بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس از ابتلای خود به ویروس کرونا گفت

به گزارش پرسینا بلاگ، بازیکن پیشین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس به تشریح ابتلای خود به ویروس کرونا پرداخت.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس از ابتلای خود به ویروس کرونا گفت

به گزارش خبرنگار ورزشی پرسینا بلاگ، میثم بائو که سابقه بازی در تیم های فوتبال استقلال، پزسپولیس، تراکتور و ... را دارد، یکی از افرادی بود که به ویروس کرونا مبتلا شد.

بائو در این مورد به پرسینا بلاگ، گفت: در بحبوحه انتخابات مجلس بود که به دلیل رفاقت با یکی از کاندیدا در کنار او بودم و با افراد زیادی تماس داشتم. بعد از انتخابات دچار تب و لرز و بی حالی شدم، به طوری که از بیرون سردم بود و از درون آتشی در وجودم حس می کردم.

وی اضافه کرد: در ابتدا پزشکان گفتند چیزی نیست، اما پس از سه روز دچار درد معده و عفونت ریه شدم و حس بویایی و چشایی ام را از دست دادم، به طوری که هیچ حسی نداشتم. در ادامه سرفه های شدید به سراغم آمد و مجبور شدم دو بار تست بدهم که این بار پزشکان گفتند باید بستری شوم. به مدت پنج شب در بخش آی سی یو بستری بودم و اکسیژن خونم پایین آمده بود. پس از این مدت رو به بهبودی رفتم و به منزل بازگشتم.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس اعلام نمود: از اعضای خانواده ام تنها همسرم بیماری خفیف گرفت. ویروس کرونا مرموز و عجیب و غریب است. الان که حالم بهتر شده است، روزها دهانم خشک نمی گردد، اما شب ها چون دهانم بسته است، خشک می گردد. از مردم می خواهم رعایت نمایند تا دچار این ویروس نشوند . از آنجایی که این بیماری درمانی ندارد، روحیه بعضی افراد پایین می آید. حتی اگر شیر و پلنگ هم باشید ممکن است دچار این بیماری شوید.

بائو با ابراز نگرانی از شیوع گسترده ویروس کرونا و عدم رعایت بهداشت عمومی گفت: یکسری از افراد کارگر هستند و توانایی هزینه کردن ندارند. متأسفانه از طرف دولت اتفاقی برای پرداخت قبوض آب، برق و ... رخ نداده است و مردم برای امور خود نیز به مشکل خورده اند. ویروس کرونا به شکلی است که شاید فرد از نظر ایمنی قوی باشد، اما با انتقال به پدر و مادر یا افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، آنها را دچار مشکل کند. من 9 کیلو وزن کم نموده ام که بیشتر عضلانی وزنم پایین آمده است. بار دیگر از مردم می خوام که در شرایط فعلی مراقب خود باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 10 خرداد 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4027

به "بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس از ابتلای خود به ویروس کرونا گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس از ابتلای خود به ویروس کرونا گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید