با اینپین خانه دلخواهت را بی دردسر پیدا کن

به گزارش پرسینا بلاگ، پیداکردن خانه ای دلخواه که هم مطابق معیارهایمان باشد و هم زمان زیادی از ما نگیرد کار به شدت طاقت فرسایی است. خیلی وقت ها آن چیزی که مشاور املاک درباره خانه پیشنهادی اش می گوید تفاوت زیادی دارد با آنچه واقعا مورد احتیاج ماست.

با اینپین خانه دلخواهت را بی دردسر پیدا کن

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

از طرفی برای دیدن خانه های مختلفی که حدس می زنیم شاید شرایط مورد نظر ما را داشته باشند باید جهتهای زیادی را طی کنیم تا بتوانیم محله، دسترسی ها، امکانات اطراف خانه و حتی همسایه ها را به درستی آنالیز کنیم و تصمیم نهایی را بگیریم.

تمام این فرآیندهای پیچیده باعث می گردد پیداکردن خانه مناسب و دلخواه که با شرایط و بودجه مان جور در بیاید به یکی از سخت ترین کارهای شهرنشینی تبدیل گردد.

در سال های اخیر با روی کار آمدن اپلیکیشن های مختلف، فرایند آنالیز و انتخاب خانه برای خرید یا رهن و اجاره تا حدی به روز و آسان تر شده است. اما هنوز متناسب با احتیاج جامعه تغییر ننموده است. در این رابطه شرکت نوآوران هوشمند فرتاک راهکارهای جالب توجهی ارائه نموده است.

میثم سپهری کیا، مدیرعامل شرکت نوآوران هوشمند فرتاک احتیاجهای بازار مسکن را مورد آنالیز قرار داده و توانسته همراه با تیم 30 نفره تمام وقت و 10 همکار پاره وقت، پلتفرم هوشمندی را در این حوزه طراحی و فراوری کند. این شرکت در سال 97 از محصول اینپین رونمایی و در سال 99 آن را به شکل جدی به بازار ارائه نموده است.

اینپین در جهت پیشرفتش با چه چالش هایی روبه رو بوده است؟

جهت بهره گیری از فناوری های نوین در کشور ما همواره جهتی پر فراز و نشیب بوده و هست. از طرفی افزایش تورم بر سختی این راه دامن می زند زیرا با بالارفتن هزینه ها، حقوق پرسنل هم باید افزایش داده گردد و همه این مسائل برای کسب و کارهای نوپا بسیار چالش برانگیز است.

مدیرعامل شرکت نوآوران هوشمند فرتاک در مورد چالش های پیش روی این مجموعه می گوید: با توجه به شیوع بیماری کووید 19 برای مدتی کسب وکار املاک در کشور تعطیل و در واقع بازار خرید و فروش و رهن و اجاره مسکن با توقف روبه رو شد. چون خانه، کالایی نیست که آن را بگردد بدون بازدید حضوری و صرفا به وسیله عکس و به شکل آنلاین تهیه کرد. چالش جدی دیگری که در این مدت با آن روبه رو بوده و هستیم، نبود نیروی کار متخصص در حوزه برنامه نویسی است. بسیاری از برنامه نویس های توانمند ایرانی از کشور خارج شده اند و اغلب کسانی که باقی مانده اند یا تجربه کافی ندارند یا فقط با شرکت هایی وارد همکاری می شوند که درآمدهای بسیار بالا برایشان داشته باشد. غیر از این موارد، اکوسیستم سرمایه گذاری در کشور ما بسیار نوپاست، سرمایه گذاران عموما به کسب و کارهای شناخته شده و بسیار عظیم علاقه دارند در حالی که در کشورهای توسعه یافته سرمایه گذارها به استارت آپ ها توجه زیادی دارند. متاسفانه این عملکرد باعث می گردد در سال های آینده کوهی از استارت آپ های شکست خورده داشته باشیم.

چشم انداز اینپین برای سال های آینده

ایده اینپین برای پیشبرد اهدافش در 5 سال آینده استفاده هرچه بیشتر از نوآوری های جدید است. مثلا استفاده از دستیار صوتی برای این که متقاضی هرآنچه مد نظر دارد را اعلام کند و جست و جوی هوش مصنوعی برایش شروع گردد. اینپین در برنامه بلندمدت خود میخواهد به رده اول تهیه مسکن به وسیله اپلیکیشن تبدیل گردد و رویای عظیمش این است که در سطح جهانی هم بتواند خدماتی را ارائه کند و افراد در کشورهای دیگر این امکان را داشته باشند که با زبان رسمی همان کشور به دنبال خانه مورد علاقه شان بگردند.

چرا اینپین پیداکردن خانه را راحت تر می کند؟

به کارگیری هوش مصنوعی

پلتفرم آنلاین اینپین به شکل سه وجهی در حوزه املاک خدمات ارائه می دهد. کسانی که به دنبال خرید یا رهن و اجاره خانه هستند، کسانی که می خواهند خانه شان را برای فروش یا اجاره ارائه بدهند و مشاوران املاک همه می توانند از این بستر استفاده کنند.

از زمان رایج شدن اینترنت در جهان تا کنون، دو نسل متفاوت از پلتفرم های ارائه کننده خدمات املاک به وجود آمده اند. اولین نسل، نسل خدمات دایرکتوری بود که اقدام به جمع آوری آگهی ها می نمودند، مثل سایت ایران فایل در کشور ما. نسل دوم موتورهای جست و جو و اپلیکیشن هایی مثل دیوار و نمونه های مشابه بودند که تا پیش از این، اینها تا حدودی احتیاجهای افراد را رفع می کردند. اما در حال حاضر نسل جدید از پلتفرم های آنلاین جست وجوی ملک در جهان در حال ظهور هستند که می توانند بسیاری از مسائل متقاضیان ملک این بازار را به سرعت پاسخ دهند و خیلی زود بین مردم فراگیر گردد. در این نسل جدید از فناوری های مدرنی مانند هوش مصنوعی یا واقعیت افزوده استفاده می گردد که اینپین این فناوری ها را به شکل بومی شده برای کاربران ایرانی طراحی و فراوری نموده است.

استفاده از تخصص مشاوران املاک در اینپین

مشاوران املاک، بخش حذف نشدنی خدمات مربوط به تهیه مسکن هستند. زیرا اگر واقعا در کارشان حرفه ای باشند به خوبی می توانند به جست وجوکنندگان ملک یاری کنند. آنها به مسائل حقوقی اشراف دارند و همین یاری می نماید در زمان عقد قراردادها تمام نکات حقوقی را در نظر بگیرند و قراردادی سالم، رسمی و دقیق ثبت کنند. از طرفی آنها توانایی مذاکره بالایی دارند و می توانند بین مشتری و صاحب خانه ارتباط خوبی برقرار کنند. در نهایت مشاوران املاک اطلاعات ویژه ای درباره محله ها و خیابان ها دارند که بسیار مهم و کاربردی است. برای همین اینپین سعی نموده با مشاوران املاک در ارتباط باشد.

قابلیت نصب روی هر گوشی

اپلیکیشن اینپین برای گوشی های اندروید در پلی استور و برای گوشی هایی با سیستم عامل iOS در وبسایت های سیب ایرانی و سیب اپ قابل دسترسی است.

توجه به احتیاجهای خاص مشتری

یکی دیگر از محاسن اینپین این است که افراد می توانند به جز متراژ، تعداد اتاق، محله و قیمت، شرایط و احتیاجهای خاصشان را هم در فرم اولیه ذکر کنند. به عنوان مثال خانواده ای که یک فرزند چهار پنج ساله دارند و والدین شاغلند و می خواهند در نزدیکی خانه حتما مهدکودک وجود داشته باشد یا خانواده ای که از مادرعظیم یا پدرعظیمشان نگهداری می کنند احتیاج دارند درمانگاه و مراکز درمانی به خانه نزدیک باشد. در چنین حالتی هوش مصنوعی فعال در اپلیکیشن نواحی اطراف خانه های پیدا شده را آنالیز می کند و گزینه هایی که شرایط لازم را دارند به عنوان پیشنهاد مطرح می کند.

چطور از اینپین استفاده کنیم؟

هر کاربری می تواند با ثبت تمام موارد مد نظرش در بستر اینپین با مشاوران املاک و افرادی که آگهی داده اند در ارتباط باشد. این امکان وجود دارد که در همان زمان ارسال درخواست، گزینه مشاوران املاک را فعال کند. در این صورت برای مشاورانی که در سامانه عضو هستند درخواست فرد ارسال می گردد و در صورتی که خانه مورد نظر کاربر را در فهرست خود داشته باشند به او پیشنهاد می دهند. به این ترتیب متقاضی به وسیله هوش مصنوعی که آگهی های مطابق با سلیقه فرد را برایش پیدا نموده و نمایش می دهد و هم به وسیله مشاوران املاک می تواند موارد زیادی را آنالیز کند.

راه های ارتباط با اینپین:

سایت: inpinapp.com

ایمیل: [email protected]

اینستاگرام: @inpinapp

اینترنت: linkedin.com

تلفن: 02126761268

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، نبش خیابان حافظی، پلاک 9-11، طبقه 4، واحد 7

مریم ملی - نشان ایرانی 2 / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7132

به "با اینپین خانه دلخواهت را بی دردسر پیدا کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اینپین خانه دلخواهت را بی دردسر پیدا کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید