بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد

به گزارش پرسینا بلاگ، جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد

بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی امسال با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی های برتر به کار خود انتها داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه ها، روابط عمومی وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار گردید.این جشنواره با حضور حسین امامی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن و جمعی دیگر از مدیران روابط عمومی برگزار و به روابط عمومی های برتر، تندیس افتخار اعطا شد.

براساس این گزارش این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار هیبنا، جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد.

مهدی احمدی رییس کل اداره روابط عمومی بانک مسکن، در حاشیه این مراسم در مصاحبه ای با خبرنگار هیبنا در مورد برگزاری این جشنواره گفت: بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی و البته مردمی، خدمات و محصولات متنوعی به مردم ارائه می دهد و به همین دلیل ما وظیفه خود می دانیم اطلاع رسانی دقیق ، جامع و وسیعی داشته باشیم.

وی گفت: بانک مسکن جزو معدود بانک هایی است که دارای پایگاه خبری می باشد و از این طریق اطلاعات را به صورت دقیق در اختیار مردم قرار می دهد.

این مقام مسوول در ادامه اضافه کرد: بانک مسکن همچنین به وسیله ابزارهای مختلف ارتباطی، تهیه بروشور، تبلیغات و ... اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد.

مهدی احمدی در انتها گفت: بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6187

به "بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید