با توفارقان بازی ساده ای نداشتیم، باید با تمرکز خوب برای ملاقات با آبادان آماده شویم

به گزارش پرسینا بلاگ، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام با تمجید از عملکرد توفارقان آذرشهر در ملاقات برابر تیمش، گفت: بازی ساده ای با این تیم نداشتیم.

با توفارقان بازی ساده ای نداشتیم، باید با تمرکز خوب برای ملاقات با آبادان آماده شویم

فرزاد کوهیان پس از پیروزی برابر توفارقان آذرشهر در هفته دهم لیگ برتر کشور، اظهارکرد: بازی ساده نبود. تیم مقابل در این ملاقات به ویژه نیمه اول خوب بازی کرد.

به گزارش خبرنگاران، وی ادامه داد: بازیکنان خارجی این تیم خیلی خوب هستند و امروز نیز برابر تیم ما خیلی خوب بازی کردند. انصاف توفارقان آذرشهر خوب کار کرد.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام گفت: من فکر می کنم که کوشش بازیکنان ما در نیمه دوم خوب بود و با تمرکز بهتر در این نیمه، فرایند و روحیه تیم بهترش شد و باعث رقم خوردن نتیجه بهتری شد.

وی درباره بازی آینده تیمش در داربی بسکتبال خوزستان برابر نفت آبادان نیز مطرح کرد: بازی خیلی سختی است. حریف تاکنون بسیار خوب کار نموده است و ما باید با تمرینات و تمرکز خوب در طول هفته، بتوانیم خودمان را برای کسب نتیجه مطلوب و خوب از نفت ابادان آماده کنیم.

همچنین سیامک ویسی، سرمربی تیم بسکتبال توفارقان آذرشهر، اظهارکرد: پتروشیمی بندرامام تیم خیلی بهتری بود. مقابله با این تیم بسیار سخت است.

وی اضافه کرد: بازیکنان ما حداکثر توان خود را برای این بازی گذاشتند. نیمه اول بازی مساوی تمام شد. در کواتر سوم نیز خوب بودیم ولی در چهار پنج دقیقه آخر بازی، اختلاف بیشتر شد و ما در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2623

به "با توفارقان بازی ساده ای نداشتیم، باید با تمرکز خوب برای ملاقات با آبادان آماده شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با توفارقان بازی ساده ای نداشتیم، باید با تمرکز خوب برای ملاقات با آبادان آماده شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید