برقرای دوباره پروازهای هواپیمایی ترکیش

به گزارش پرسینا بلاگ، هواپیمایی ترکیش در ماه جون تعداد محدودی از پروازهای خود را از سر خواهد گرفت

هواپیمایی ترکیش که حامل پرچم ترکیه است، ماه بعد فقط به 19 کشور پرواز خواهد داشت و پس از آن تا ماه سپتامبر طبق برنامه ای از پیش مشخص شده، به تدریج پروازهای خود را به 99 کشور گسترش خواهد داد.

برقرای دوباره پروازهای هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش قصد دارد از ماه جون به تدریج پروازهای خود را از سر بگیرد و 4 ماه زمان خواهد برد تا این ایرلاین به ظرفیت کامل پروازی خود نزدیک شود.

هواپیمایی ترکیش که تا پیش از شیوع کرونا به 126 کشور دنیا پرواز داشت و با شیوع این بیماری ناچار شده بود تا تمام پروازهای بین المللی خود را کنسل کند، طبق طرح پیشنهادی ماه اپریل خود، ماه آینده به 19 کشور دنیا پرواز خواهد داشت.

به گزارش آژانس خبری آنادولو، هواپیمایی ترکیش قصد دارد تا طبق برنامه ای از پیش تعیین شده برای ماه های جون، جولای و آگست، تمامی پروازهای خود را که در اثر کرونا به حالت تعلیق درآمده بود را از سر بگیرد.

پروازهای داخلی ترکیه از ماه جون و به دنبال آن به تدریج پروازهای بین المللی نیز برقرار خواهد شد.

برنامه پروازی سه ماهه هواپیمایی ترکیش

طبق برنامه سه ماهه هواپیمایی ترکیش که از ماه جون آغاز می شود، هواپیمایی ترکیش هر هفته 75 پرواز به 22 مقصد در 19 کشور دنیا شامل کانادا، قزاقستان، افغانستان، ژاپن، چین، کره جنوبی، سنگاپور، دانمارک، سوئد، آلمان، نروژ، اتریش، هلند، بلژیک، بلاروس، کویت، گرجستان، لبنان پرواز خواهد داشت.

هواپیمایی ترکیش در نظر دارد تا در حال حاضر 60 درصد از پروازهای داخلی خود را برقرار کند و در ماه جولای و آگست به تعداد پروازهای داخلی خود اضافه کند.

همچنین تعداد مقاصد و پروازهای بین المللی هواپیمایی ترکیش به ترتیب در ماه جولای به 103 و 572 و در ماه آگست به 160 و 937 عدد خواهد رسید.

هواپیمایی ترکیش طبق برنامه قصد دارد تا تعداد مقاصد خود را تا ماه سپتامبر به 99 عدد برساند.

احیای اقتصادی

هواپیمایی ترکیش، که در سال گذشته بیش از 75 میلیون مسافر را در سراسر دنیا جابجا کرد، با شیوع ویروس کرونا تمامی پروازهای خود را تا تاریخ 28 می 2020 به حالت تعلیق درآورد.

آنکارا در تلاش است تا با کند شدن فرایند شیوع ویروس کرونا در دو هفته اخیر، از اواخر ماه می به تدریج جانی دوباره به صنعت هوایی کشور ترکیه که نقش مهمی در اقتصاد این کشور ایفا می کند، ببخشد.

ترکیه تا به امروز 130.000 مورد مبتلا به ویروس کرونا داشته است.

منبع: فلای تودی
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 21 تیر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4462

به "برقرای دوباره پروازهای هواپیمایی ترکیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقرای دوباره پروازهای هواپیمایی ترکیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید