پیشنهاد ما استفاده از این پرده می باشد.

پرده پیلی دار

مدل پیلی دار با استفاده از پارچه های حریر به راحتی قابل اجرا می باشد. این مدل پرده با هرگونه سبک دکوراسیون داخلی هماهنگی دارد و برخلاف سادگی خود، جلوه ای بی نظیر به فضای مورد نظر می بخشند. استفاده از پرده های پیلی دار برای اتاق هایی که سقف آن ها کوتاه است مناسب می باشد، زیرا آنها باعث می شوند سقف اتاق بلندتر به نظر بیاید. این نوع پرده گزینه ای مناسب برای پنجره های کم عرض در نظر گرفته شده اند.

پرده والان دار

در پرده های والان دار برای والان پرده پارچه ای به عنوان شال یا والان بر روی پرده زیرین استفاده می گردد. این مدل پرده در میان بیشتریت افراد از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. در استفاده از این مدل توجه داشته باشید اگر پرده زیرین شما ساده است، از پارچه ای طرح دار برای والان استفاده نمایید و در مقابل اگر قصد دارید از پارچه ای طرح دار برای پرده زیرین بهره ببرید، والان پرده باید پارچه ای ساده و بدون طرح باشد.

استفاده از این نوع پرده ها با هرگونه طراحی داخلی هماهنگی دارد. اگر سبک مدرن را در طراحی دکوراسیون خانه خود اجرا کرده و مدل والان دار را برای پرده در نظر گرفته اید، بهتر است از یک والان ساده در یک گوشه از پرده بهره ببرید. توصیه می گردد در طراحی منزل به سبک کلاسیک با الهام از سبک ویکتوریایی، از والان های پرچین استفاده نمایید.

پرده ترکیبی

مدل ترکیبی از ترکیب دو پارچه ساده و طرح دار تشکیل میگردد. اگر قصد دارید از پرده ترکیبی بهره ببرید، باید به تطابق رنگ پرده با دیگر اجزای اتاق از جمله مبلمان و کوسن ها توجه داشته باشید. در این صورت فضایی دلنشین ایجاد می گردد. به پارچه رویی که عموما طرح دار می باشد، دکور پرده گفته می گردد.

پرده حاشیه دار

در قسمت بالا و پایین پرده های مدل حاشیه دار، از حاشیه های تزئینی استفاده شده است. پرده هایی که حاشیه آن ها در قسمت پایین قرار گرفته است برای پنجره های کوتاه و در مقابل پرده هایی که حاشیه آن ها در قسمت بالای پرده قرار گرفته است برای پنجره های بلند مناسب می باشند. طرح های حاشیه دار اغلب برای پرده اتاق خواب و یا آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند و جلوه زیبایی به آنها می بخشند.

پرده شید رول

استفاده از پرده مدل شید رول، برای پنجره هایی که رو به داخل باز می شوند بسیار مناسب است. این مدل پرده ها، حالت بالا رونده دارند و به هنگام جمع شدن درون محفظه ای استوانه ای شکل قرار می گیرند. پرده شید رول حالت تزئینی نداشته و شما می توانید در صورت دلخواه در کنار آنها از پرده های تزئینی نیز استفاده نمائید. مکانیزم حرکتی پرده های شید رول به چهار نوع دسته بندی میگردد:

مکانیزم معمولی: با این مکانیزم ارتفاع پرده توسط یک زنجیر کنترل که در سمت چپ یا راست پرده قرار گرفته تنظیم میگردد.

مکانیزم فنری: با استفاده از این مکانیزم میتوان پرده را در هر ارتفاعی تنظیم نمود و اگر پرده آزاد گردد به صورت اتوماتیک در بالا جمع میگردد.

مکانیزم فنری کنترل شده: تفاوت این نحوه حرکت با مکانیزم فنری در این است که رول شدن پرده با حرکتی نرم و آهسته انجام میگردد که ایمنی این حرکت بسیار بالاست.

مکانیزم الکترومکانیکی: ارتفاع پرده های مجهز به این مکانیزم را میتوان توسط ریموت کنترل و یا کلیدهای دیواری تنظیم نمود.

پرده شید بیرونی

پرده شید چیست؟ این مدل برای پنجره ها و ایوان های عظیم مناسب می باشد. این پرده ها هیچ گونه حالت تزئینی نداشته و تنها برای جلوگیری از تابش نور خورشید و درنتیجه خنک نگه داشتن فضا از آن ها استفاده می گردد.

پرده کرکره ای

پرده کرکره یکی از با دوام ترین انواع مدل های پرده می باشند. استفاده از این نوع پرده ها کنترل میزان روشنایی را امکان پذیر می نماید. انتخاب پرده های کرکره ای برای مکان هایی که کنترل دید در آن جا از اهمیت بالایی برخوردار است، انتخاب مناسبی می باشد.

تیغه این نوع پرده را می توان از جنس آلومینیوم و چوب انتخاب نمود که امروزه نمونه های فلزی کاربرد کمتری دارند اما تیغه های چوبی با ظرافت و زیبایی بی نظیر خود همیشه در فراوری پرده های خانگی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

پرده های عمودی را میتوان به صورت اتوماتیک و برقی طراحی نمود و امکان نصب آنها در داخل پارتیشن و یا شیشه های دوجداره وجود دارد. این پرده ها با توجه به جنس تیغه در تنوعی از طرح و رنگ فراوری و در دو مدل عمودی (لودراپه) و افقی نصب می شوند.

پرده عمودی

امروزه با وجود پرده های زیبا و متنوعی که در بازار وجود دارد، کمتر کسی از این مدل پرده استفاده می نماید. با این حال گفتنی است این پرده ها از دوام بالایی برخوردار می باشند. در ساخت نوار پرده های عمودی، از پارچه، چوب مصنوعی، آلومینیوم و غیره استفاده می گردد. در ساخت این مدل پرده ها از نوارهای عمودی استفاده شده است، به همین دلیل استفاده از آن ها باعث بلند نشان دادن سقف می گردد.

پرده بالا رونده یا لانه زنبوری

در فراوری پرده های بالا رونده یا لانه زنبوری، از پارچه یا متریالی سبک استفاده شده است. این مدل پرده از تنوع رنگی بالایی برخوردار می باشد. از ویژگی های شاخص پرده لانه زنبوری می توان به تطبیق پذیری آن با هر سبکی اشاره نمود. مدل برقی این مدل پرده نیز در دسترس می باشد.

پرده چوبی

در فراوری پرده های چوبی از چوب هایی مانند افرا و بامبو استفاده می گردد. از آن جایی که در فراوری این مدل پرده ها از چوب استفاده شده، آنها فضایی گرم به ارمغان می آورند. این پرده ها در محیط های اداری مانند اتاق مدیران باعث ایجاد ظاهری رسمی می گردد. این پرده نمونه ای از انواع پرده فانتزی شناخته می گردد.

پرده حصیری بامبو

این مدل پرده از الیاف طبیعی و یا نی بامبو ساخته میشوند و دارای تنوع بی نظیری هستند. این پرده ها را می توان به صورت پلیسه ای یا رولی توسط نخ یا زنجیر در بالا جمع نمود. پرده های حصیری قابل شستشو هستند و نگهداری و نظافت آنها آسان است.

پرده زبرا

پرده های زبرا از نوع پرده های بالارونده هستند که از دو لایه موازی که ترکیبی از تور و پارچه است ساخته شده اند. تورهای این پرده در فاصله های معین توسط ردیف هایی از پارچه به یکدیگر متصل شده اند و برای تنظیم میزان نور ورودی به اتاق می توان زاویه بین دو لایه و نوارهای میانی را تغییر داد. با استفاده از پرده های زبرا می توان میزان دید و نور را تنظیم نمود و یا کلاً پرده را در بالا جمع نمود.

انواع پرده زیرا امروزه هواداران زیادی دارد و برای آشپزخانه و اتاق خواب انتخاب مناسبی است. علاوه بر آن در بیشتر محیط های اداری پرده زبرا به عنوان گزینه ای مناسب در اولویت می باشد. پرده های زبرا از تنوع بالایی برخوردار بوده و استفاده از آنها در آشپزخانه باعث ایجاد زیبایی دلنشینی می گردد. از مزایای پرده زبرا می توان به جمع شدن راحت این مدل پرده اشاره نمود.

پرده پانچ

پرده پانچی نمونه ای از پرده های ساده می باشد که در طراحی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های ظاهری این مدل پرده می توان به چین های عمیق آن اشاره نمود.

پرده سلطنتی

از دیگر نمونه پرده هایی که می توان در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار داد، پرده سلطنتی می باشد. استفاده از این مدل پرده بیش تر در سبک های فاخر هم چون سبک کلاسیک به چشم می خورد.

پرده تور

اگر به دنبال انتخاب مدل پرده ساده هستید، پرده های توری می تواند انتخاب مناسبی باشد. استفاده از این مدل در طراحی سبک مدرن به چشم می خورد. پرده توری در عین سادگی، نمونه ای از پرده زیبا برای استفاده می باشد.

پرده سه بعدی

پرده های سه بعدی نمونه ای از جدیدترین انواع پرده هایی است که می توان در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار داد. استفاده از این پرده بیش تر در اتاق خواب انجام شده و می تواند نمای زیبا و منحصربفردی ایجاد کند.

نکات ضروری در نصب پرده

علاوه بر انتخاب پارچه مناسب برای پرده، چگونگی نصب آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نحوه نصب پرده می تواند در اندازه فضای اتاق تاثیر گذار باشد و حتی موجب پوشش نقص پنجره نیز گردد. در ادامه به بیان نکاتی در خصوص نصب پرده و مدل های نصب می پردازیم:

انتخاب طول مناسب پرده

بهترین مکان برای نصب میله پرده، روی خط سقف است. در انتخاب طول پرده باید به این نکته توجه داشته باشیم که پرده تا روی زمین امتداد داشته باشد. این کار باعث می گردد، فضای اتاق عظیم تر از آنچه که هست به نظر آید.

نصب پرده های دیوار به دیوار

با استفاده از روش نصب دیوار به دیوار، می توان فضایی مرتب و تمیز داشت. در این روش عموما از پرده های خیلی نازک و بلند استفاده می گردد. انتخاب رنگ نیز می تواند تاثیر بسزایی در حس و حال فضای اتاق بگذارد. برای مثال با انتخاب رنگ سفید، انعکاس نور بیشتر خواهد شد و در نتیجه فضای اتاق روشن تر و بازتر میگردد. اگر از رنگ تیره برای پرده ها استفاده می کنید، در انتخاب وسایل دیگر از رنگ های متضاد و نسبتاً روشن استفاده نمایید.

نصب پرده به صورت یکسره

نصب پرده های یکسره به دکوراسیون شما زیبایی خاصی می بخشد. در این روش می توانید از یک پرده به صورت یکسره و یا چند پرده یکسان در کنار هم استفاده نمایید و در موقع احتیاج به همان ترتیبی که مد نظر دارید پرده ها را باز یا بسته کنید. در انتخاب پارچه پرده در این روش نصب، از پارچه های لطیف و انعطاف پذیر استفاده نمایید.

اگر قصد خرید پارچه های طرح دار را دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام بستن و جمع کردن پرده ها ممکن است طرح پرده پیدا نگردد. برای ایجاد یک تصویر ذهنی از چگونگی قرارگیری پرده در هنگام جمع شدن، بهتر است هنگام خرید، پارچه را جمع کنید تا نمایی که ایجاد می گردد را مشاهده نمایید.

نصب پرده داخل قاب پنجره

استفاده از پرده هایی که درون قاب پنجره قرار می گیرند برای فضاهای کوچک بسیار کارامد است زیرا این پرده ها حالت آویزان نداشته و به صورت کرکره ای باز و بسته می شوند. این پرده ها در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن مرسوم می باشند.

نصب پرده های دوتایی

در نصب پرده های دوتایی از دو پرده در دو طرف یک میله پرده استفاده می گردد. این مدل نصب را می توان برای پرده دو پنجره ای که در کنار هم قرار گرفته اند، تنها با نصب یک میله پرده اجرا نمود.

نصب پرده در کتیبه

به قاب هایی که در بالای پنجره قرار گرفته و پرده درون آن نصب می گردد، کتیبه پرده می گویند. استفاده از کتیبه می تواند نمای زیبایی به پرده ببخشد.

قیمت پرده

هزینه دوخت و نصب پرده با توجه به عرض و ارتفاع پنجره، نوع پارچه، مدل پرده و نوع تزئینات متفاوت است. قیمت بعضی از پارچه ها گران تر از سایر پارچه ها بوده و کیفیت آنها نیز به طبع بالاتر می باشد. پارچه هایی که برای پرده انتخاب می شوند باید از کیفیت لازم برخوردار باشند زیرا در غیر این صورت در اثر نور خورشید و گرد و غبار عمر کوتاهی خواهند داشت. قیمت پرده ساده در مقایسه با پرده های مدل دار ارزان تر است.

مراکز خرید پرده در شهرهای مختلف کشور

مراکز خرید پرده در تهران

بازارچه عبدل آباد

راسته بازار عبدل آباد یکی از بازارچه های فروش پارچه و پرده در جنوب شهر تهران است. در این بازارچه باریک و طولانی میتوان پارچه های پرده ای بسیار مناسب و مقرون بصرفه با تنوع بالا تهیه نمود. قدمت بازارچه عبدل آباد به 16 سال پیش باز میگردد و در منطقه 19 تهران، بلوار شکوفه، خیابان احسانی واقع شده است.

در بیشتر بازارهای فروش پرده، پارچه ها به صورت متری به مشتریان فروخته می شوند اما در این بازارچه مشتریان می توانند پارچه های مورد احتیاج خود را به صورت تکه ای، کیلویی، قواره ای و متری تهیه کنند. علاوه بر پارچه های پرده ای میتوان ابزار نصب پرده مانند ریل، نوار، میل پرده و تزئینات آن را با قیمتی مناسب و ارزان خریداری کرد.

بازار مولوی

بازار مولوی نیز یکی از بازارهایی است که در راسته پارچه و پرده فروشی آن می توان پارچه های پرده ای با طرح ها، جنس ها و رنگ های متفاوت پیدا نمود. این راسته از بازار در خیابان مولوی، قبل از چهارراه مولوی، خیابان رئیس عبدالهی و همچنین خیابان اردستانی که متصل به خیابان عبدالهی است قرار گرفته است.

در مغازه های این بازار میتوان علاوه بر پارچه انواع وسایل جانبی نصب و تزئین پرده شامل یراق های تزئینی، انواع آویز، قیطان، گل میخ، گیره پرده، نوار پرده، میل پرده آلومینیومی و چوبی و … تهیه نمود. در جلوی بعضی از مغازه ها نیز بساط دستفروش ها پهن است و آنها ته طاقه ها و اضافه توپ های پارچه را با قیمتی بسیار ارزان به فروش میرسانند.

بازار زرتشت

خرید از بورس پارچه و پرده خیابان زرتشت در پایتخت که اغلب مشتریان آن قشر پردرآمد هستند، هنگام حراج ها و تخفیف ها بصرفه است. اختلاف قیمتی که در فروشگاه های این خیابان به چشم میخورد به دلیل وجود مغازه های گران و ارائه سرویس دهی به مشتریان است.

این فروشگاه ها علاوه بر فروش پارچه، خدماتی نظیر دوخت و نصب پرده را نیز به مشتریان ارائه میدهند. اگر از نظر هزینه و قیمت مسئله ای ندارید و به دنبال خریدی مطمعن هستید بهتر است به خیابان زرتشت سر بزنید.

بازار عظیم تهران

در راسته پارچه فروشان بازار تهران که در خیابان 15 خرداد واقع شده است، اغلب پارچه های پرده ای معمولی عرضه میگردد. این بازار برای خرید پرده های مخصوص اتاق خواب مناسب است و در آن انواع نوار پرده، حلقه، گیره، تزئینات و … ارائه میشوند.

برج تجاری، اداری آنا

هدف از برج تجاری، اداری که در خیابان نواب واقع شده متمرکز نمودن واحدهای پراکنده فروش پارچه و پرده است. این مجتمع بازار دارای فضاهای اداری، تجاری، تالار، پارکینگ و فضاهای رفاهی است که آرامش خاطر مشتریان را فراهم می آورد.

برج آنا در خیابان نواب، عظیمراه شهید چراغی، نبش خیابان گل آذین (عبدل آباد) واقع شده و مشتریان میتوانند پارچه های پرده ای متنوع با انواع لوازم جانبی نصب پرده را از آن خریداری کنند. این مکان یکی از مهمترین مراکز خرید، فروش و عرضه پرده و متعلقات آن در تهران و کل کشور محسوب میگردد.

مرکز خرید پرده در البرز

برای خرید انواع پارچه های پرده ای و مدل های متنوع پرده می توانید به پرده سراهای واقع در کرج، میدان آزادگان، خیابان برغان مراجعه نمائید. این پرده فروشی ها انواع مختلف پرده با تزئینات متنوع را به مشتریان ارائه و آنها را در دوخت و نصب پرده هدایت میکنند.

مراکز خرید پرده در اصفهان

خیابان شریف واقفی

خیابان شهید شریف واقفی یکی از از مکان های عرضه انواع مدل های پرده، پارچه پرده ای و لوازم جانبی نصب پرده میباشد. پرده فروشی های این خیابان با ارائه کاتالوگ های متنوع، شیک ترین و به روزترین پارچه ها و مدل ها را به مشتریان ارئه داده و نیروهای متخصص خود را برای دوخت و نصب پرده به آنها معرفی میکنند.

خیابان ابن سینا

در خیابان ابن سینا از گران ترین و شیک ترین پارچه های پرده ای گرفته تا ارزان ترین و معمولی ترین آنها به مشتریان عرضه میگردد. بعضی از مغازه ها پارچه های پرده ای را به صورت ته طاقه و کیلویی با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسانند. علاوه بر فروش پارچه، لوازم جانبی و انواع تزئینات پرده نیز ارائه میشوند تا مشتریان بتوانند تمام مراحل خرید، دوخت و نصب پرده را به یاری فروشندگان محترم و نصابان انجام دهند.

مرکز خرید پرده در مشهد

خیابان چهارراه عامل (خیابان تعبدی)

در این خیابان مشهد انواع پارچه پرده ای با تنوع بالای طرح و رنگ به مشتریان ارائه میگردد. مشتریان میتوانند پارچه پرده مناسب اتاق خواب، اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن را مطابق سلیقه خود در فروشگاه های این منطقه انتخاب کنند و از پرده فروشان برای دوخت و نصب پرده یاری بگیرند.

مراکز خرید پرده در شیراز

به زودی مراکز فروش انواع پرده در شیراز اعلام خواهند شد.

کدام مدل پرده برای اتاق خواب مناسب تر می باشد؟

پرده های حاشیه دار و پرده های زبرا می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب باشند.

برای آشپزخانه کدام مدل بهتر می باشد؟

پرده های حصیری بامبو و پرده های زبرا گزینه های مناسبی برای آشپزخانه می باشد.

کدام مدل پرده ها برای سبک مدرن و کلاسیک مناسب می باشد؟

پرده های ساده مانند پرده پانچ و توری برای سبک مدرن و پرده های والان دار و سلطنتی برای سبک کلاسیک مناسب می باشند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: ساختمانچی
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4199

به "انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواع مدل پرده به همراه عکس طرح های جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید